Jak skonfigurować informacje alarmowe na telefonie z Androidem

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak skonfigurować informacje alarmowe na telefonie z Androidem

Po prostu odetnij ustawienia, to bezużyteczne, wiem dobrze. No nie możesz. Jeśli coś ci się stanie, ratownicy przejrzą twój telefon, aby sprawdzić, czy mogą uzyskać twoje kontakty w nagłych wypadkach lub informacje medyczne dotyczące twojego zdrowia.

W przypadku wszystkich funkcji urządzenia jest to jedna z najważniejszych, a jednak funkcja nie jest powszechnie znana. A to może być bardzo ważne dla osób z problemami medycznymi.

Kontakty alarmowe mogą pomóc komuś w trudnym stanie. Mogą mieć wypadek lub doznać poważnych obrażeń, a ponieważ możesz nie być w stanie uzyskać dostępu do ich telefonu z powodu hasła, ich kontakty alarmowe mogą pomóc Ci skontaktować się ze specjalnymi kontaktami.

Ludzie mogą nie wiedzieć, jak dostać się do kontaktu w nagłych wypadkach lub informacji medycznych, ale każdy przeszkolony personel będzie wiedział, jak sprawdzić informacje medyczne i kontakty w nagłych wypadkach.

Jeśli więc nie wiesz, jak skonfigurować kontakty alarmowe i informacje medyczne, oto jak możesz to skonfigurować na telefonie z Androidem.

Wiem, że mamy wiele urządzeń z Androidem, ale jest to dość podobne dla wszystkich telefonów z Androidem. Oto kroki, aby skonfigurować kontakt w nagłych wypadkach i informacje medyczne.

1. Na telefonie z Androidem przejdź do ustawień i dotknij Mój telefon u góry. Możesz też wyszukać „Informacje alarmowe” z paska wyszukiwania.

2. Przewiń w dół i dotknij Informacje awaryjne, przeniesie Cię do sekcji strony.

3. Na stronie Informacje w nagłych wypadkach możesz dodać swoje informacje medyczne i kontakty w nagłych wypadkach.

4. Stuknij w Imię i wprowadź swoje imię i nazwisko. Kliknij Dodaj informacje, aby dodać informacje medyczne.

5. Stuknij w Dodaj kontakt i wybierz kontakt z aplikacji kontaktowej.

Ok, teraz wiesz, jak skonfigurować informacje alarmowe na telefonie z Androidem.

🔥 Zalecana:  Co oznacza puste zdjęcie profilowe w komunikatorze? [See Meanings]

Aby sprawdzić, czy to, co wprowadziłeś, działa, zablokuj telefon z Androidem i naciśnij klawisz zasilania, po wyświetleniu monitu o wprowadzenie hasła kliknij „Awaryjne”, a następnie kliknij Informacje awaryjne. Zobaczysz swoje informacje medyczne i kontakt w nagłych wypadkach.

Jak znaleźć informacje alarmowe na Androidzie

  1. Na ekranie blokady przesuń palcem w górę.
  2. Wybierz Awaryjne.
  3. Wybierz Informacje awaryjne.

Tak długo, jak dana osoba wprowadziła swoje informacje w nagłych wypadkach, powinieneś być w stanie zobaczyć wszystkie informacje medyczne i kontakty w nagłych wypadkach.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie