Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Twój numer? (wszystkie możliwe znaki)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Twój numer? (wszystkie możliwe znaki)

W dzisiejszym społeczeństwie napędzanym technologią interakcja z ludźmi może być szybsza niż kiedykolwiek. Jednak za pomocą jednego lub dwóch przycisków możesz łatwo zablokować komuś możliwość rozmowy z tobą. Możesz zapytać, czy zdarzyło ci się to, jeśli wysyłasz wiadomość do kogoś i nie otrzymujesz odpowiedzi. Czy można dowiedzieć się, czy ktoś Cię zablokował?

Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Twój numer?

Jeśli nie możesz skontaktować się z osobą i czujesz, że jesteś zablokowany, sprawdź wszystkie te znaki. Pierwszym krokiem, aby dowiedzieć się, czy ktoś zablokował Twój numer, jest zadzwonienie do niego z innym numerem.

1. Jeśli zadzwonisz z innego numeru, zadzwoni

Jednym z najłatwiejszych sposobów sprawdzenia, czy ktoś Cię zablokował, jest zadzwonienie do niego z innymi numerami. Możesz skorzystać z dowolnego numeru znajomego lub skorzystać z budki telefonicznej.

2. Usłyszysz sygnał zajętości jeśli do nich zadzwonisz

Pierwszą oznaką, że ktoś zablokował Twój numer, jest to, że jeśli do niego zadzwonisz, połączenie zostanie natychmiast przerwane i zobaczysz sygnał zajętości.

Fakt, że dzwonisz i wysyłasz SMS-y, ale nie otrzymujesz odpowiedzi, jest oczywistym znakiem, że coś jest nie tak. Istnieje kilka możliwych przyczyn tego stanu rzeczy, ale jedną z nich jest zablokowany numer telefonu.

Wysłany SMS wydaje się przechodzić prawidłowo, ale odbiorca nie wykorzysta w pełni czasu. Ten brak reakcji jest pierwszą oznaką, że coś jest nie tak.

3. Twoje wiadomości tekstowe nie zostaną dostarczone

Kilka lat temu w telefonach komórkowych istniała opcja powiadamiania o dostarczeniu wiadomości. Jednak ta opcja jest teraz usunięta.

Teraz iMessage na iPhonie to jedyny sposób sprawdzenia, czy wiadomość została dostarczona, czy nie.

🔥 Zalecana:  Jak zrobić profil publiczny na Snapchacie 2023 (przewodnik krok po kroku)

Jeśli uważasz, że zostałeś zablokowany, spróbuj najpierw wysłać grzecznego SMS-a. Nie zostałeś zablokowany, jeśli masz pod nim wiadomość „Dostarczono”. Jeśli otrzymasz powiadomienie o treści „Wiadomość nie została dostarczona” lub brak wiadomości, prawdopodobnie masz blokadę.

Jeśli możesz wysyłać i odbierać wiadomości, nie zostałeś zablokowany. Następnie możesz spróbować skontaktować się z kontaktem. Jeśli połączenie przechodzi bezpośrednio do poczty głosowej lub dzwoni jeden raz (lub pół dzwonka) przed przejściem do poczty głosowej, być może nałożono na Ciebie ograniczenia.

4. Możesz przekierować na pocztę głosową po jednym połączeniu

Zwykłe połączenie ma miejsce, gdy otrzymasz kilka zwykłych dzwonków przed przeniesieniem do poczty głosowej. Jeśli zostałeś zablokowany, zauważysz tylko jeden dzwonek, zanim zostaniesz przydzielony do poczty głosowej.

Dziwny wzór dzwonka nie zawsze oznacza, że ​​Twój numer telefonu jest zablokowany. Może po prostu oznaczać, że dana osoba rozmawia przez telefon z kimś innym dokładnie w momencie, w którym dzwonisz, wyłączyła telefon lub przekierowała połączenie do poczty głosowej. Spróbuj ponownie później. Jeśli nie będzie kontynuowana procedura jednego dzwonka i bezpośredniego połączenia z pocztą głosową, numer może zostać zablokowany.

Ograniczone numery są zwykle kierowane do poczty głosowej. Zdziwisz się, jak łatwo je znaleźć. Oto kilka wskazówek, jak zlokalizować numer telefonu osoby blokującej.

5. Możesz dostać automatyczne odpowiedzi

Jeśli zadzwonisz do kogoś i otrzymasz automatyczną odpowiedź „klient jest niedostępny”, możliwe, że dostawca usług bezprzewodowych Cię zablokował. Instrukcje mogą się różnić, ale efekt końcowy jest zawsze podobny. Twoje połączenie zostanie przerwane.

Chociaż zablokowany numer nie jest również jedyną przyczyną tego powiadomienia, może to być znaczący wskaźnik, jeśli będziesz go wielokrotnie otrzymywać.

6. Usłyszysz sygnał zajętości, jeśli zadzwonisz do nich na Whatsapp

Jeśli nie możesz czekać dłużej, możesz wysłać wiadomość e-mail, WhatsApp lub skorzystać z platform społecznościowych, aby dostarczyć wiadomość tekstową do połączenia. To inteligentna technika ostrzegania osoby, która ma zablokowany numer telefonu.

🔥 Zalecana:  Czy badanie Panda jest legalne czy oszustwo? (Moja szczera recenzja)

7. Użyj *67

Opuść się i spróbuj ponownie, ale wejdź *67 przed numerem kontaktowym. Jeśli dzwoni, oznacza to, że Twój numer telefonu znalazł się na czarnej liście.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Twój numer, nie dzwoniąc do niego

Być może zastanawiasz się, czy naprawdę można zadzwonić do osoby, o której myślisz, że zablokowała Twój numer, nie znając jej. Cóż, nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie, jednak jeśli masz iPhone’a, istnieje kilka opcji, które mogą ci w tym pomóc.

Po wyłączeniu identyfikatora rozmówcy nie będą wiedzieć, kto dzwoni, a Twój numer nie będzie im widoczny. Oto jak to zrobić:

  1. Otworzyć Ustawienia.
  2. Przewiń w dół do Telefon i dotknij go.
  3. Wybierać Pokaż mój identyfikator dzwoniącego opcja>, a następnie wyłącz ją.
  4. Teraz zadzwoń do kontaktu, który Twoim zdaniem Cię zablokował.

W ten sposób upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu! Ponieważ nie tylko ta osoba nie będzie wiedziała, kto do niej dzwoni, ale także dowiesz się, czy naprawdę zablokowała Twój numer. Więc jeśli Twój telefon dzwoni tylko raz, a następnie przełącza się na pocztę głosową, jest to dobra wskazówka, że ​​dana osoba nie zablokowała Twojego numeru. Ale jeśli telefon nie przełącza się na pocztę głosową po jednym dzwonku i dzwoni więcej niż jeden raz, jest to dobra wskazówka, że ​​zostałeś zablokowany.

Istnieje inna metoda, którą możesz wypróbować bez pokazywania im swojego numeru telefonu, a oto jak to zrobić:

  1. Wpisz globefone.com w przeglądarce w telefonie.
  2. Uzyskiwać Dzwonić opcja
  • Następnie wpisz A nazwa następnie stuknij Następny.
  • Wybierz kraj, w którym mieszkasz.
  • Wprowadź numer i wykonaj bezpłatne połączenie bez pokazywania swojego numeru. Ta metoda działa zarówno na iPhonie, jak i na Androidzie.
🔥 Zalecana:  Dyrektor generalny Pearson mówi, że rozważają podręczniki NFT – ale czy to wszystko gadanie?

Jak odblokować mój numer?

Niestety nie ma możliwości odblokowania numeru, jeśli ktoś Cię zablokował. Co możesz zrobić, to zadzwonić do nich z inny numer.

Istnieją sieci społecznościowe, np Telegramw którym możesz odblokować się usuwając swoje konto.

Jeśli cię nie zablokowali WhatsApp, możesz wysłać im wiadomość tylko tam. Nie możesz też zadzwonić do nich na Whatsapp, ponieważ Whatsapp uniemożliwia dzwonienie do osoby, która zablokowała Twój numer.