Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Twitterze (aktualizacja z 2022 r.)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Twitterze (aktualizacja z 2022 r.)

Na Twitterze użytkownicy mogą odfiltrować swój kanał i zablokować osoby, z którymi nie chcą się kontaktować. Podobnie jak inne platformy społecznościowe, Twitter oficjalnie nie informuje Cię, że ktoś Cię zablokował. Nie możesz też znaleźć listy osób, które Cię zablokowały.

Gdy ktoś Cię zablokuje, nie możesz już przeglądać jego tweetów, z wyjątkiem tych, w których wspomniano o Tobie. Nadal jednak możesz je zgłaszać i blokować. W tym artykule przedstawimy Ci sztuczki, aby upewnić się, że ktoś Cię zablokował.

Co się stanie, gdy ktoś zablokuje Cię na Twitterze

Istnieje kilka głównych symptomów, które wskazują, że jesteś zablokowany Świergot, w tym zmiana zdjęcia profilowego, możliwość przeglądania treści, a nawet wyszukiwanie nazwy. Upewnij się, że widzisz wszystkie te znaki, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że dana osoba usunęła swoje konta lub wystąpiły problemy z jej Twitterem.

 • Nie otrzymujesz żadnych powiadomień związanych z ich kontem.
 • Nadal będziesz mógł wysyłać im wiadomości, ale oni ich nie otrzymają (technicznie oznacza to, że nie możesz już utrzymywać z nimi kontaktu za pośrednictwem Twittera.
 • Nie będziesz mógł zobaczyć ich treści (tj. tweetów)
 • Jeśli jesteś członkiem forum, a ta osoba jest członkiem, nie zobaczysz jej odpowiedzi i odpowiedzi.

Co się stanie, jeśli zablokujesz kogoś na Twitterze?

Po zablokowaniu znajomego lub nieznajomego na Twitterze dzieje się tak:

1- Nie mogą zobaczyć twoich tweetów

Kiedy zablokujesz osobę na Świergot, serwer nie pozwoli na wyświetlanie dla nich Twoich postów i tweetów. Ponadto nie będą już otrzymywać od Ciebie żadnych powiadomień.

2- Nie będą już za tobą podążać

Głównym celem zablokowania kogoś w mediach społecznościowych jest uniemożliwienie obserwowania tej osoby przeszkadzania osobie blokującej. Jako jedna z najczęściej używanych platform, Twitter bardziej dba o prywatność swoich użytkowników i woli skreślać niektórych użytkowników, aby zapewnić większe bezpieczeństwo.

🔥 Zalecana:  Jak sztuczna inteligencja zmienia świat sztuki: krytycy sztuki obawiają się, że sztuczna inteligencja może zdewaluować ich wkład

3- Nie mogą cię znaleźć podczas wyszukiwania

Ponieważ wyszukiwarka dowolnej platformy działa ze słowami kluczowymi, Twitter również przestrzega tego procesu. Po zablokowaniu użytkownika wszelkie słowa kluczowe związane z Twoim kontem zostaną usunięte z paska wyszukiwania.


Jak natychmiast dowiedzieć się, czy ktoś zablokował Cię na Twitterze

Oto dwie główne metody, dzięki którym możesz dowiedzieć się, czy jesteś zablokowany na Twitterze. Powinieneś przeszukać profil lub użyć narzędzi do sprawdzania bloków na Twitterze.

Metoda nr 1 Przeszukaj Twittera

Wykonaj następujące kroki, aby upewnić się, że ktoś Cię blokuje:

 1. Otwórz Twittera w przeglądarce internetowej lub aplikacji mobilnej.
 2. Zaloguj się na swoje konto.
 3. Przeszukaj uchwyt użytkownika na Twitterze i pasku wyszukiwania. Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy użytkownika, wprowadź prawdziwe imię i nazwisko osoby. Jeśli konto jest publiczne, powinieneś być w stanie zobaczyć nazwę użytkownika.
 4. Jeśli dokładnie pamiętasz ich obsługę na Twitterze, najszybszym sposobem na dotarcie do konta prywatnego jest wpisanie go w następujący sposób: twitter.com/nazwa_użytkownika. Pamiętaj, aby ta opcja działała, musisz zapamiętać obsługę Twittera litera po literze.
 5. Musisz sprawdzić listę wspólnych znajomych. Przejrzenie listy znajomych i dokładne sprawdzenie jej może zająć dużo czasu, ale za pomocą tej metody możesz przeglądać wszystkie konta prywatne.
 6. Po znalezieniu osoby na tej liście przejdź do jej profilu. Jeśli jest przycisk „Obserwuj”, ale nigdy ich nie „przestałeś obserwować”, oznacza to, że Cię zablokowali.
 7. Aby się upewnić, możesz kliknąć lub dotknąć „Obserwuj”. Natychmiast Twitter wysyła ci komunikat o błędzie „jesteś zablokowany”.

Metoda nr 2 Skorzystaj z usług stron trzecich.

Niektóre usługi podają informacje o tym, ile osób Cię zablokowało, ale nie ujawniają imion tych osób. Blok jest jedną z tych usług. Możesz łatwo odwiedzić jego stronę internetową, zalogować się na swoje konto na Twitterze i dowiedzieć się, ile osób Cię zablokowało.

🔥 Zalecana:  Jak cofnąć wysłanie wiadomości na Facebooku (i naprawić, jeśli nie działa)

Notatka: Ta metoda jest przydatna tylko wtedy, gdy wiesz, ile osób zablokowało Cię na Twitterze lub Twoje konto jest nowe na Twitterze.


Jak zapobiec blokowaniu na Twitterze?

Niestety nie ma na to oficjalnego sposobu. Jeśli otworzą swoją aplikację na Twitterze i spróbują znaleźć Twoje konto na pasku wyszukiwania, otrzymają wiadomość, że zostali przez Ciebie zablokowani. Możesz jednak utworzyć konto na Twitterze, aby kontrolować, kto Cię obserwuje.

Czasami możesz pomyśleć, że metody blokowania są inwazyjne i niegrzeczne, więc spróbuj znaleźć płynniejszy sposób. W tym przypadku zalecamy korzystanie z funkcji wyciszania Twittera, aby nikomu nie przeszkadzać. Wyciszony użytkownik może nadal Cię obserwować lub odpowiadać, ale jego wzmianki i tweety nie będą wyświetlane w Twoim kanale. Jednak wyciszenie Twittera nie wpływa na bezpośrednie przesyłanie wiadomości.

Aby wyciszyć użytkownika docelowego, po prostu wybierz znak hamburgera w jego profilu i kliknij „Wycisz @nazwa użytkownika”.


Streszczenie

Platformy społecznościowe często nie wysyłają nam oficjalnych powiadomień, gdy ktoś nas zablokuje. Chcą chronić naszą prywatność i emocje, a Twitter nie jest wyjątkiem. Istnieją oczywiście usługi stron trzecich, które informują, ile osób Cię zablokowało, ale nie możesz wiedzieć, kto dokładnie to zrobił. W tym artykule zaoferowaliśmy kilka wskazówek i sztuczek, aby dowiedzieć się, czy zostałeś zablokowany, czy nie.