Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Facebooku w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Facebooku w 2023 r

Wiodąca sieć reklam push, która dba o Twój zwrot z inwestycji! Zareklamuj dowolną ofertę i uzyskaj wysokie wyniki w ponad 185 GEO! CPC zaczyna się od 0,001 USD

Dołącz do Push House już teraz!

Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Facebooku:

Jedną z pierwszych odnoszących sukcesy platform społecznościowych jest Facebook. Ma ponad połowę całej populacji jako użytkowników! To doskonałe narzędzie do interakcji i poznawania nowych ludzi. Są chwile, kiedy inny użytkownik może „zablokować” Ciebie lub kogoś innego. Każdy może korzystać z tej funkcji w dowolnym celu.

Gdy ktoś Cię zablokuje, Facebook nie powiadamia Cię w żaden sposób. Istnieje jednak kilka wskaźników, na podstawie których możesz sprawdzić, czy zostałeś zablokowany.

Ponieważ Facebook nie powiadamia Cię, nie będziesz mógł przeglądać konta danej osoby. Jednak użytkownik konta może również usunąć swoje konto, więc mogą istnieć inne przyczyny. W takich przypadkach nie jest jasne, czy zablokowali Cię, czy po prostu dezaktywowali Twoje konto.

Czy próbujesz ustalić, czy użytkownik Facebooka Cię zablokował? Dowiedzenie się, czy jesteś zablokowany, jest proste, jeśli wiesz, gdzie szukać!

W tym artykule poznasz kilka najprostszych metod określania, czy ktoś zablokował Cię na Facebooku.

Przewiń w dół, aby przejrzeć niektóre wypróbowane i przetestowane sposoby, aby dowiedzieć się, czy ktoś zablokował Cię na Facebooku!

Sposoby sprawdzenia, czy ktoś zablokował Cię na Facebooku:

Oto kilka sposobów sprawdzenia, czy ktoś zablokował Cię na Facebooku!

 1. Pasek wyszukiwania.
 2. Twoja lista znajomych.
 3. Korzystanie z wspólnej listy znajomych.
 4. Znacznik postu.
 5. Posty na Facebooku.
 6. Za pomocą komunikatora.
 7. Grupa/wydarzenie na Facebooku.
 8. Strona profilowa.

1. Pasek wyszukiwania:

Będziesz musiał wyszukać kogoś, używając jego imienia i nazwiska na Facebooku, aby go zlokalizować. Użytkownicy Facebooka mogą być zwykle przeszukiwani. Spróbuj wpisać nazwisko osoby w pasku wyszukiwania Facebooka u góry strony, aby wyszukać ją według nazwy. Jeśli dana osoba została przez Ciebie zablokowana, jej profil nie pojawi się na pasku wyszukiwania po wpisaniu jej imienia i nazwiska.

WSKAZÓWKA: Korzystając z paska wyszukiwania, aby znaleźć znajomego, dokładnie sprawdź, czy poprawnie wpisałeś jego imię i nazwisko, a także czy używasz nazwy, której używają na swoim koncie na Facebooku.

2. Twoja lista znajomych:

Zaloguj się na swoje konto na Facebooku i kliknij swoją listę znajomych. Możesz znaleźć tę opcję pod nazwą „Wszyscy znajomi” w swoim profilu. Teraz wpisz imię znajomego, którego sprawdzasz, czy cię zablokował, czy nie. Jeśli nazwisko pojawia się na Twojej liście znajomych, prawdopodobnie dezaktywowali swoje konto. Jeśli pasek wyszukiwania mówi „brak znajomych do pokazania”, prawdopodobnie zablokowali Cię.

🔥 Zalecana:  Jak naprawić niedziałającą aplikację Kik (8 poprawek roboczych)

3. Korzystanie ze wspólnej listy znajomych:

W pasku wyszukiwania wpisz imię znajomego, który jest wspólnym znajomym osoby, której szukasz, aby sprawdzić, czy Cię zablokował. Załóżmy, że chcesz się dowiedzieć, czy osoba A Cię zablokowała, a osoba A jest Twoim wspólnym znajomym i osobą B. Wpisz imię osoby B z paska wyszukiwania, otwórz jej profil i kliknij listę znajomych osoby B Z paska wyszukiwania listy znajomych wpisz imię Osoby A, jeśli nazwisko pojawia się na liście znajomych, oznacza to, że ta osoba Cię nie zablokowała. Jeśli nie widzisz tutaj ich nazwiska i zdjęcia, oznacza to, że usunęli swoje konto lub cię zablokowali.

4. Znacznik pocztowy:

Użytkownicy Facebooka często oznaczają znajomych w różnych postach. Może to być post, który chcesz im poświęcić, lub zdjęcie przedstawiające je. Jeśli nie możesz oznaczyć znajomych w poście, bardzo prawdopodobne jest, że Cię zablokowali. Utwórz post na Facebooku i spróbuj oznaczyć osobę. Jeśli nie można ich oznaczyć, oznacza to, że albo cię zablokowali, albo usunęli ze znajomych. Kliknij ikonę, która wygląda jak głowa i tułów osoby z tagiem zwisającym z boku, aby oznaczyć osoby podczas tworzenia posta. Jeśli ikona wyszukiwania pokazuje „Nie znaleziono osób”, prawdopodobnie ta osoba Cię zablokowała.

5. Posty na Facebooku:

Sprawdź swój kanał na Facebooku. Jeśli nie widzisz ich postów, być może usunęli Cię ze znajomych lub zablokowali. Z tej opcji wyszukiwania można skorzystać tylko wtedy, gdy wiesz, że są aktywni na Facebooku. Może to nie być rozstrzygające, ponieważ algorytmy Facebooka mogą nie wyświetlać ich postów z innych powodów. Możliwe, że nadal są Twoimi znajomymi, ale ich ustawienia prywatności mogą uniemożliwić Ci przeglądanie ich postów.

6. Korzystanie z aplikacji Facebook Messenger:

To kolejne narzędzie, które może pomóc Ci ustalić, czy zostałeś zablokowany, jeśli korzystasz z Facebook Messenger. Spróbuj wysłać towarzyszowi wiadomość za pomocą Facebook Courier. Jeśli zobaczysz komunikat o błędzie, być może usunęli Cię ze znajomych, zablokowali lub usunęli Twój profil. Na przykład użyłeś swojego konta do przeprowadzenia wyszukiwania, ale ich nazwa nie pojawiła się w wynikach wyszukiwania; Spróbuj tego z innym kontem. Sprawdź, czy otrzymali Twoją wiadomość.

🔥 Zalecana:  Przegląd ubezpieczenia na wypadek choroby krytycznej PolicyMe 2023: czy warto?

7. Grupa/wydarzenie na Facebooku:

Inną metodą ustalenia, czy ktoś zablokował Cię na Facebooku, jest zaproszenie go do grupy lub wydarzenia na Facebooku. Po prostu utwórz wydarzenie lub grupę, aby to osiągnąć, a następnie spróbuj zaprosić ich, wyszukując ich imię i nazwisko. Mój przyjacielu, możesz zostać zablokowany, jeśli nie możesz zlokalizować jego imienia i poprawnie go przeliterować. Użyj innego konta, aby wykonać tę samą czynność i sprawdź, czy wyniki są takie same, aby to potwierdzić. Jeśli nie pojawiają się żadne wyniki, a ich imię i nazwisko jest napisane poprawnie, oznacza to, że usunęli Cię ze znajomych lub zablokowali.

8. Strona profilu:

Gdy masz link do adresu URL ich profilu, jest to zwykle najlepsze podejście. Możesz po prostu kliknąć lub użyć tego łącza, aby wyświetlić stronę profilu. Jednak nie będziesz mógł tego zrobić, jeśli ktoś Cię zablokował; Zamiast tego pojawi się komunikat o błędzie, taki jak „Zawartość jest teraz niedostępna”.

Często zadawane pytania (FAQ)

1. Jak sprawdzić, czy ktoś nie zablokował Cię w aplikacji Facebook Messenger?

Za pomocą aplikacji mobilnej szybko ustalisz, czy zostałeś zablokowany na Messengerze. Sprawdź, czy wiadomość została odebrana po jej wysłaniu. Istnieje możliwość, że zablokowali Cię na Facebooku Messenger, jeśli nadal są na Facebooku, a wiadomość nie może zostać dostarczona przez komunikator.

Procedura wykonania tego jest następująca:

 1. Przejdź do paska wyszukiwania w aplikacji komunikatora na smartfonie, aby zlokalizować osobę, do której chcesz wysłać wiadomość.
 2. Otwórz okno czatu z osobą i wpisz tam swoją wiadomość.
 3. Nie zablokowali Cię, jeśli wiadomość dotrze. Jeśli jednak otrzymujesz wiadomości, takie jak „Wiadomość nie została wysłana” lub „Ta osoba nie otrzymuje w tej chwili wiadomości”, oznacza to, że zablokowała Cię na komunikatorze Facebooka, a nie na samym Facebooku.

Może to również oznaczać, że dana osoba zablokowała Cię na Facebooku lub dezaktywowała konto. W Messengerze możesz to łatwo sprawdzić, przechodząc na górę ekranu.

2. Jaka jest różnica między zablokowanymi a niezaprzyjaźnionymi?

Nie możesz zobaczyć kogoś na swojej liście znajomych, jeśli usunie cię ze znajomych lub zablokuje. Z drugiej strony możesz zobaczyć ich profil i wybrać opcję „dodaj znajomego”, gdy usuną cię ze znajomych. Jeśli jednak cię zablokują, nie będziesz mógł uzyskać dostępu do strony i pojawi się komunikat „Przepraszamy, ta treść jest teraz niedostępna”.

🔥 Zalecana:  Skuteczne włączanie operacji dronów do korporacyjnego przepływu pracy

3. Czy możesz przeczytać poprzednie wiadomości po zablokowaniu?

Będą one nadal widoczne niezależnie od twojego statusu przyjaźni z kimś. Z drugiej strony zdjęcie profilowe innej osoby nie pojawi się lub zostanie zastąpione znakiem zapytania, jeśli zostałeś zablokowany. Czarne skrzynki mogą również zaciemniać ich nazwę.

4. Czy powinieneś się martwić, że zostaniesz przez kogoś zablokowany?

Wszystko zależy od tego, kto cię zablokował, a jeśli wydaje się to ważne, powinno to być powodem do niepokoju. Jednak lepiej jest rozwiązywać problemy, omawiając je z tą osobą. Jeśli uważasz, że możesz rozwiązać problem, nie powinieneś się martwić. Zostałeś zablokowany, ponieważ nie chcą, abyś widział ich media społecznościowe. Jeśli nie są ci bardzo bliscy, nie powinieneś się tym martwić.

5. Co powinieneś zrobić, gdy ktoś zablokuje Cię na Facebooku?

Istnieje wiele wyjaśnień, dlaczego ktoś zablokował Cię na Facebooku lub innej platformie mediów społecznościowych. W przypadku, gdy ty i znając osobę, mądrzej jest po prostu znaleźć wspólnego towarzysza, z którym można rozmawiać i szukać rzeczy. Poza tym nikt nie może odblokować Facebooka. Lepiej jest po prostu omówić sprawy i usunąć się z ich profilu.

Ostatnie słowa:

Ogólnie rzecz biorąc, istnieją różne sposoby sprawdzenia, czy ktoś przeszkodził Ci na Facebooku. Aby ustalić, czy zostałeś zablokowany, wystarczy wypróbować kilka z nich. Zanim przejdziemy do końca, dobrze byłoby dowiedzieć się, czy osoba, o której myślisz, że zablokowała Cię na Facebooku, zrobiła to.

Być może czasami dezaktywowali swoje konto przez przypadek lub przez pomyłkę. Dlatego, jeśli to możliwe, zweryfikuj to.