Jak rozwiązać problem: Błąd wideo TikTok w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak rozwiązać problem: Błąd wideo TikTok w 2023 r

Wiodąca sieć reklam push, która dba o Twój zwrot z inwestycji! Zareklamuj dowolną ofertę i uzyskaj wysokie wyniki w ponad 185 GEO! CPC zaczyna się od 0,001 USD

Dołącz do Push House już teraz!

Błąd wideo TikTok

Tiktok przekroczył swoje granice pod względem popularności i treści użytkowników. Z normalnej, niepozornej aplikacji, która jest używana głównie do synchronizacji ruchu ust w czasach, gdy była musical.ly, ta aplikacja wykazuje wykładniczy wzrost w ciągu ostatnich kilku lat. Teraz jest to bardzo zaawansowana i różnorodna aplikacja ze 100 funkcjami i trendami efektów, nawet użytkownik może zaimportować najczęściej używany trend z dowolnej innej aplikacji do Tiktok. Tak popularna jest dziś ta aplikacja.

Tiktok to w zasadzie platforma do udostępniania wideo, która umożliwia użytkownikom z całego świata tworzenie i udostępnianie krótkich filmów na dowolny temat. Ta aplikacja jest głównie mobilna, ale użytkownik może także oglądać filmy za pomocą aplikacji internetowej. Platforma pozwala użytkownikom na kreatywne tworzenie treści za pomocą trendów, filtrów, naklejek, muzyki, lektora itp
Na rynku chińskim TikTok działa jako osobna aplikacja o nazwie Douyin, która jest jedną z najpopularniejszych aplikacji w kraju. Obecnie z aplikacji korzysta codziennie 700 milionów ludzi na całym świecie.

Co więcej, platforma nie służy już tylko do synchronizacji ust. Twórcy na platformie są niezwykle kreatywni w swoich treściach, łącząc zabawne szkice i pouczające filmy. Rozrywka i taniec nadal są najpopularniejszymi rodzajami filmów na Tiktok. Ale użytkownik może również znaleźć pulę treści edukacyjnych obejmujących różne tematy, od zdrowia po inwestowanie.

Platforma stale się rozwija pod względem funkcji i możliwości. Na przykład filmy Tiktok mogły pierwotnie trwać do 15 sekund. Od tego czasu platforma rozszerzyła ten limit, aby umożliwić do 10 minut filmów z pierwotnego przedłużenia do 3 minut.

Błąd wideo TikTok

Czasami podczas korzystania z Tiktok możesz zauważyć, że nie możesz polubić niczego na swojej stronie Dla Ciebie. Jest to najczęstszy problem wielu użytkowników TikTok. Polubienie to ogromna część platformy TikTok. Pokazuje Twoje uznanie dla innych twórców na platformie. Kiedy nie możesz polubić niczego na TikTok, może to być do niczego, ponieważ nie możesz zapisać tego posta na później.

Jednym z głównych powodów, dla których nie możesz polubić niczego na TikTok, będzie zbyt szybkie stukanie. Gdy stukasz zbyt szybko, zwykle pojawia się komunikat o błędzie mówiący, że stukasz za szybko, zrób sobie przerwę. Oznacza to, że przez jakiś czas nie będziesz mógł niczego polubić na TikTok.

🔥 Zalecana:  Główne typy sieci neuronowych i ich zastosowania — samouczek — w stronę sztucznej inteligencji

Dlaczego TikTok nie pozwala mi polubić filmów?

Głównym powodem tego błędu jest to, że lubisz zbyt wiele filmów i nie robisz krótkiej przerwy między tymi czynnościami, więc algorytm TikTok uważa to zachowanie za zachowanie przypominające bota i nienaturalne, a nawet blokuje ci polubienie większej liczby filmów dla czasami. Jednym z innych powodów jest to, że aplikacja nie chce, abyś polubił film, ponieważ serwer uważa, że ​​​​wykonałeś podejrzaną aktywność na tej platformie.

Jeśli TikTok uzna, że ​​twoja aktywność polegająca na polubieniu jest szybsza niż zwykle, aplikacja pomyśli, że nie jesteś człowiekiem, a następnie zablokuje ci polubienie postów na kilka godzin lub do jednego dnia. Innym częstym powodem tego problemu jest to, że może to być spowodowane brakiem połączenia internetowego lub problemami z kontem, które użytkownik musi sprawdzić połączenie internetowe przed kontynuowaniem.

Nowe konta częściej doświadczają tego problemu, ponieważ TikTok potrzebuje trochę czasu, aby zaufać nowicjuszom na platformie. Powodem tego jest obfitość fałszywych kont na platformie i przestępstwa popełniane przy ich użyciu.

Szanse na komentowanie i obserwowanie zbyt wielu twórców w sieci w krótkim czasie również będą miały podobny skutek. komunikaty, które będą wyświetlane na ekranie w takich sytuacjach, to odpowiednio „komentowanie zbyt szybko” i „zbyt szybkie obserwowanie”. W ten sposób całe przeglądanie TikTok staje się niekończącym się cyklem, a proces jako całość może mieć negatywny wpływ zarówno na zdrowie psychiczne, jak i fizyczne.

W odpowiedzi na to TikTok opracował cyfrowe dobre samopoczucie, które jest rozwiązaniem w aplikacji opracowanym, aby pomóc użytkownikom kontrolować czas spędzany przed ekranem i prowadzić zdrowszy tryb życia. Jeśli czujesz, że nie możesz powstrzymać się od ciągłego przewijania TikToka.

Jak długo serwer blokuje użytkownika przed polubieniem?

Gdy na ekranie pojawi się monit z błędem „dotykasz zbyt szybko, zrób sobie przerwę”, może upłynąć do 24 godzin, zanim ponownie polubisz filmy.

Jednak w niektórych drobnych przypadkach może to potrwać do 30 minut, aw niektórych przypadkach powrót do normalnego stanu może zająć do 3 dni. Jeśli jesteś doświadczonym twórcą TikTok, problem można zwykle rozwiązać w ciągu 30 minut, dlatego spróbuj zrobić 30 minut przerwy przed ponownym użyciem, do tego czasu problem powinien zostać rozwiązany.

Jeśli użytkownik ma szczęście, blokada może trwać tylko kilka minut, więc po prostu przestań próbować polubić filmy przez określony czas. Zawsze pamiętaj, że ban jest tymczasowy, więc nie wpadaj w panikę, ponieważ jeśli jesteś starszym użytkownikiem, ban będzie trwał tylko przez krótki czas.

Jak naprawić ten problem?

Aby naprawić błąd „dotykasz zbyt szybko, zrób sobie przerwę” w TikTok, możesz poczekać, wyczyścić pamięć podręczną, ponownie zainstalować aplikację lub utworzyć nowe konto. Przyjrzyjmy się szczegółowo każdej z tych metod.

🔥 Zalecana:  Kompleksowy przewodnik po budowaniu wielojęzycznej maszyny neuronowej… – W stronę sztucznej inteligencji

Wyczyść pamięć podręczną:

Wyczyszczenie wszystkich danych z pamięci podręcznej może być dobrym sposobem na rozwiązanie tego problemu, ale nigdy nie zagłębiałem się w to, co to oznacza. Gdy wyczyścisz pamięć podręczną aplikacji, usuwa ona część starych danych przechowywanych w TikTok, dzięki czemu działa znacznie płynniej. Może to być korzystne w twoim przypadku, ponieważ spowoduje usunięcie oprogramowania, które powstrzymuje cię przed polubieniem go.

Te pamięci podręczne muszą znajdować się na wszelkich starych danych, które były przechowywane na Twoim koncie, więc wszelkie nowe wpisy nie będą przetwarzane, ponieważ nie jest w stanie wykonać czynności, o którą go prosisz. W takim przypadku nie będzie mógł polubić żadnych nowych postów, o które poprosisz.

Proces czyszczenia pamięci podręcznej różni się na różnych urządzeniach, takich jak iPhone, musisz wykonać ten łańcuch kroków.
Ustawienia> ustawienia ogólne> pamięć iPhone’a> znajdź aplikację TikTok> kliknij opcję odciążenia aplikacji.

A dla użytkowników telefonów komórkowych z Androidem musisz wykonać ten łańcuch kroków.
Ustawienia ogólne> znajdź opcję aplikacji> wyszukaj aplikację TikTok> dotknij pamięci> dotknij wyczyść pamięć podręczną.

Stwórz nowe konto:

Jeśli okaże się, że nie jesteś w stanie polubić żadnego filmu na TikTok, warto założyć nowe konto, aby móc łatwo ponownie polubić filmy. Jeśli masz inne konto, możesz polubić stamtąd filmy, ponieważ ban prawdopodobnie nie wpłynie na twoje drugie konto, więc będzie to świetna opcja dla użytkowników, których denerwuje ten błąd.
Aby utworzyć nowe konto TikTok, musisz otworzyć swoje konto i dotknąć swojego profilu.

Stąd powinieneś kliknąć ikonę koła zębatego, w której znajdują się wszystkie twoje ustawienia. Stąd przewiń w dół i dotknij przełącznika konta. Następnie dotknij nowego konta i dodaj jego szczegóły. po kliknięciu należy wybrać nową lub alternatywną metodę logowania się na nowe konto. Może to być adres e-mail lub numer telefonu komórkowego.

Zaletą nowego konta jest to, że po zablokowaniu lub zhakowaniu starego konta możesz zamiast tego użyć drugiego konta.

Uruchom ponownie telefon lub zaktualizuj aplikację:

Długo naciśnij przycisk zasilania i kliknij opcję ponownego uruchomienia, aby ponownie uruchomić urządzenie. To usunie wszelkie usterki i poprawi wydajność aplikacji, a także możesz ponownie uruchomić aplikację, zamykając ją bezpośrednio z przełącznika aplikacji i otwierając ją ponownie. jeszcze jedno: musisz upewnić się, że aplikacja jest zaktualizowana w tym celu przejdź do sklepu z aplikacjami lub sklepu z grami, aby zaktualizować aplikację TikTok.

🔥 Zalecana:  Odkryj Tune-A-Video: Platformę AI do Automatycznego Generowania Tekstu na Wideo z Istniejącymi Modelami Generowania Tekstu na Obraz

Serwer Tiktok mocno blokuje fałszywe konta, co utrudnia prawdziwym użytkownikom wyjście ze stałego zakazu.

Sprawdź swoje połączenie z internetem:

Jednym z powodów, dla których TikTok zakłada, że ​​​​jesteś robotem, dlatego zostałeś zbanowany za polubienie filmów. Aby to naprawić, musisz obejrzeć cały film, zanim ci się spodoba. Dzieje się tak dlatego, że będzie to dla nich mniej podejrzane, gdy obejrzysz cały film, ponieważ nie wyjdzie to jako podejrzane.

Jeśli poświęcisz trochę czasu na polubienie filmu, zanim go polubisz, nie będziesz postrzegany jako bot, ponieważ boty zwykle lubią filmy bez oglądania ich wszystkich.

Pomyśl więc, jeśli nie obejrzałeś całego filmu, to w twoim najlepszym interesie jest, aby go nie lubić. jeśli nie masz ochoty obejrzeć całego filmu, możesz go zapisać zamiast polubić.

Sprawdź swoje połączenie z internetem:

Jest to najbardziej przydatne rozwiązanie, które serwer sam zaleca użytkownikom, aby upewnić się, że ich połączenie internetowe jest stabilne, ponieważ może to być główna przyczyna tego błędu. Jeśli nie masz dobrego połączenia internetowego, TikTok nie będzie w stanie przetworzyć Twoich polubień.

Upewnij się, że Twoje dane lub sieć Wi-Fi są widoczne u góry ekranu i wskazują na silne połączenie internetowe.

Zgłoś problem TikTokowi:

Aby zgłosić problem bezpośrednio do zespołu TikTok, musisz wykonać ten łańcuch kroków.

Przejdź do swojego profilu > stuknij w ustawienia > stuknij w pomoc > następnie stuknij opcję zgłoś problem.

Jeśli wypróbowałeś już wszystkie wyżej wymienione techniki rozwiązywania problemów i nadal napotykasz problem, mam nadzieję, że centrum pomocy TikTok rozwiąże problem.

Jedynym minusem tej techniki rozwiązywania problemów jest to, że odpowiedź na zgłoszenie może zająć TikTokowi nawet tydzień. Dzieje się tak dlatego, że przeglądają tak wiele raportów dziennie, że będą musieli przefiltrować je wszystkie, zanim dotrą do Twojego. Przechodzenie od razu do sedna sprawy w raporcie pomoże przyspieszyć ten proces.

Zachowanie nieludzkie na TikTok nie jest pomocne, ponieważ prowadzi do zablokowania cienia, co obejmuje powód, dla którego nie możesz polubić filmów na TikTok. Jeśli więc masz ten problem na swoim koncie, musisz odczekać 24 godziny, zanim będzie można ponownie polubić dowolny film.