Jak rozwiązać błąd „Karta SIM nie pochodzi od Verizon Wireless”.

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak rozwiązać błąd „Karta SIM nie pochodzi od Verizon Wireless”.

Czy próbowałeś użyć karty SIM z telefonem Samsung Galaxy, ale wciąż wyświetla się komunikat „karta SIM nie pochodzi z sieci bezprzewodowej Verizon”? Być może próbowałeś to naprawić i po każdym ponownym uruchomieniu wyskakuje ponownie? Zdajemy sobie sprawę, że ten problem może być bardzo irytujący i frustrujący. Ponieważ ogranicza korzystanie z innych aplikacji dzięki ciągłym wyskakującym okienkom.

Cóż, nie musisz zmieniać telefonu, ponieważ ten problem można rozwiązać na stałe. W tym artykule przeprowadziliśmy trochę badań i podkreśliliśmy przyczyny i sposoby rozwiązania tego błędu.

Dlaczego otrzymuję to powiadomienie?

Teraz, gdy pojawi się powiadomienie. Oto pytanie, które przychodzi na myśl. Cóż, możesz otrzymywać to powiadomienie z dwóch powodów:

 • Verizon odblokował Twoje urządzenie mobilne, ale Twój APN został ustawiony nieprawidłowo. W związku z tym Twoja karta SIM nie może łączyć się i modyfikować sieci.
 • Twój telefon ma zablokowaną łączność bezprzewodową Verizon, a do telefonu włożyłeś kartę SIM innego operatora.

To są główne powody, dla których powiadomienie „Karta SIM nie pochodzi Verizon Wireless” stale pojawia się na Twoim urządzeniu.

Przeczytaj także: Jak zapłacić rachunek Verizon innej osoby

Jak rozwiązać problem „Karta SIM nie pochodzi od Verizon Wireless”.

Gdy zdasz sobie sprawę z przyczyn problemu, łatwiej będzie go naprawić. Poniżej znajduje się prosty przewodnik, jak szybko naprawić błąd.

Poprawka 1: Odblokuj urządzenie mobilne z Verizon Wireless

Jeśli tak jest, że Twoje urządzenie jest zablokowane w Verizon. Wtedy jedynym sposobem rozwiązania problemu jest odblokowanie urządzenia. Jednak Verizon ma określoną politykę odblokowywania urządzeń. Oznacza to, że nie wszyscy użytkownicy będą mogli odblokować swoje urządzenia. Ponadto jest to kosztowny proces dla kwalifikujących się użytkowników.

🔥 Zalecana:  Chrome Localhost odmówił połączenia w systemie Windows 10? Poprawki robocze

Niemniej jednak istnieją tańsze i łatwiejsze opcje do wypróbowania, jeśli pierwsza z nich nie działa. Możesz skorzystać z usługi odblokowania IMEI, na przykład DirectUnlocks. Usługi IMEI pozwalają poprawnie otworzyć telefon. Po odblokowaniu urządzenia możesz pożegnać się z wyskakującym okienkiem „Karta SIM nie pochodzi od Verizon Wireless”.

Przeczytaj także: Najlepsze niskobudżetowe telefony do gier poniżej 300 USD

Korzyści z DirectUnlocks

 • Odblokowuje urządzenie w ciągu 24 godzin
 • Jest bezpieczny w użyciu
 • Daje 100% gwarancji
 • Z powodzeniem może odblokowywać urządzenia różnych operatorów.

Poprawka 2: Twoje urządzenie mobilne zostało nieprawidłowo odblokowane

Twoje urządzenie nie jest zablokowane w sieci bezprzewodowej Verizon, ale nadal pojawia się komunikat „Karta SIM nie pochodzi z sieci bezprzewodowej Verizon”? Istnieją dwa sposoby rozwiązania tego problemu.

Należy pamiętać, że każde urządzenie mobilne używa nazw punktów dostępu (APN) do łączenia się między operatorami, Internetem i sobą. Teraz każdy przewoźnik ma również określony APN. W niektórych przypadkach niektórzy operatorzy mają wiele APN w zależności od tego, czy zindeksowane gadżety są płatne.

Więc Twoje urządzenie jest odblokowane dla swojego operatora, ale chcesz przełączyć się z karty SIM innego operatora na Verizon. Najpierw upewnij się, że informacje APN, które zostały umieszczone w telefonie, pasują do karty SIM. Dla ilustracji załóżmy, że chcesz się przełączyć na AT&Tupewnisz się, że dane APN na Twoim urządzeniu są zgodne AT&T.

Przeczytaj także: Najlepsze tablety do gier poniżej 200 USD

Ponadto APN każdego przewoźnika jest wskazany na jego stronie internetowej. Ułatwia to dopasowanie urządzenia do niego. Jak teraz ustawić swój APN? Nie martw się, możesz łatwo ustawić APN, wykonując następujące kroki.

 1. Zainicjuj swoje „ustawienia”
 2. Przejdź do ustawień sieci komórkowej
 3. Stuknij w APN
 4. Będziesz musiał wprowadzić dane poniżej.
 • Nazwa: AT&T
 • APN: NXTGENPHONE
 • MMSC: http://mmsc.mobile.att.net
 • MCK: 310
 • Port MMS: 80
 • Serwer proxy MMS — proxy.mobile.att.net
 • MNK: 410
 • Protokół APN: IPv4
 • Typ APN: domyślny, mms, supl, hipri
 • Nosiciel: Nieokreślony
🔥 Zalecana:  Jak zarabiać jako nastolatek

Po wprowadzeniu prawidłowych informacji kliknij zapisz. Następnie uruchom ponownie urządzenie, aby sprawdzić, czy nadal wyświetla się powiadomienie „Karta SIM nie pochodzi od Verizon”. Jeśli chcesz przełączyć się na Zigbee lub jakiejkolwiek innej sieci, po prostu wyszukaj w Google nazwę sieci + APN. Otrzymasz dane APN sieci.

Przeczytaj także: Najlepsze tanie tablety do gier dla PUBG, Fortnite i COD Mobile

Rozwiązanie do odblokowania ustawień APN

Są sytuacje, w których ustawienie APN w Verizon jest zablokowane. Można to zrobić na dwa sposoby. Niezależnie od tego, czy wybierzesz rozwiązanie stałe, czy tymczasowe, Twoje ustawienia APN zostaną pomyślnie odblokowane.

Stałe rozwiązanie

Ponieważ ustawienie APN jest zablokowane, główną opcją będzie zrootowanie urządzenia. Przejdź do App Store i uruchom „Build Prop Editor”. Ta aplikacja pozwoli Ci korzystać z ustawień APN bez ograniczeń. I możesz kontynuować z powyższym przewodnikiem.

Rozwiązanie tymczasowe

Bez wątpienia rootowanie urządzenia może być ryzykowne. Można jednak użyć wymuszonego zatrzymania procesu agenta aktywacji. Jest to nieszkodliwe dla Twojego urządzenia i stanowi jedynie tymczasowe rozwiązanie problemu. Ale będzie warto, ponieważ będziesz mógł korzystać z urządzenia bez powiadomienia „Karta SIM nie pochodzi z sieci bezprzewodowej Verizon”.

 • Kliknij „ustawienia”
 • Kliknij Aplikacje > Menedżer aplikacji
 • Sprawdź dwukrotnie, aby wiedzieć, które aplikacje działają
 • Zatrzymaj każdą aplikację Verizon
 • Wyłącz „Proces agenta aktywacji”

Należy pamiętać, że ta metoda jest idealna dla systemu Android i może nie działać od razu. Możesz spróbować więcej niż raz, aby uzyskać pożądany wynik.

Wniosek

Tak, zablokowanie urządzenia na Verizon może być niepokojące. Mów mniej o stałym wyskakującym okienku karty SIM nie pochodzi z powiadomienia Verizon. Ale z cierpliwością łatwo to rozwiązać. Poza tym zdecydowanie zalecamy skorzystanie z usług eksperta, który pomoże rozwiązać problem.

Przeczytaj też: Najlepsze Chromebooki z ekranem dotykowym i rysikiem