Jak przywrócić kopię zapasową na iPhone’a lub iPada

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak przywrócić kopię zapasową na iPhone’a lub iPada

Przywrócenie kopii zapasowej na iPhonie przywraca wszystkie dane zapisane na iCloud przed przywróceniem ustawień fabrycznych urządzenia. Powiedziawszy to, jeśli zamierzasz nadal korzystać z telefonu, możesz przywrócić kopię zapasową na swoim iPhonie.

Jeśli zresetujesz urządzenie i utworzysz kopię zapasową danych w usłudze iCloud lub na komputerze — możesz przywrócić kopię zapasową i odzyskać wszystkie swoje dane.

Jeśli uważasz, że problem, z którym wcześniej borykało się Twoje urządzenie, został rozwiązany, możesz przywrócić zawartość telefonu z kopii zapasowej. Ale jeśli chcesz sprzedać urządzenie, nie będzie potrzeby przywracania danych na urządzeniu.

Po zakończeniu resetowania do ustawień fabrycznych musisz ponownie skonfigurować iPhone’a lub iPada, aby przywrócić kopię zapasową.

Jak przywrócić kopię zapasową na iPhone’a lub iPada za pomocą iCloud

Możesz wybrać przywrócenie kopii zapasowej z konta iCloud lub komputera. Jeśli nie wykonałeś kopii zapasowej swoich danych, przepraszamy, nie możesz ich przywrócić. Dlatego zawsze zalecamy wykonanie kopii zapasowej danych przed podjęciem jakichkolwiek działań.

1. Po przywróceniu ustawień fabrycznych iPhone’a lub iPada na ekranie konfiguracji wprowadź wszystkie swoje dane, gdy zostaniesz o to poproszony, i dobrze połącz się z Wi-Fi.

2. Po skonfigurowaniu wszystkiego na stronie, na której zostaniesz poproszony o wybranie sposobu „Skonfiguruj iPhone’a,Będziesz miał trzy opcje, ale musisz wybrać jedną.

3. Z trzech opcji — „Skonfiguruj jako nowy iPhone”, „Przywróć z kopii zapasowej iCloud” lub „Przywróć z kopii zapasowej iTunes”. Wybierz opcję kopii zapasowej iCloud, a zostaniesz poproszony o podanie danych konta iCloud.

4. Po dodaniu konta iCloud do urządzenia zgodziłeś się na warunki, a Twój iPhone rozpocznie przywracanie wszystkich Twoich danych. Przywracanie kopii zapasowej może trwać wiecznie, jeśli masz dużą kopię zapasową danych lub wolną sieć.

🔥 Zalecana:  Facebook Marketplace tylko lokalnie: jak go włączyć i używać?

Po zakończeniu przywracania kopii zapasowej na iPhonie lub iPadzie urządzenie uruchomi się ponownie, a następnie rozpocznie się pobieranie wszystkich aplikacji. Upewnij się, że masz połączenie z Wi-Fi.

Przeczytaj także

Jak przywrócić kopię zapasową na iPhone’a z komputerem Mac lub PC

Aby przywrócić kopię zapasową na iPhone’a z komputera, upewnij się, że komputer Mac lub PC jest zaktualizowany. I zaktualizuj iTunes do najnowszej wersji, jeśli używasz wcześniejszego komputera Mac lub PC.

Wyłącz „Znajdź mój iPhone” na swoim urządzeniu, przechodząc do urządzenia telefonicznego. Stuknij swoje imię > Znajdź mój > Znajdź mój iPhone, a następnie wyłącz.

1. Jeśli używasz komputera Mac z systemem macOS Catalina lub nowszym, otwórz Findera. W przypadku komputera PC lub Mac z systemem macOS Mojave lub starszym otwórz iTunes.

2. Na stronie, na której jesteś proszony o wybranie sposobu „Skonfigurowania iPhone’a”.

3. Wybierz „Przywróć z kopii zapasowej iTunes” i podłącz urządzenie do komputera. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, jeśli pytasz o hasło do telefonu.

4. Wybierz urządzenie, gdy pojawi się na komputerze. Na karcie Ogólne w obszarze Kopie zapasowe kliknij „Przywróć kopię zapasową”.

Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, a kopia zapasowa zostanie przywrócona na urządzeniu. Gdy urządzenie przywróci kopie zapasowe na iPhonie lub iPadzie, uruchomi się ponownie i rozpocznie pobieranie aplikacji.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie