Jak przenieść bibliotekę muzyki Google Play do YouTube Music

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak przenieść bibliotekę muzyki Google Play do YouTube Music

Google chce, abyś przeszedł z Muzyki Play na YouTube Music. Oznacza to przeniesienie całej Twojej biblioteki Muzyki Play do YouTube Music. Nie chodzi tylko o Google — YouTube chce zwiększyć liczbę użytkowników muzyki za pomocą Muzyki Play, a to brzmi jak niezły ruch.

Tutaj wiemy — proces przenoszenia, ale nic nie robisz, po prostu włącz relaks i zacznij oglądać film, podczas gdy Twoja biblioteka Play jest przenoszona do YouTube Music.

YouTube w poście na blogu mówi: „Użytkownicy Muzyki Play będą nadal mieli dostęp do obu usług”. Dodając, że „chcą mieć pewność, że każdy ma czas na przeniesienie swoich treści i przyzwyczajenie się do YouTube Music, dlatego poinformujemy użytkowników z wyprzedzeniem, że nie będą już mieli dostępu do Muzyki Google Play jeszcze w tym roku”.

Przenieś z Muzyki Google Play do YouTube Music na telefon komórkowy

Aby przenieść swoją bibliotekę Muzyki Google Play do YouTube Music, otwórz aplikację Muzyka YouTube na Androida lub iOS.

Na ekranie głównym powinien pojawić się baner z napisem „Przenieś swoją bibliotekę Muzyki Play”.

Możesz zainicjować przeniesienie w ustawieniach YouTube Music. Przejdź do Ustawień, a zobaczysz „Przenieś z Muzyki Google Play”.

Gdy aktywujesz transfer, Google wyśle ​​Ci powiadomienie o postępie transferu. Proces może być dłuższy w zależności od rozmiaru biblioteki.

Po zakończeniu przesyłania otrzymasz powiadomienie na swoim urządzeniu i e-mailem. Teraz możesz cieszyć się wszystkimi swoimi listami odtwarzania, albumami, utworami i nie tylko.

Czytaj więcej

Przenieś z Muzyki Play do YouTube Music na komputerze

Możesz rozpocząć przenoszenie z Muzyki Google Play do YouTube Music na komputerze.

Aby rozpocząć przesyłanie swojej biblioteki muzycznej do YouTube Music, otwórz przeglądarkę internetową i wpisz adres internetowy https://music.youtube.com/transfera następnie stuknij „transfer” i proces powinien się rozpocząć.

🔥 Zalecana:  NFT marketplace SuperRare wystawia na aukcję Genesis RarePass

Czytaj więcej

Przenieś podcast z Muzyki Play do Google Podcast

Słuchacze podcastów mogą jednym kliknięciem przenieść swoje subskrypcje i postępy w odcinkach do Podcastów Google. Iść do https://podcasts.google.com/transfer

Ale tak dobrze, jak się wydaje, wielu użytkownikom nie podoba się nowy rozwój – ale z czasem użytkownicy przystosują się i nauczą, jak korzystać z YouTube Music.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie