Jak przeglądać hasła w Google Chrome

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak przeglądać hasła w Google Chrome

Jeśli korzystałeś z Google Chrome, prawdopodobnie masz zapisane hasło w przeglądarce. Przeglądarka Google Chrome ma wbudowanego menedżera haseł, który pomaga generować silniejsze hasła, a także je zapisywać. W Google Chrome możesz przeglądać hasła, które zapisałeś na przestrzeni czasu.

Posiadanie konta Google i logowanie się w przeglądarce Chrome umożliwia łatwy dostęp do danych logowania. Jeśli zapisałeś swoje hasło w przeglądarce Chrome, będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich haseł na dowolnym urządzeniu, nawet jeśli jest to Android, iOS, Windows, Mac i Chromebook.

Jeśli masz konto Google, możesz wyświetlić swoje hasło z dowolnego miejsca za pomocą wbudowanego menedżera haseł. Jeśli zapisałeś wiele haseł w Google Chrome, możesz je wyświetlić za pomocą kilku kliknięć w przeglądarce.

Wyświetla zapisane hasło w Google Chrome

1. Otwórz Chrome i kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu przeglądarki Chrome na Androidzie. W systemie iOS kliknij ikonę z trzema kropkami w prawym dolnym rogu ekranu.

2. Przejdź do Ustawieniapod Podstawy Kliknij Hasła pojawią się wszystkie listy haseł i strony internetowe zapisane na koncie Google.

3. Wszystkie twoje hasła są ułożone w porządku alfabetycznym, dzięki czemu możesz zobaczyć wszystkie strony internetowe, na których masz konto. Możesz szybko wyszukać witrynę internetową.

Aby wyświetlić hasło, kliknij witrynę internetową, a następnie wyświetli się zarówno nazwa użytkownika, jak i hasło. Dotknij oka, a Google poprosi o podanie hasła lub kodu PIN telefonu komórkowego w celu potwierdzenia.

Z opcjami umożliwiającymi automatyczne logowanie i zapisywanie hasła. Jeśli nie chcesz zapisywać swoich haseł na koncie Google, możesz je wyłączyć.

CZYTAJ TEŻ

Wyświetla zapisane hasło w systemach Windows i Mac

1. Otwórz Google Chrome i kliknij ikonę z trzema kropkami w prawym górnym rogu ekranu pulpitu, a pojawi się menu rozwijane. Ustawienia.

🔥 Zalecana:  Jak zostać wizażystą, który faktycznie zarabia pieniądze

2. Na ekranie Ustawienia przewiń w dół do sekcji Autouzupełnianie i kliknij Hasła.

3. Zobaczysz listę wszystkich zapisanych haseł ze stronami internetowymi, nazwą użytkownika i hasłem. Kliknij oko, aby wyświetlić hasło, a Google poprosi o wpisanie hasła i gotowe.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie