Jak przeglądać Facebooka bez konta

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak przeglądać Facebooka bez konta

Jeśli szukasz jak przeglądać Facebooka bez konta mamy cię. Możesz przeglądać profile i strony na Facebooku bez konta, aby zobaczyć ich zawartość, ale nie będziesz mógł komentować, polubić ani udostępniać treści.

Jeśli nie założyłeś wcześniej konta na Facebooku i nie chcesz lub nie korzystasz już z Facebooka, ponieważ konto zostało już usunięte. Pokażemy Ci, jak możesz przeglądać swoje konto na Facebooku bez konta.

W tym przewodniku to zrobisz dowiedz się, jak przeglądać profile na Facebooku bez konta. Facebook to zamknięta aplikacja, co oznacza, że ​​nie możesz wejść do środka ani korzystać z aplikacji, jeśli nie masz konta.

Czy mogę wyświetlić stronę na Facebooku bez konta?

Tak, możesz przeglądać czyjś Facebook bez konta.

Jeśli nie masz u nich konta lub już je usunąłeś, nie będziesz mógł przeglądać informacji na Facebooku ani używać aplikacji do przeglądania profili i stron.

Istnieją sposoby na przeglądanie Facebooka bez konta, ale nie za pomocą aplikacji mobilnej.

Aplikacja nie pozwala zobaczyć niczego bez logowania, aby zobaczyć konta, będziesz musiał skorzystać z internetu.

Facebook pozwalał ci tylko przeglądać profile i strony za pomocą sieci, poza tym nie ma możliwości zobaczenia grup i aktualności.

Jeśli masz aplikację Facebook, nie będziesz mieć dostępu do Facebooka bez uzyskania loginu.

W sieci możesz przeglądać czyjeś profile na Facebooku, o ile są publiczne. Nie możesz jednak komentować, polubić ani udostępniać postów w witrynie.

Możesz także wyświetlić profil lub stronę, korzystając z bezpośredniego łącza lub adresu URL osoby lub strony.

Jak przeglądać Facebooka bez konta

Istnieją różne sposoby przeglądaj Facebooka bez kontaa my napisaliśmy 6 sposobów, jak to osiągnąć.

Wcześniej Facebook umożliwiał użytkownikom bez konta przeglądanie serwisu społecznościowego korzystając z wyszukiwarki osóbale teraz to wszystko zniknęło, potrzebujesz konta, aby korzystać z tej funkcji w Internecie.

Nie możesz zobaczyć wszystkich profili na Facebooku, jeśli są prywatne i nie są widoczne dla wyszukiwarki nie będziesz mógł zobaczyć profilu w Google, chyba że znasz adres URL profilu.

Więc jeśli chcesz przeglądać Facebooka bez konta, oto metoda 4, której możesz użyć.

1. Użyj wyszukiwarki społecznościowej, aby przeglądać Facebooka bez konta

Pierwszym miejscem, na które powinieneś zwrócić uwagę, gdy chcesz przeglądać Facebooka bez konta, jest korzystanie z wyszukiwarki społecznościowej.

Ten typ wyszukiwarki pozwala przejrzeć wszystkie konta dostępne w mediach społecznościowych bez konta, w szczególności na Facebooku.

Tobie też pomaga zawęzić konta w wyszukiwaniu z określonej lokalizacji. Nadal będziesz widzieć wyniki oparte na hashtagach i tematach.

Tam są platformy internetowe dla wyszukiwarek społecznościowych których możesz użyć do wyszukiwania kont na Facebooku, niektóre są bezpłatne, a inne płatne (dla biznesu).

1. Użyj wyszukiwarki społecznościowej

Osoby, które chcą wyszukać Facebooka bez konta, mogą skorzystać z Social Searcher, internetowego narzędzia internetowego, które umożliwia przeszukiwanie Facebooka i innych serwisów społecznościowych.

🔥 Zalecana:  7 prostych sposobów sprawdzenia salda konta

Wyszukiwarki społecznościowe przechowują wiele informacji z konta publicznego, nie zobaczysz żadnego konta prywatnego ani konta ograniczonego do wyszukiwarek.

Usługa jest jedną z najpopularniejszych wyszukiwarek w mediach społecznościowych, która umożliwia wyszukiwanie kont na podstawie hashtagów, nazw użytkowników i lokalizacji.

Możesz określić, skąd ma pochodzić lokalizacja wyszukiwania. Albo z miasta w USA do miasta takiego jak Paryż.

Pamiętaj, że nie będziesz mógł zobaczyć ich profilu, jeśli jest ustawiony jako prywatny lub nie jest widoczny dla wyszukiwarki.

Więc jeśli masz nazwę, którą chcesz wyszukać. Mary z Australii lub Joshua z Maryland, możesz zawęzić wybór za pomocą filtrów i uzyskać konkretne wyniki w tej lokalizacji.

Aby skorzystać z wyszukiwarki społecznościowej, przejdź do strona internetowa i wyszukaj, używając nazwy profilu osoby, a następnie znajdź osobę z wyniku.

2. Użyj znicza. nazwa

Nazwa Snitch to również świetne miejsce do wyszukiwania Facebooka na Facebooku, jeśli nie masz konta.

Wyszukiwarka społecznościowa miała funkcję, która pozwala zobaczyć różne wyniki wyszukiwania dla firm, osób indywidualnych, grup itp.

Znicz wyszukuje również strony z innych mediów społecznościowych niż Facebook, możesz wyszukać nazwę i użyć tylko filtra Facebooka lub wyszukać w innych wyszukiwarkach.

3. Użyj Mentionlytics

Mentionality to kolejna wyszukiwarka społecznościowa, ale jest używana głównie przez firmy i oferuje płatny plan.

Możesz skorzystać z tej usługi, aby monitorować wzmianki o swojej marce. Możesz go używać do wyszukiwania osób na Facebooku i stronach.

4. Używaj brandmentów

To jest tak samo jak Mentionlytics, ale jest najbardziej przydatne. Z markimożesz go użyć do wyszukania wymienionych nazwisk, nawet jeśli jest to na Facebooku.

Jeśli chcesz wyszukać nazwisko osoby, możesz użyć narzędzia, które wyszuka i wyświetli każde miejsce, w którym nazwisko zostało wymienione.

Narzędzie jest dostępne za darmo, ma też płatną wersję.

3. Skorzystaj z wyszukiwarki osób

Oprócz wyszukiwania społecznościowego są wyszukiwarką osób, która pomaga znaleźć ludzi online.

Wystarczy znaleźć osobę, wpisując jej imię i nazwisko na pasku wyszukiwania.

Możesz użyć Wyszukiwarki osób, aby przeszukać Internet i znaleźć informacje o osobie od dostawcy nazwy.

Korzystanie z Peoplefindera: Możesz użyć Wyszukiwarka osób do wyszukiwania osób online, to nie jest specyficzne dla Facebooka, ale dla całej sieci.

Może również pobierać wyniki z Facebooka i pomagać w znajdowaniu informacji o danej osobie.

Innym łatwym sposobem przeglądania czyjegoś profilu na Facebooku lub strony bez posiadania konta jest posiadanie adresu URL tej osoby.

Dzięki temu będziesz mógł przeglądać konto w Internecie bez posiadania konta na Facebooku.

Jeśli nie masz linku do profilu, nie będziesz mógł wyświetlić profilu.

Adres URL profilu lub strony na Facebooku będzie wyglądał następująco facebook.com/techvocast.

Jeśli go nie masz, możesz poprosić o to przyjaciela znajdź osobisty link do konta, aby wyświetlić konto.

🔥 Zalecana:  Godne uwagi trendy Metaverse w 2023 r.: Rozszerzanie „prawdziwej” rzeczywistości

Jeśli nie masz linku, możesz skorzystać z innych sposobów, aby go zdobyć, korzystając z wyszukiwarki.

4. Użyj wyszukiwarki, aby przeglądać Facebooka bez konta

Jednym z najlepszych sposobów wyszukiwania na Facebooku jest używać wyszukiwarka taka jak Google czy Bing.

Korzystanie z tej metody pozwala przeglądać wyniki wyszukiwania bezpośrednio z Facebooka, ignorując inne media społecznościowe.

Podczas wyszukiwania konta lub strony w Google możesz określić, że chcesz zobaczyć tylko wyniki z Facebooka, używając zapytania.

Aby przeglądać Facebooka bez konta, musisz wyszukać konto lub stronę, a następnie dodać „witryna: facebook.com” po słowach kluczowych.

Będziesz wyszukiwać za pomocą tego zapytania
Witryna {Nazwa}: facebook.com”, a zobaczysz profile i strony o tej nazwie.

Możesz przejść do każdego z nich od góry, aby zobaczyć profile, których szukasz.

Jeśli użytkownik uniemożliwi wyszukiwarkom indeksowanie jego profilu, nie będzie można zobaczyć jego profili w Google podczas wyszukiwania jego nazwiska lub powiązanego słowa kluczowego.

A jeśli konto jest prywatne, nic nie zobaczysz.

5. Użyj konta znajomych na Facebooku

Jeśli nie chcesz tworzyć konta na Facebooku, a Twój znajomy już je ma, powinieneś go o to poprosić i użyć jego konta do wyszukiwania na Facebooku.

Otrzymasz najlepsze wyniki wyszukiwania, które przeprowadziłeś w porównaniu do korzystania z wyszukiwarki lub wyszukiwarki społecznościowej.

Większość kont jest trudna do znalezienia, jeśli osoba ograniczyła wyszukiwarce indeksowanie swojego profilu na Facebooku, nie będziesz mógł go wyszukać.

Zobaczysz profile innych osób zamiast osoby, której szukasz.

Jeśli dana osoba ma konto prywatne, nie będziesz mógł zobaczyć jej konta, chyba że znajomy wyśle ​​zaproszenie do grona znajomych.

6. Użyj innego konta

Każdy ma anonimowe konto, dla stalkera i dla osób, które chcą zachować prywatność na swoim normalnym koncie.

I ci dzicy komentatorzy. Jeśli chcesz wyszukiwać na Facebooku lub korzystać z Facebooka anonimowo, możesz skorzystać z możliwości założenia kolejnego konta.

To najlepsza opcja, jaką możesz uzyskać, uruchomienie nowego konta nie wymaga wysiłku.

Wystarczy podać podstawowe dane i dodać numer telefonu komórkowego lub zapasowy adres e-mail, aby przygotować konto.

Jeśli chcesz, możesz zdecydować o utworzeniu nowego adresu e-mail.

Podczas zakładania konta pamiętaj, aby nie używać swojego imienia, możesz użyć innego imienia, takiego jak Blake Baller lub coś innego.

I wypełniaj błędne informacje przez cały czas.

Po utworzeniu konta możesz użyć przycisku wyszukiwania, aby wyszukać konto, które próbujesz zobaczyć przez cały ten czas. Ponownie, jeśli konto jest prywatne, nie będziesz mógł zobaczyć jego konta ani informacji.

Wniosek

Użytkownicy Facebooka coraz trudniej zyskują na zmianach dotyczących prywatności w wynikach wyszukiwania bez konta.

Jeśli chcesz teraz przeglądać Facebooka, musisz utworzyć konto.

W przypadku konta, które próbujesz wyszukać, możesz skorzystać z wyszukiwarki Google lub użyć narzędzia wyszukiwania społecznościowego, które umożliwia wyszukiwanie kont z różnych sieci społecznościowych.

🔥 Zalecana:  Jak zarabiać pieniądze z telefonu: 23 genialne sposoby w 2023 r

Możesz użyć tego środka, aby spojrzeć na publicznie dostępny profil i strony. Jeśli konto jest prywatne, nic nie zobaczysz.

Wszystkie poprzednie sposoby wyszukiwania osób na Facebooku zostały zablokowane przez Facebooka i musisz mieć konto, aby móc teraz korzystać z tej funkcji.

Użyj konta znajomego lub wyszukiwarki, aby znaleźć konto, którego szukasz.

Często Zadawane Pytania

Jak wyświetlić prywatne zdjęcie profilowe na Facebooku?

Jeśli konto na Facebooku jest prywatne, nie będziesz mógł go wyświetlić, nawet jeśli użyjesz wszystkich powyższych metod. Nikt nie będzie mógł zobaczyć informacji o koncie, nawet jeśli dodasz go jako znajomego.

Dlaczego nie mogę otworzyć Facebooka w aplikacji bez konta?

Jeśli otworzysz profil na Facebooku za pomocą aplikacji mobilnej na Androida lub iPhone’a, nic nie zobaczysz, a zamiast tego zostaniesz poproszony o zalogowanie się na swoje konto na Facebooku. Natomiast jeśli użyjesz sieci Facebook do otwarcia profilu z adresem URL strony, będziesz mógł zobaczyć ich profil, a jego zawartość nie jest prywatna.

Jak mogę zobaczyć czyjś Facebook, nie będąc na Facebooku?

Aby zobaczyć czyjeś konto na Facebooku, nie będąc na platformie, musisz skorzystać z wyszukiwarki. Dzięki Google będziesz mógł wyszukać ich nazwę za pomocą zapytania i zobaczyć ich konto, jeśli nie jest ukryte przed wyszukiwarką.

Jak mogę wyświetlić prywatny profil na Facebooku w 2022 roku?

Nie możesz wyświetlić prywatnego profilu na Facebooku, po zmianie ustawień z publicznego na prywatny nic nie możesz zrobić.

Jak mogę wyświetlić czyjś Facebook, jeśli mnie zablokował?

Nie, nie będziesz mógł zobaczyć ich konta. Ale ta osoba Cię zablokowała, możesz wyświetlić jej konto na Facebooku, używając innego konta. Utwórz kolejne konto na Facebooku z fałszywymi danymi. Dzięki temu możesz przeglądać ich profil na Facebooku bez ich wiedzy.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie