Jak poprosić o weryfikację na Instagramie i zweryfikować swoje konto

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak poprosić o weryfikację na Instagramie i zweryfikować swoje konto

Jeśli chcesz zweryfikować swoje konto na Instagramie, możesz to zrobić, prosząc o weryfikację na platformie. Jeśli jesteś na Instagramie i ktoś się pod Ciebie podszywa, Instagram może Cię zweryfikować. Weryfikacja na Instagramie to takie same wymagania jak na Facebooku, ale trochę inne.

Jeśli jesteś popularny na platformie, łatwo zostaniesz zweryfikowany jak ktoś, kto nie jest. Ale nie zawsze tak jest — czasami Twoja popularność może nie doprowadzić do weryfikacji. Każdy może poprosić o weryfikację na Instagramie.

Możesz być osobą publiczną w Internecie i mimo to zostać odrzuconym. Będziesz musiał wypełnić formularz i przesłać wydany przez rząd dokument I.

Aby uzyskać znacznik weryfikacyjny na Instagramie, musisz upewnić się, że poprawnie skonfigurowałeś swój profil na Instagramie i wykonałeś wszystkie wymagane czynności. Jeśli nie, oto rzeczy, których potrzebujesz przed złożeniem wniosku o weryfikację na Instagramie.

Wymóg weryfikacji na Instagramie

Oprócz śledzenia Instagrama Warunki korzystania I Wytyczne dla społecznościTwoje konto musi być również:

  • Autentyczny: Reprezentuj prawdziwą osobę, zarejestrowaną firmę lub podmiot.
  • Unikalny: reprezentują wyjątkową obecność osoby lub firmy.
  • Kompletny: Twoje konto musi być publiczne i zawierać biografię, zdjęcie profilowe oraz być aktywne w momencie składania wniosku.
  • Znaczny: Twoje konto musi reprezentować dobrze znaną, często wyszukiwaną osobę, markę lub podmiot.

Zobacz też

Jak poprosić o weryfikację Instagrama na iPhonie i Androidzie

Powinieneś wiedzieć, że prośba o weryfikację na Instagramie nie gwarantuje, że Twoje konto zostanie zweryfikowane.

1. Otwórz Instagram na swoim iPhonie lub Androidzie. I dotknij ikony swojego profilu w prawym dolnym rogu ekranu.

2. Kliknij menu hamburgera lub trzy poziome linie w prawym górnym rogu ekranu profilu na Instagramie i kliknij ustawienia na dole.

🔥 Zalecana:  Jak zainstalować system Windows 10 na nowym komputerze bez systemu operacyjnego (z dysku i USB)

3. W menu ustawień dotknij „Konto”, przewiń w dół i dotknij „Poproś o weryfikację”, aby rozpocząć procedurę weryfikacji konta na Instagramie.

Otrzymasz formularz do wypełnienia, w którym będziesz musiał umieścić swoje nazwa użytkownika, Nazwa konta, Kategoria należysz i prześlij plik dokument tożsamości ze zdjęciem wydany przez rząd który zawiera Twoje imię i nazwisko oraz datę urodzenia (np. prawo jazdy, paszport lub dowód osobisty), aby mogli rozpatrzyć Twoją prośbę.

Czytać Również

Zweryfikowana plakietka to czek pojawiający się obok nazwy konta na Instagramie, który wskazuje, że konto jest autentyczną obecnością znanej osoby publicznej, celebryty, marki lub podmiotu, który reprezentuje. Złożenie wniosku o weryfikację na Instagramie lub przesłanie prośby o weryfikację nie gwarantuje, że Twoje konto zostanie zweryfikowane.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie