Jak ponownie aktywować Instagram (po trwałym usunięciu)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak ponownie aktywować Instagram (po trwałym usunięciu)

Wraz ze wzrostem popularności Instagrama z każdym dniem rośnie liczba jego użytkowników i ich problemów z platformą. Jednym z tych problemów jest ponowna aktywacja Instagrama po jego trwałym usunięciu.

Tak więc, jeśli jesteś użytkownikiem niezwykle popularnej platformy Instagram i masz problem z zalogowaniem się na konto, które zostało trwale usunięte, ten artykuł może pomóc w znalezieniu potencjalnych rozwiązań.

Ten problem może wystąpić, jeśli przypadkowo usunąłeś swoje konto na stałe lub ktoś inny uzyskał Twoje dane uwierzytelniające i przystąpił do złośliwego usunięcia Twojego konta lub mogło zostać usunięte przez Instagram. Poniżej omówimy te scenariusze oddzielnie.

Usunąłeś swoje konto na stałe

Zasady Instagrama wskazują, że Twoje konto będzie nie do odzyskania, jeśli Ty lub ktoś inny znający Twoje hasło trwale je usunie. To podkreśla znaczenie pełnego podjęcia decyzji przed podjęciem decyzji o usunięciu konta. Należy również bardzo uważać na dane logowania do konta, aby nikomu ich nie udostępniać. Niezachowanie ostrożności w tym zakresie może kosztować konto, w które włożyłeś tyle czasu i wysiłku.

Instagram trwale usunął Twoje konto

W przeciwieństwie do poprzedniego scenariusza możesz odwołać się od decyzji Instagrama o trwałym usunięciu konta. Ale zanim do tego przejdziemy, spróbuj zresetować hasło, wykonując poniższe czynności:

  • Przejdź do strony logowania na Instagramie.
  • Będziesz musiał wprowadzić swoje dane logowania.
  • Wybierz opcję „Nie pamiętam hasła” i spróbuj zresetować hasło.

Jeśli wykonasz te kroki i nie będziesz mógł odzyskać swojego konta, pozostaje Ci ostatnia opcja, czyli skontaktowanie się z zespołem Instagrama. Aby to zrobić, użyj poniższej metody.

Jak skontaktować się z zespołem pomocy technicznej Instagrama

Jeśli jesteś zdecydowany poprosić Instagram o zmianę decyzji:

  1. Przejdź do Instagrama pomoc (zobaczysz sekcję pomocy technicznej Instagrama).
  2. Po wejściu na stronę zobaczysz tekst „Moje konto na Instagramie zostało dezaktywowane”.
  3. Podczas czytania tekstu zostaniesz zapytany, czy to konto jest osobiste, czy reprezentuje firmę.
  4. Po wybraniu właściwej odpowiedzi musisz wypełnić formularz, podając swoje imię i nazwisko, nazwę użytkownika na Instagramie, adres e-mail i kraj.
  5. Następnie kliknij „Wyślij”.
🔥 Zalecana:  Fortnite opuszcza meta w wyścigu Metaverse

Jeśli wykonasz te kroki poprawnie, zespół pomocy technicznej Instagrama skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin. Otrzymany e-mail powinien zawierać kod. Następnie weźmiesz czystą kartkę papieru i napiszesz kod, swoje imię i nazwisko oraz nazwę użytkownika na Instagramie.

Następnie powinieneś zrobić wyraźne zdjęcie siebie (właściciela konta) trzymającego kartkę z informacjami, które zapisałeś na niej wcześniej. Na koniec dołącz zdjęcie w formacie JPEG do wiadomości zwrotnej.

Jeśli zespół pomocy technicznej Instagrama dojdzie do wniosku, że Twoje konto zostało wyłączone z nieuzasadnionych powodów, wyśle ​​Ci wiadomość e-mail z linkiem umożliwiającym odzyskanie konta na Instagramie. Pamiętaj, że ten proces może potrwać kilka dni.