Jak połączyć się z 2b2t w Minecrafcie – Dołącz do kolejki priorytetowej 2b2t

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak połączyć się z 2b2t w Minecrafcie – Dołącz do kolejki priorytetowej 2b2t

2b2t lub 2builders2tools to serwer Minecraft, który zachęca do przetrwania w trybie PvP. Serwer obiecuje również niekończący się świat i brak zasad. Jest to najstarszy serwer anarchii w Minecrafcie i jeden z najdłużej działających serwerów Minecrafta. Ich adres IP to 2b2t.org

Łączenie się z 2b2t w Minecrafcie może być trudne zarówno dla początkujących użytkowników, jak i użytkowników, którzy wydają się mieć pewne usterki w połączeniach. Po raz pierwszy spotkałem się z pytaniem, jak połączyć się z 2b2t w Minecrafcie, gdy podczas próby połączenia z serwerem pojawił się błąd „java.net.connectexception: limit czasu połączenia: brak dalszych informacji”. Stało się tak nawet wtedy, gdy regularnie łączyłem się z serwerem.

W niektórych przypadkach widziałem użytkowników, którzy skarżyli się, że serwer nie działa, i byłby to ogólny problem, nie tylko dla Ciebie. Ale umieściłem ten artykuł o tym, jak połączyć się z 2b2t w Minecrafcie, aby pomóc każdemu, kto ma do czynienia z tymi lub podobnymi problemami.

Jak połączyć się z 2b2t w Minecrafcie

Aby połączyć się z 2b2t w Minecrafcie:

Odwiedzić Witryna Minecraft, klikając tutaj >> kliknij Zdobądź Minecrafta >> wybierz Edycja Javy >> Zapłać i postępuj poprzez pobieranie i instalowanie aplikacji >> po zakończeniu instalacji możesz teraz otworzyć Wyrzutnia >> kliknij Instalacje >> wybierz Wersja 1.12.2 >> kliknij Grać >> gdy pojawi się ekran główny, wybierz Tryb wieloosobowy >> kliknij Dodaj serwer >> typ 2b2t.org w pasku adresu serwera >> kliknij Szukaj >> wybierz 2b2t z listy serwerów (jeśli nie znajdziesz 2b2t, kliknij odśwież i zobacz czy pojawi się na liście) >> poczekaj w kolejce. (często zajmuje to około 10 godzin, zanim zostaniesz wpuszczony, ale możesz wpłać na 2b2t i będziesz mógł szybciej dołączyć do serwera >> jak tylko znajdziesz się na szczycie kolejki, powinieneś zostać wpuszczony na serwer 2b2t.

🔥 Zalecana:  Recenzja ASUS VN279QL

Przeczytaj także: Adventure Sync nie działa w Pokémon Go – 4 najlepsze poprawki

Czy kolejka priorytetowa 2b2t jest tego warta?

Podczas gdy normalna kolejka 2b2t może zająć wiele godzin, aby móc dołączyć do większości ludzi, firma stworzyła sposób dla każdego, kto nie chce czekać do 12 godzin, aby szybciej dołączyć do serwera. Jeśli chcesz mieć możliwość szybszego dołączenia do serwera, możesz to zrobić wpłać na 2b2t, a otrzymasz status kolejki priorytetowej na swoim koncie. Wymagają wpisania nazwy konta, jednocześnie sprawdzając, czy nie zawiera błędów.

Z doświadczenia wiem, że mam znajomych, którym udało się dołączyć w ciągu około 2 godzin zamiast 12 godzin, więc tak, kolejka priorytetowa 2b2t jest warta każdego grosza. Będziesz także mógł podarować komuś kolejkę priorytetową, wystarczy, że podczas przekazywania darowizny wpiszesz nazwę konta tej osoby zamiast swojego.

Jak przetrwać na 2b2t?

2b2t to jeden z najbardziej konkurencyjnych serwerów Minecraft, więc przetrwanie jest jednym z najtrudniejszych dla graczy. Wiele osób na serwerze korzysta z zhakowanych klientów, co wydaje się być dozwolone i dość powszechne na serwerze. Z szaloną aurą zabijania, najlepszą regeneracją, promieniowaniem rentgenowskim, lotem i automatycznym kliknięciem wyprzedzasz wielu innych graczy na serwerze. Jedynym problemem związanym z tą trasą jest to, że po pewnym czasie gra zaczyna robić się naprawdę nudna.

Jeśli jednak chcesz poradzić sobie z konkurencją, 2b2t, będąc bardzo konkurencyjnym, może być świetną zabawą bez żadnych narzędzi typu backdoor.

Przeczytaj także: Jak aktywować tryb gry systemu Windows 10

Dlaczego tak wielu ludzi gra w 2b2t?

Konieczność czekania 12 godzin na dołączenie do dowolnego serwera jest daleka od tego, czego wielu z nas się spodziewa, ale wielu uwielbia serwer 2b2t za to, że jest serwerem bez reguł. Zasadniczo wszystko jest dozwolone, ludzie rzadko są blokowani, a sporo osób mówiło o zhakowaniu.

🔥 Zalecana:  17 najlepszych aplikacji, takich jak Mistplay na iPhone'a i Androida

Innym powodem, dla którego jest tak wielu ludzi grających w 2b2t, jest to, że niektórzy po prostu uwielbiają anarchistyczną rozgrywkę, polegającą na niszczeniu ciężkiej pracy innych ludzi. Inni po prostu uwielbiają pomysł budowania cywilizacji i pomników w bardzo niespokojnym świecie, a jednym z najpopularniejszych powodów jest fakt, że 2b2t jest miejscem historii, polityki i kultury Minecrafta.

Przeczytaj także: 5 najlepszych alternatyw Gigabyte RGB Fusion 2.0