Jak pobrać wideo z Facebooka za pomocą linku za darmo [Fastest Way]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak pobrać wideo z Facebooka za pomocą linku za darmo [Fastest Way]

W dzisiejszych czasach, gdy treści na platformach społecznościowych przyciągają i intrygują ludzi, trudno jest wystarczająco podkreślić popularność filmów przesłanych na Facebooka. Według danych Sproutsocial ponad 50% użytkowników Facebooka uwielbia treści wideo dostępne na platformie. Czasami upodobanie do niektórych filmów jest tak duże, że ludzie szukają skutecznego sposobu, który umożliwia pobieranie filmów z linków z Facebooka do późniejszego wykorzystania.

Jeśli lubisz przeglądać popularne filmy na Facebooku, możesz odnieść się do przypadków, w których uwielbiasz film, który właśnie obejrzałeś na Facebooku, ale kiedy wrócisz później, nie możesz go już znaleźć. Nawet jeśli zapiszesz go na Facebooku, musisz zalogować się na Facebooku za każdym razem, gdy chcesz obejrzeć wideo.

W takich przypadkach pobieranie wideo z Facebooka za pomocą łącza jest przydatne, aby zapewnić oglądanie ulubionych filmów z Facebooka w dowolnym momencie bez konieczności logowania się do Facebooka. Jedynym celem tego artykułu jest uświadomienie ci korzyści płynących z używania skutecznego Narzędzie do pobierania linków z Facebooka i przeprowadzi Cię przez cały proces pobierania wideo z Facebooka z linku.

Spis treści:

 • Część 1: Przewodnik krok po kroku dotyczący pobierania filmów z Facebooka za pomocą łącza
  • Skopiuj link wideo z Facebooka
  • Pobierz aplikację Snaptube — pobierz i zainstaluj Snaptube
  • Wklej link do aplikacji Snaptube i rozpocznij pobieranie
 • Część 2: Pełne funkcje aplikacji Snaptube

Przewodnik krok po kroku, jak pobierać filmy z Facebooka za pomocą linku

To wiedzieć, że możesz pobierz z linku na Facebooku i oglądać pobrane filmy z Facebooka później bez logowania się na Facebooku, co ciekawi Cię ten proces? Jeśli kiwasz głową w porozumieniu, musisz przeczytać tę część artykułu z odrobiną dodatkowej uwagi. Tutaj dokładnie omawiamy przewodnik krok po kroku dotyczący pobierania filmów z Facebooka za pomocą linku.

🔥 Zalecana:  Body Writing 101 (najlepszy przewodnik dla początkujących)

Krok 1: Skopiuj link wideo z Facebooka

Podczas gdy większość przegląda filmy na Facebooku przez cały czas, skopiowanie linku do filmu na Facebooku może brzmieć onieśmielająco, chyba że znasz szybki sposób na zrobienie tego. Aby skopiować link wideo z Facebooka, musisz otworzyć film na Facebooku i dotknąć „Udostępnij”. Oprócz innych opcji daje możliwość kopiowania linków. Stuknij w tę opcję „Kopiuj link”, a już skopiowałeś link do pobierania wideo z adresu URL Facebooka!

 • Otwórz żądany film z Facebooka w aplikacji Facebook
 • Wybierz opcję udostępniania, aby znaleźć opcje udostępniania
 • Z opcji wybierz „Kopiuj link”

Uwaga: bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystasz, podążanie ścieżką „udostępnij > skopiuj link” umożliwia skopiowanie linku do filmu, który oglądasz na Facebooku.

Krok 2: Pobierz aplikację Snaptube — Pobierz i zainstaluj Snaptube

Aby skutecznie pobierać filmy z linków z Facebooka, potrzebujesz dostępu do aplikacji, która jest łatwa w użyciu, nie zawiera cyberzagrożeń i świetnie sprawdza się jako narzędzie do pobierania linków z Facebooka. I do tego celu nic nie może być tak odpowiednie jak Snaptube. Jednak do pobierz wideo z Facebooka z linku ze Snaptube, musisz najpierw pobrać aplikację na swoje urządzenie. Oto jak możesz pobrać i zainstalować Snaptube na swoim urządzeniu.

 • Otwórz przeglądarkę internetową i wyszukaj aplikację Snaptube.
 • Na stronie wyników wybierz oficjalną witrynę internetową snaptubeapp.com.
 • Na stronie internetowej możesz zobaczyć opcję „Pobierz”. Kliknij przycisk pobierania.
 • Aby zainstalować pobrany plik APK aplikacji Snaptube, upewnij się, że zezwoliłeś na instalację z nieznanych źródeł, postępując zgodnie ze ścieżką jako Ustawienia > Bezpieczeństwo > Nieznane źródła > Zezwól
 • Rozpocznij instalację aplikacji Snaptube, a po zakończeniu instalacji będziesz gotowy do jej uruchomienia.

Krok 3: Wklej link do aplikacji Snaptube i rozpocznij pobieranie

Aby wkleić skopiowany link na Snaptube i rozpocząć pobieranie kopiowanego linku z Facebooka, musisz otworzyć aplikację Snaptube i przesłać adres URL. Snaptube automatycznie wyświetla docelowe wideo na swojej stronie wyników na podstawie przesłanego adresu URL. Aby pobrać film, wystarczy kliknąć ikonę pobierania po prawej stronie, a film zostanie pobrany w mgnieniu oka.

🔥 Zalecana:  Recenzja kursu Diva Dog Bakery: Jak założyć własną firmę zajmującą się cukiernictwem dla psów

Pełne funkcje aplikacji Snaptube

Unikalny zestaw funkcji Snaptube sprawia, że ​​Snaptube wyróżnia się na tle innych aplikacji oferujących pobieranie wideo z łącza Facebooka. Sprawdźmy funkcje Snaptube, dzięki którym jest to niezbędny program do pobierania adresów URL z Facebooka.

Snaptube oferuje zerowe ograniczenia w pobieraniu filmów z linków do kopiowania z Facebooka z różnych źródeł, to także bez żadnej subskrypcji. Tak, możesz pobrać nieograniczoną liczbę filmów z ponad 50 stron internetowych bez żadnych opłat za to. Ponadto nie musisz się rejestrować, aby korzystać z funkcji.

Kolejną wspaniałą cechą Snaptube jest możliwość oferowania użytkownikom elastyczności. Możesz pobierać pliki w różnych formatach, takie jak pliki wideo i audio. Dodatkowo możesz wybrać jakość każdego pliku, który chcesz pobrać. Snaptube działa zarówno jako odtwarzacz online, jak i offline, umożliwiając odtwarzanie muzyki online i offline na urządzeniu.

 • Snaptube ma najprostszy interfejs użytkownika umożliwiający pobieranie wideo z Facebooka za pomocą zaledwie kilku kliknięć
 • Nie ma absolutnie zerowego ograniczenia liczby plików, które można pobrać na Snaptube
 • Snaptube umożliwia pobieranie plików w różnych formatach i preferowanej jakości
 • Snaptube jest w 100% bezpieczny w użyciu, zobowiązując się do jakiegokolwiek ryzyka na twoim urządzeniu podczas korzystania z aplikacji
 • Snaptube jest darmowy dla wszystkich użytkowników

Mówiąc prościej, najskuteczniejszy sposób pobierania wideo z Facebooka z linku nie jest już gorączkowym zadaniem. Mając Snaptube jako Facebook Link Video Downloader, możesz cieszyć się ulubionymi filmami z Facebooka bez logowania się na Facebooka – nawet bez wydawania danych mobilnych! Pobierz Snaptube już dziś i zacznij odtwarzać filmy.