Jak pobierać osadzone filmy z dowolnej witryny (szybciej)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak pobierać osadzone filmy z dowolnej witryny (szybciej)

Czy chcesz wiedzieć, jak to zrobić pobierać osadzone filmy z dowolnych stron internetowych za darmo, napisaliśmy dla niego szczegółowy przewodnik.

Istnieją różne sposoby pobierania filmów z Facebooka i YouTube, ale pobranie filmu osadzonego na stronie internetowej nie jest wcale takie proste. Znaleźliśmy jednak 5 sposobów pobierania osadzonych filmów na urządzenie.

Kiedy próbowałem pobrać film ze strony internetowej, nie mogłem, ponieważ nie był to osadzony film z YouTube lub Facebooka, więc wyglądałem na zahartowanego i odkryłem, że wideo nie klika nawet prawym przyciskiem myszy.

Ale dzięki DevTools i Inspect szybkie kliknięcie pozwala mi pobrać osadzone wideo online. Oto jak pobrać osadzony film ze strony internetowej.

Pobieraj osadzone filmy bezpośrednio ze stron internetowych (Zapisz wideo jako)

Jeśli korzystasz z sieci od lat, na pewno wiesz, że osadzone filmy na stronie internetowej nie zawierają linku do pobrania, ale mimo to umożliwiają pobieranie osadzonych filmów za pomocą opcji Zapisz wideo, podobnie jak obrazy.

Jak więc pobierać filmy z dowolnych stron internetowych, jeśli wideo jest w formacie, który pozwala na zapisywanie, ponieważ możesz to zrobić w ciągu 5 kliknięć, na Androidzie, iPhonie, Macu i Windowsie.

Jak pobierać osadzone filmy ze stron internetowych

1. Jeśli znasz już film, który chcesz pobrać, przejdź do strony w witrynie. Możesz uzyskać do niego dostęp z urządzenia mobilnego lub komputera.

2. Na komputerach kliknij wideo prawym przyciskiem myszy i wybierz „Zapisz wideo jako”, aby zapisać osadzone wideo. W przypadku urządzeń mobilnych naciśnij długo wideo i dotknij Pobierz wideo.

3. Na komputerach PC będziesz musiał wybrać lokalizację pobierania w innych, aby zapisać osadzone wideo.

Po wybraniu lokalizacji dotknij ok, a pobieranie się rozpocznie. Na urządzeniu mobilnym pobranie zostanie przeniesione do folderu pobierania urządzenia.

🔥 Zalecana:  Jak zmienić nazwę na Facebooku?

Pobierz osadzone filmy za pomocą przeglądarki Chrome (DevTools)

Bez korzystania z jakiejkolwiek usługi online lub rozszerzenia możesz pobierać osadzone filmy z dowolnej witryny za pomocą narzędzi programistycznych.

Większość filmów osadzonych w popularnych witrynach nie pozwala na ich pobieranie, dlatego te filmy nie są hostowane na platformach strumieniowego przesyłania wideo, takich jak YouTube.

Jedynym sposobem na pobranie osadzonego wideo jest użycie osadzonego łącza. Dzięki opcjom narzędzi programistycznych możesz pobrać dowolne osadzone wideo z dowolnej witryny.

Jak pobierać osadzone filmy za pomocą narzędzi programistycznych

1. Po znalezieniu osadzonego wideo, które chcesz pobrać na stronie internetowej. Stuknij w F12 klucz i przejdź do Sieć > Głoska bezdźwięczna.

2. Możesz także kliknąć wideo prawym przyciskiem myszy i wybrać Sprawdzać dla Chrome i wybierz „Sprawdź element” w Firefoksie.

W oknie Inspekcja przejdź do pliku Sieć zakładkę i kliknij Głoska bezdźwięczna.

3. wciśnij F5 aby odświeżyć stronę i ponownie odtworzyć osadzony film, a link do filmu znajdziesz w lewym dolnym rogu strony.

4. Kliknij prawym przyciskiem myszy ten link i wybierz Otwórz w nowej karcie opcji, wówczas będzie odtwarzane osadzone wideo.

5. Kliknij przycisk pobierania lub jeśli go nie ma, kliknij wideo prawym przyciskiem myszy i wybierz „Zapisz wideo jako”, aby pobrać osadzone wideo na swoje urządzenie.

Pobierz osadzone filmy z rozszerzeniem przeglądarki

Cóż, każda metoda będzie działać, ale jeśli nadal szukasz innych sposobów pobierania osadzonych filmów na komputery, rozszerzenie przeglądarki wystarczy zarówno dla przeglądarki opartej na Chromium, jak i dla Firefoksa. Zanim będziesz mógł z niego korzystać, musisz zainstalować rozszerzenie ze sklepu internetowego.

Pobierz za pomocą programu Video DownloadHelper

1. Idź do Sklep internetowy ChromeLub Sklep z dodatkami do Firefoksa i Dodaj rozszerzenie Video DownloadHelper do swojej przeglądarki.

2. Po zakończeniu instalacji otwórz witrynę, z której chcesz pobrać osadzone wideo, a następnie rozpocznij odtwarzanie wideo.

🔥 Zalecana:  Jak korzystać z filtra płaczu na Instagramie (korzystając z tych 3 kroków)

3. W sekcji rozszerzenia kliknij ikonę „Video DownloadHelper” w prawym górnym rogu, a następnie wybierz Pobierać możliwość pobrania osadzonego wideo.

Możesz także wybrać inne sposoby pobierania wideo, takie jak Szybkie pobieranie I Pobierz i konwertuj aby zmienić format wideo.

Pobierz za pomocą programu Flash Video Downloader

The Flash Video Downloader rozszerzenie help wykrywa multimedia na stronie internetowej i stamtąd można pobrać osadzone wideo na urządzenie.

Flash Downloader to rozszerzenie, które można zainstalować w popularnej przeglądarce internetowej, takiej jak Chrome.

1. Otwórz dowolną przeglądarkę opartą na chromie i zainstaluj Flash Video Downloader z Sklep internetowy.

2. Przejdź do strony internetowej, z której chcesz pobrać osadzone wideo, odtwórz wideo, a następnie dotknij ikony Flash Video Downloader w sekcji rozszerzenia.

3. Kliknij na Pobierać ikonę, aby pobrać osadzone wideo ze strony internetowej na swoje urządzenie.

Pobierz osadzone filmy za pomocą usługi online

Istnieje bardzo niewiele internetowych programów do pobierania wideo, które mogą pobierać osadzone filmy ze stron internetowych.

Znaleźliśmy jednak dwie, które mogą pomóc Ci przenieść te osadzone filmy na Twoje urządzenie. Te narzędzia do pobierania wideo online obsługują wiele innych witryn hostujących wideo.

Pobierz osadzone filmy za pomocą Pobierz plik

1. Aby pobrać osadzone wideo online, znajdź wideo, które chcesz pobrać, i skopiuj adres URL strony internetowej. Następnie przejdź do Witryna pobierania plików.

2. Na stronie Pobierz plik wklej adres URL w podanej sekcji adresu URL, aby wyświetlić osadzony film, a następnie kliknij przycisk Ściągnij wideo opcja.

3. Wybierz rozdzielczość wideo, którą chcesz pobrać i kontynuuj pobieranie, wideo będzie wtedy dostępne na Twoim urządzeniu.

Pobierz osadzone filmy za pomocą Online Video Converter

1. Aby pobrać osadzone wideo online, znajdź wideo, które chcesz pobrać, i skopiuj adres URL strony internetowej.

🔥 Zalecana:  Gaming Studio Illuvium wprowadza „Beyond”, interaktywną kolekcjonerską grę karcianą

2. Następnie przejdź do Internetowy konwerter wideo witrynę internetową i wklej adres URL osadzonego wideo.

3. Wybierz format wideo i kliknij Początek aby rozpocząć konwersję adresu URL. Następnie dotknij Pobierz, aby rozpocząć pobieranie osadzonego wideo.

Pokazaliśmy ci 4 sposoby, za pomocą których możesz pobierać osadzone filmy z dowolnej witryny. Jeśli jedna metoda jest trudna, możesz użyć innej.

Jeśli uznasz tę wskazówkę za przydatną, podziel się nią ze znajomymi, którzy również lubią wiedzieć, jak pobierać filmy osadzone w niektórych witrynach.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie