Jak pobierać filmy z YouTube’a za darmo na telefon komórkowy i komputer (krok po kroku)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak pobierać filmy z YouTube’a za darmo na telefon komórkowy i komputer (krok po kroku)

Filmy z YouTube można pobrać bezpłatnie, jeśli twórca na to zezwala, zapisując ulubione filmy z YouTube do oglądania w dowolnym momencie.

Pokażemy Ci, jak bezpłatnie pobierać filmy z YouTube na telefon komórkowy i komputer. Filmy zostaną zapisane na Twoim lokalnym urządzeniu pamięci masowej.

Pobieranie filmów z YouTube oznacza, że ​​możesz je oglądać bez połączenia z Internetem.

Pobieranie filmów z YouTube na Maca, iPhone’a i Androida za darmo jest łatwiejsze niż myślisz, ale jest kilka rzeczy, o których musisz wiedzieć.

Czasami chcemy, aby film był po prostu na naszych telefonach, abyśmy mogli oglądać go offline bez konieczności włączania połączenia internetowego lub Wi-Fi.

Czy mogę pobrać film z YouTube

Łatwo jest pobierać filmy z YouTube na iPhone’a, Androida, Windowsa i Maca, tak, dobrze to widzisz. Jest to łatwe i mogę ci pokazać, jak postępować zgodnie z naszym przewodnikiem.

Istnieją różne sposoby pobierania filmów z YouTube, ale co z oficjalnym sposobem, cóż, nie jest to zły pomysł, ale dzięki temu nie dostaniesz wideo w lokalnej pamięci.

Jeśli zamierzasz po prostu oglądać offline i nic więcej, możesz skorzystać z oficjalnych sposobów pobierania filmów na YouTube.

Możesz użyć aplikacji YouTube Go (w wybranych krajach) lub pobrać ją bezpośrednio w aplikacji YouTube, korzystając z YouTube Premium.

Zauważyłem, że jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych, nie możesz bezpłatnie pobierać filmów z YouTube w aplikacji, chyba że korzystasz z YouTube Premium.

Jeśli mieszkasz w innych częściach świata, gdzie Premium YT nie jest zbyt uprawnione, możesz pobierać filmy, nawet jeśli nie masz jeszcze subskrypcji.

Jak pobierać filmy za pomocą YouTube Premium

Zanim zaczniesz pobierać filmy z YouTube za pomocą innych usług innych firm, powinieneś wypróbować YouTube Premium.

🔥 Zalecana:  Teraz wszystko, czego potrzebujesz, to Twoja twarz do płatności

Jeśli masz subskrypcję, oprócz bezpłatnego pobierania filmów z YouTube uzyskasz dostęp do innych funkcji.

Ale jedyną wadą YouTube Premium jest to, że możesz oglądać wideo tylko w aplikacji YouTube, nie będzie ono dostępne w Twojej lokalnej pamięci masowej.

1. Po zasubskrybowaniu YouTube Premiumotwórz aplikację YouTube i upewnij się, że masz najnowszą wersję.

2. Następnie musisz ustawić jakość wideo, jeśli chcesz, lub możesz wybrać podczas pobierania dowolnego wideo. W razie czego,

3. Teraz wystarczy znaleźć film, który chcesz pobrać, otworzyć i kliknąć przycisk Pobierz. Jeśli jeszcze nie wybrałeś jakości wideo, wybierz jedną i dotknij OK, aby pobrać wideo z YouTube.

Po zakończeniu pobierania zobaczysz pobrany film w serwisie YouTube. Przejdź do Biblioteki i kliknij Pobierz, aby zobaczyć właśnie pobrany film.

Wskazówka: Jeśli chcesz pobierać filmy z YouTube bez subskrypcji Premium, możesz skorzystać z VPN. Większość krajów w Afryce zwykle pobiera filmy bez subskrypcji YouTube Premium.

Jak bezpłatnie pobierać filmy z YouTube na iPhone’a i iPada

Pobieranie filmów z YouTube na iPhone’a i iPada jest na innym poziomie, głównie jeśli chcesz, aby film był dostępny w aplikacji Photo, ale jeśli nie chcesz, może to być proste, jak po prostu pobranie czegokolwiek online.

1. Najpierw musisz pobrać i otworzyć aplikację Dokumenty autorstwa Readdle. Aplikacja Dokumenty zawiera przeglądarkę internetową.

2. Przejdź do YouTube i znajdź film, który chcesz pobrać, dotknij Udostępnij i skopiuj link do filmu.

3. Otwórz aplikację Dokumenty i dotknij ikony kompasu, aby otworzyć przeglądarkę internetową i przejść do. Na pasku adresu przejdź do savefrom.net Lub YT1Slub jakikolwiek internetowy program do pobierania wideo.

4. Wklej link do filmu YouTube w polu i dotknij Pobierz. Wybierz jakość i format wideo i stuknij (Pobierz link do YT1S), a następnie Pobierz.

5. Wprowadź nazwę pliku wideo i lokalizację pobierania. Stuknij sekcję Pobrane na dolnym pasku nawigacyjnym, aby wyświetlić pobrane filmy w aplikacji Dokumenty.

🔥 Zalecana:  Jak znaleźć równowagę w miejscu pracy?

6. Aby zapisać pobrane filmy w aplikacji Zdjęcia, otwórz folder Pobrane na ekranie głównym aplikacji Dokumenty.

7. Znajdź wideo i dotknij ikony trzech kropek pod nim. Stuknij w Udostępnij, a następnie Zapisz wideo. Możesz teraz oglądać filmy z YouTube w aplikacji Zdjęcia.

Jak pobierać filmy z YouTube na Androida

Aby pobrać filmy z YouTube na telefon z Androidem, potrzebujesz aplikacji lub jeszcze lepiej użyj internetowego narzędzia do pobierania, takiego jak SaveFrom.net.

Nie możesz pobrać aplikacji do pobierania YouTube ze Sklepu Google Play, ponieważ Google na to nie zezwala. Musisz zainstalować aplikację spoza Sklepu Play.

1. Najpierw musisz pobrać plik Aplikacja VidMate na Uptodown i zainstaluj go na swoim telefonie z Androidem.

2. Otwórz aplikację VidMate, dotknij YouTube i wyszukaj film z YouTube, który chcesz pobrać, a następnie dotknij czerwonego przycisku Pobierz.

3. Wybierz jakość i format wideo, które chcesz pobrać, i ponownie dotknij czerwonego przycisku Pobierz.

4. Aby uzyskać dostęp do wideo na VidMate, dotknij Moje pliki, a zobaczysz najnowsze pobrane wideo. Możesz także zobaczyć wideo w lokalnej pamięci masowej.

Jak pobierać filmy z YouTube za pomocą savefrom.net

Savefrom.net to bezpłatna internetowa witryna wideo, która umożliwia pobieranie filmów z serwisu YouTube.

Dzięki usłudze online możesz bezpłatnie pobierać filmy z YouTube na iPhone’a, Maca, Androida i komputer z systemem Windows.

1. Otwórz film z YouTube, który chcesz pobrać, i skopiuj adres URL filmu z YouTube z paska adresu.

2. Otworzyć stronie SaveFrom.net i wklej adres URL, który właśnie skopiowałeś, do paska na stronie savefrom.net, gdzie jest napisane „tylko link do owadów”.

3. Wybierz preferowaną jakość i format wideo, a następnie kliknij Pobierać. Możesz znaleźć wideo w lokalnej pamięci po zakończeniu pobierania.

Przeczytaj także: Jak utworzyć kanał YouTube do użytku osobistego lub biznesowego

Możesz po prostu dodać SS do adresu URL, aby łatwo uzyskać dostęp do witryny SaveFrom.net. Zmień adres URL z M. Lub www. Do SS takie jak to. Możesz także pobierać filmy z Facebooka za pomocą savefrom.net.

🔥 Zalecana:  Jak pozbyć się przeciążonych treści za pomocą narzędzia podsumowującego AI

Jak pobierać filmy z YouTube na Maca i Windowsa

Możesz bezpłatnie pobierać filmy z YouTube na komputery Mac i PC z systemem Windows za pomocą oprogramowania lub narzędzi online.

Z tego przewodnika dowiesz się, jak bezpłatnie pobierać filmy z YouTube na komputery Mac i Windows. Aby móc bezpłatnie pobierać filmy z YouTube na komputer, potrzebujesz oprogramowania.

1. Aby użyć Program do pobierania wideo 4K najpierw musisz pobrać oprogramowanie z ich strony.

2. Przejdź do YouTube i skopiuj adres URL filmu, który chcesz pobrać z paska adresu.

3. Otwórz aplikację 4K Video Downloader i kliknij przycisk Wklej łącze w lewym górnym rogu paska menu, a oprogramowanie pobierze adres URL ze schowka komputera.

4. Po wybraniu jakości i formatu wideo możesz rozpocząć pobieranie. Możesz także zmienić lokalizację pobierania wideo.

Przeczytaj także: Jak zmienić nazwę kanału YouTube

Wiesz już, jak bezpłatnie pobierać filmy z YouTube na swoje urządzenie, a także dowiedzieć się, jak bezpłatnie pobierać filmy z Facebooka.

Istnieją inne bezpłatne programy i narzędzia online, które umożliwiają pobieranie filmów z YouTube, niektóre obejmują ClipGrab, VLC, ClipConverter, FreemakeLub Profesjonalny program do pobierania MP4.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie