Jak pobierać filmy z Facebooka na iPhone’a, Androida i PC

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak pobierać filmy z Facebooka na iPhone’a, Androida i PC

Czy kiedykolwiek chciałeś pobrać filmy z Facebooka, które chciałbyś przechowywać lokalnie na smartfonie lub komputerze, ale nie wiesz, jak to zrobić. Oto przewodnik, jak pobierać filmy z Facebooka na iPhone’a, Androida, Maca i Windowsa. Możesz pobierać filmy z Facebooka za darmo za pomocą różnych aplikacji i narzędzi do pobierania wideo online.

Facebook przechowuje nasze historie ze zdjęciami i filmami, które publikowaliśmy w czasie, a pobieranie ich z ich serwera jest łatwe przy niewielkim obejściu. Możesz również pobrać dane z Facebooka, jeśli zamierzasz usunąć swoje konto na Facebooku. Jeśli zobaczysz dowolny film na Facebooku, który Ci się podoba, możesz go pobrać na iPhone’a lub komputer, nawet jeśli jest to prywatny film.

Dzisiaj pokażemy Ci, jak pobierać filmy z Facebooka na iPhone’a, Androida, Maca i komputer z systemem Windows.

Czytaj więcej: Jak pobierać filmy z YouTube

Jak pobierać filmy z Facebooka na iPhone’a

Jeśli szukasz sposobu pobierania filmów z Facebooka na iPhone’a, ten przewodnik pomoże Ci, nawet jeśli chcesz zapisać wideo w aplikacji do zdjęć. Dzięki aplikacji i narzędziu do pobierania online możesz pobierać filmy z Facebooka na swój telefon.

1. Pobierać Dokumenty autorstwa Readdle app na swoim iPhonie, a następnie otwórz Facebooka i znajdź film, który chcesz pobrać, dotknij trzech kropek, aby skopiować link do filmu.

2. Otwórz aplikację Dokumenty i dotknij ikony kompasu, aby otworzyć przeglądarkę internetową i przejść do Fdown.net.

3. Wklej link wideo z Facebooka w polu i dotknij dowolnego przycisku Pobierz.

4. Wprowadź nazwę pliku wideo i lokalizację pobierania. Aby zapisać pobrane filmy w aplikacji Zdjęcia, otwórz folder Pobrane na ekranie głównym aplikacji Dokumenty.

5. Znajdź wideo i dotknij ikony trzech kropek pod nim. Stuknij w Udostępnij, a następnie Zapisz wideo. Możesz teraz oglądać filmy z Facebooka w aplikacji Zdjęcia.

🔥 Zalecana:  Microsoft skomercjalizuje ChatGPT, aby pomóc innym firmom

Możesz korzystać z witryny Fdown.net bezpośrednio w przeglądarce, zaleca się korzystanie z przeglądarki Firefox, ponieważ jest ona bardziej kompatybilna z iPhone’em niż z przeglądarką Safari.

Jak pobierać filmy z Facebooka na Androida

Pobieranie filmów z Facebooka na Androida jest dość łatwe, ponieważ istnieją różne sposoby pobierania dowolnego Facebooka na Androida. Możesz użyć aplikacji lub narzędzia online, aby pobrać wideo na swoje urządzenie.

1. Otwórz aplikację Facebook i znajdź film, który chcesz pobrać. Stuknij w trzy kropki w prawym górnym rogu i skopiuj link do filmu na Facebooku.

2. otwarty Fdown.neti wklej skopiowany przed chwilą link do filmu w miejscu, w którym jest napisane „Wprowadź link do filmu z Facebooka”.

3. Kliknij dowolny przycisk Pobierz. Po zakończeniu pobierania filmu możesz go znaleźć w lokalnej pamięci masowej.

Czytaj więcej: Jak pobrać informacje z Facebooka

Jak pobierać filmy z Facebooka na Maca

Możesz bezpłatnie pobierać filmy z Facebooka na Maca za pomocą oprogramowania lub narzędzi online. W tym przewodniku dowiesz się, jak bezpłatnie pobierać filmy z Facebooka na komputer Mac.

1. Aby użyć Program do pobierania wideo 4K najpierw musisz pobrać oprogramowanie z ich strony.

2. Iść do Facebook w przeglądarce internetowej znajdź film, który chcesz pobrać, kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu i skopiuj link do filmu.

3. Otwórz aplikację 4K Video Downloader i wklej łącze na pasku.

4. Po wybraniu jakości i formatu wideo możesz rozpocząć pobieranie. Możesz także zmienić lokalizację pobierania wideo.

Jak pobierać filmy z Facebooka na Windows

Zanim przejdziemy dalej i wykonamy ten krok, wiedz, że możesz również użyć narzędzia do pobierania wideo 4K na komputerze z systemem Windows, pobrać oprogramowanie i wykonać ten sam krok powyżej. Aby pobrać filmy z Facebooka w systemie Windows bez żadnego oprogramowania, wykonaj poniższe czynności. Ta procedura działa również na komputerach Mac i urządzeniach mobilnych korzystających z przeglądarki internetowej.

🔥 Zalecana:  Apple potroi się w kwestii nowych wizualizacji sprzętowych

1. Otwórz dowolną przeglądarkę na swoim komputerze i przejdź do Facebook witrynę internetową, a następnie znajdź film, który chcesz pobrać.

2. Na stronie wideo zmień adres URL w pasku adresu z www Do mpodstawowy i stuknij w Enter.

4. Strona zostanie ponownie załadowana ze starym widokiem strony na Facebooku kliknij prawym przyciskiem myszy na filmie i wybierz „Otwórz łącze w nowej karcie”.

5. W nowej karcie, gdzie będzie odtwarzany film z Facebooka kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Zapisz wideo jako lub dotknij trzech kropek, aby pobrać wideo z Facebooka na komputer z systemem Windows.

Przeczytaj także: Jak pobierać osadzone filmy z dowolnej witryny (szybciej)

Pobieranie filmów z Facebooka jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki tym prostym krokom. Możesz pobrać dowolne wideo z Facebooka.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie