Jak pobierać filmy Vimeo za pomocą narzędzia do pobierania Vimeo

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak pobierać filmy Vimeo za pomocą narzędzia do pobierania Vimeo

Jedną z profesjonalnych witryn do udostępniania wideo w Internecie jest Vimeo. Użytkownicy mogą przesyłać, udostępniać i oglądać filmy na tej stronie. Vimeo to witryna podobna do YouTube i obie należą do popularnych platform hostingu wideo.

YouTube jest znacznie bardziej popularny niż Vimeo, ale Vimeo ma swoje zalety, o których wspomnimy w dalszej części tego artykułu.

Co to jest Vimeo?

Otwarta platforma bez reklam, na której użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo filmy. Możesz wejść na stronę Vimeo i bezpłatnie oglądać filmy, filmy i programy telewizyjne. Nie musisz rejestrować się w Vimeo, aby oglądać filmy. Ale powinieneś zarejestrować się, jeśli chcesz przesłać film i wybrać przynajmniej konto podstawowe (abonament bezpłatny). Ten plan pozwala na przesyłanie 500 MB tygodniowo. Istnieją również inne plany cenowe oprócz bezpłatnego, które możesz wybrać.

Jedną z funkcji Vimeo jest możliwość edycji i zamiany wideo na nowszą wersję, ale nie ma jej na YouTube. Możesz wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników na Vimeo, ale YouTube nie ma takiej opcji.

Jak pobierać filmy z Vimeo?

Jeśli chcesz pobrać filmy Vimeo, poszukaj przycisku pobierania po prawej stronie ekranu. Ale jeśli nie ma przycisku pobierania dla żądanego filmu, oznacza to, że producent tej treści nie chce, aby użytkownicy rozpowszechniali ten film. Jeśli więc pobierzesz ten film za pomocą aplikacji innych firm, nie udostępniaj go. Ale zanim to zrobisz, jest jedna rzecz, na którą powinieneś zwrócić uwagę. Użytkownicy mogą również stosować zasady określające, czy ludzie mogą pobierać i kopiować ich treści. Dlatego nie zalecamy pobierania materiałów chronionych prawem autorskim.

Najlepsze programy do pobierania Vimeo online

Możesz pobrać, a nawet przekonwertować żądane wideo za pomocą narzędzi online. Wszystko, co musisz zrobić z internetowymi programami do pobierania wideo Vimeo, to wkleić adres URL wideo Vimeo w polu wyszukiwania i kliknąć przycisk pobierania, aby pobrać wideo.

 • Witryna programu do pobierania Vimeo
 • KeepVid
 • Internetowy konwerter wideo
 • Złap wideo
🔥 Zalecana:  Gdzie kupić online palety zwrotne Amazon (i jak)

Najlepsze programy do pobierania wideo Vimeo

W tej metodzie należy pobrać odpowiednie oprogramowanie i zainstalować je na swoim urządzeniu. Po instalacji możesz skopiować adres URL żądanego wideo w odpowiednim polu, wybrać lokalizację do zapisania i żądaną jakość, a na koniec pobrać.

 • od początku roku
 • Gihosoft
 • Wszystkie programy do pobierania wideo
 • Program do pobierania wideo 4K

Najlepsze rozszerzenia do pobierania wideo Vimeo

Innym sposobem pobierania filmów z Vimeo jest zainstalowanie w przeglądarce rozszerzeń do pobierania filmów. Po instalacji możesz szybko pobrać wideo na każdej stronie internetowej, klikając przycisk pobierania zainstalowanego rozszerzenia w prawym górnym rogu przeglądarki.

 • Vimeo Super Downloader
 • Vimeo Downloader GetThemAll
 • Profesjonalny program do pobierania wideo

Pobierz wideo z Vimeo za pomocą witryny Vimeo-downloader

Sposób korzystania i pobierania filmów z Vimeo za pomocą wszystkich narzędzi jest prawie taki sam. Sprawdzimy więc, jak pobrać wideo z Vimeo na przykładzie serwisu Vimeo-downloader.com.

 1. Najpierw przejdź do Vimeo-downloader.com.
 2. Zobaczysz pole, w którym powinieneś wpisać link do filmu, który chcesz tam pobrać.
 1. Teraz wróć do strony witryny Vimeo, na której znajduje się żądany film, który zamierzasz pobrać.
 2. Skopiuj adres URL tego filmu z paska adresu.
 3. Przejdź ponownie do witryny pobierania Vimeo. Następnie wklej adres URL w białym polu i kliknij przycisk przesyłania.
 1. Teraz możesz go pobrać, klikając przycisk „Pobierz wideo”.
 1. Możesz kliknąć żółty przycisk, jeśli chcesz pobrać ten film w niższej jakości.

Wniosek

Obecnie istnieje wiele sposobów pobierania filmów, ale większość użytkowników szuka sposobu na szybsze pobieranie wybranych filmów w lepszej jakości. Zbadaliśmy różne sposoby pobierania filmów ze strony Vimeo. Instalowanie rozszerzeń w przeglądarce, instalowanie oprogramowania w systemie i korzystanie z narzędzi online to metody, których możesz użyć.