Jak oglądać historie Snapchata bez bycia przyjaciółmi (3 sposoby, aby to zrobić)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak oglądać historie Snapchata bez bycia przyjaciółmi (3 sposoby, aby to zrobić)

Jeśli chcesz wiedzieć jak oglądać historie Snapchata bez bycia przyjaciółmi mamy dla Ciebie odpowiedni przewodnik.

Zanim pospieszysz się, aby zobaczyć historie Snapchata swojego partnera bez jego wiedzy, musisz wiedzieć, że może ci się nie spodobać to, co widzisz, że może się to skończyć łzami? .

Trudno jest anonimowo przeglądać historie Snapchata bez bycia przyjaciółmi, ale jest to o wiele łatwiejsze niż myślisz. Użytkownicy po prostu muszą zmienić ich ustawienia na publiczne, a potem ich Historie są na stronie Discover.

W tym przewodniku dowiesz się jak wyświetlić czyjąś historię Snapchata bez dodawania jej jako znajomego. Snapchat pozwala przeglądać historie innych użytkowników, ponieważ są one dostępne dla wszystkich.

Czy możesz zobaczyć czyjś profil na Snapchacie, nie będąc jego przyjacielem

NIE, nie możesz przeglądać czyjegoś profilu Snapchat bez dodania go jako swojego przyjacieland.

Jeśli klikniesz nazwisko osoby, nie zostaniesz przeniesiony do profilu tej osoby, zamiast tego zobaczysz opcję Dodaj jako znajomego.

Możesz zobaczyć ich historie, jeśli ich ustawienia historii są ustawione na wszystkich i nic, jeśli dotyczy to znajomych.

Zanim zobaczysz wynik Snapchata, musisz zaprzyjaźnić się z tą osobą.

Czy możesz zobaczyć czyjeś historie Snapchata bez bycia przyjaciółmi?

Tak, możesz przeglądać czyjeś historie na Snapchacie, nawet nie będąc przyjaciółmi tej osobyN.

Nawet jeśli niekoniecznie znasz tę osobę lub jest to były, którego chcesz po prostu sprawdzić, ale nie chcesz, aby dowiedziała się, że oglądałeś jej historię.

Istnieją różne sposoby przeglądania Historii użytkownika, nawet jeśli nie jesteś jego znajomym na Snapchacie.

Większość kont w aplikacji jest prawdopodobnie dostępna dla wszystkich i każdy może zobaczyć opublikowaną historię.

Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do ich strony profilowej, aby wyświetlić historię, wyszukując ich nazwę użytkownika.

Jeśli ustawienie historii jest ustawione dla znajomych, przeglądanie ich historii będzie trudne, ale jest obejście które pozwalają ci to zrobić. To nie jest takie trudne, wystarczy trochę mózgu.

Możesz utworzyć drugie konto które nie ma z tobą związku.

Gdy to zrobisz, możesz dodać ich jako znajomych, więc możesz przeglądać ich historie na Snapchacietak aby nie wiedzieli, że to ty.

Jeśli jest włączony Tylko przyjacielecóż, musisz po prostu zaprzyjaźnić się z tą osobą, aby zobaczyć historię, albo zawsze możesz używać Snap Map, jeśli ją tam prześlą.

🔥 Zalecana:  Platforma Metaverse „Ready Player Me” zamyka rundę finansowania o wartości 56 mln USD prowadzoną przez a16z

Jak zobaczyć czyjąś historię Snapchata bez bycia przyjaciółmi

Aby wyświetlić historie Snapchata bez dodawania osoby jako znajomego, wyszukaj jej nazwę użytkownika na pasku wyszukiwania i dotknij jej historii.

Dzieje się tak tylko wtedy, gdy jest dostępny dla wszystkich, dla publiczności. Nawet twój były nie będzie wiedział, że przeglądasz jego historię.

Możesz również użyj Snap Map, aby zobaczyć ich historie Snapchataśledząc ich lokalizację, jeśli wiesz, gdzie się znajdują, przeglądaj ich historie z Odkryć strona i z innym kontem.

1. Zobacz czyjąś historię za pomocą Snapchata Discover?

Jeśli często korzystasz ze Snapchata, prawdopodobnie wiesz, że użytkownicy platformy codziennie publikują wideo w swoich relacjach, które są wyświetlane na stronie Discover.

A dzięki tej stronie możesz przeglądać czyjąś historię Snapchata bez jej wiedzyng.

Otwórz aplikację Snapchat, gdy znajdziesz się na stronie aparatu Snapchata, przesuń ekran w lewo, a znajdziesz się na stronie Snapchat Discover.

Strona Odkrywaj pokazuje historie z innego konta, a następnie po zasubskrybowaniu i tym, które najbardziej Cię interesują.

Jeśli ustawienia użytkownika dla historii są publiczne (dla wszystkich), istnieje prawdopodobieństwo, że znajdziesz historię tej osoby na stronie Discover.

Jeśli nie znalazłeś go na początku, możesz szukać dalej, przewijając i wyszukując profil.

Jeśli znasz osobę i chcesz zobaczyć jej historię bez jej wiedzy lub dodania jej jako znajomego.

Możesz przeszukać ich profil, a jeśli jest on publiczny, możesz stamtąd zobaczyć ich historie.

2. Używanie Snap Map do przeglądania historii Snapchata

To jeden z najfajniejszych sposobów na obejrzenie czyjejś historii, nawet jeśli nie jesteś z nią znajomym.

Wszystko, co musisz wiedzieć, to ich lokalizacja, a Walla, jeśli ich historie są publiczne i opublikowane na Snap Mapie, będziesz mógł je zobaczyćbrzeg.

Istnieją dwa sposoby, aby zobaczyć czyjąś historię Snapchata na mapie. Możesz przeglądać historie z kontem Snapchat lub bez niegoT.

1. Przeglądaj czyjeś historie Snapchata za pomocą konta Snapchat

Snapy dodane do Snap Map to nie to samo, co historia Snapchata danej osoby, ale Snapy ze znacznikami geograficznymi często są również dodawane do relacji innych osób.

Otwórz aplikację Snapchat i dotknij ikony znacznika lokalizacji w lewym dolnym rogu ekranu, aby wyświetlić mapę Snap.

Znajdź lokalizację osoby, której historię chcesz zobaczyć, a następnie powiększ tę lokalizację na mapie.

Z lokalizacji możesz zobaczyć różne kolorowe hotspoty w pobliżu lokalizacji, dotknij jej, aby spojrzeć na inny Snap, a jeśli dana osoba dodała Snap, będziesz mógł go zobaczyć, jeśli jest publiczny.

2. Przeglądaj czyjeś historie Snapchata bez konta

Jeśli nie korzystasz z Snapchata, możesz przeglądać dowolne publicznie dostępne historie na Snap Map. Oto jak możesz przeglądać dowolne historie Snap Map bez logowania.

🔥 Zalecana:  Jak to naprawić, gdy TikTok usunął dźwięk (unikaj tego)

Otwórz przeglądarkę internetową i przejdź do oficjalnego łącza Snap Map. W wyskakującym oknie wiadomości dotknij „Przeglądaj mapę”.

Stuknij w szukaj i kliknij aktualna lokalizacja aby przeglądać historie Snapchata dotyczące osób z Twojego otoczenia. Przyznaj dostęp do lokalizacji i możesz przeglądać lokalne treści wokół siebie.

Na mapie znajdziesz kilka czerwone i niebieskie kropki wskazując snapy udostępnione przez użytkowników lub historię Snapchata.

Możesz także użyć paska wyszukiwania, aby wyszukać dowolne miejsce, miasto lub inne wydarzenia odbywające się na całym świecie.

Jak przeglądać prywatne historie bez ich dodawania?

Nie możesz przeglądać prywatnych historii innego użytkownika, który nie jest Twoim znajomym. Po prostu sprawi, że funkcja prywatna będzie bezużyteczna. Ale możesz zastosować inne podejście, aby zobaczyć ich historie Snapchata.

1. Użyj innego konta

Jeśli nie chcesz, aby ktoś wiedział, że przeglądałeś jego historie na Snapchacie, możesz użyć innego konta, aby dodać tę osobę jako znajomego i wyświetlić jej historie, jeśli ustawienia historii są ustawione na znajomych.

Każdy ma dodatkowe konto w Internecie, jeśli go nie masz, możesz utworzyć inne konto Snapchat z nowym adresem e-mail.

A to sprawi, że będziesz anonimowy w aplikacji. Osoba ta nie będzie znać osoby stojącej za kontem

2. Obejrzyj ich historię z telefonu znajomego

Jeśli nie chcesz kłopotów z tworzeniem nowego konta Snapchat tylko po to, by przeglądać czyjeś historie, możesz to zrobić poproś jednego ze znajomych, aby pokazał Ci historię tej osoby z jego urządzenia.

Korzystanie z telefonu znajomego sprawi, że będziesz się ukrywać, wystarczy, że poprosisz znajomego. Możesz także poprosić znajomych, aby nagrali historię i przesłali ją do Ciebie.

Wniosek

Jeśli zmienią ustawienia na znajomych, nie będziesz mógł zobaczyć ich historii, jeśli nie dodasz tej osoby do znajomych.

Oprócz utworzenia konta palnika, udawania kogoś innego i dodania tej osoby jako znajomego, możesz przeglądać ich historie na Snapchacie.

Jeśli ich profil jest ustawiony na wszystkich (publiczny), będziesz mógł zobaczyć ich historie, po prostu wyszukując ich nazwę użytkownika.

Możesz także użyć Snap Map, to działa tylko wtedy, gdy publicznie opublikowali Snap na mapie.

Mam nadzieję, że ten przewodnik pokaże Ci, jak możesz przeglądać historie Snapchata bez ich wiedzy lub dodawania ich jako znajomych.

Często Zadawane Pytania

Czy mogę przeglądać historie Snapchata bez bycia przyjaciółmi?

Tak, możesz przeglądać historie Snapchata bez bycia przyjaciółmi, korzystając z jednej z omawianych przez nas metod. Wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać osobę i wyświetlić historię, jeśli jest dostępna publicznie, lub użyć innego konta lub poprosić znajomego.

🔥 Zalecana:  Microsoft zwalnia cały zespół ds. etycznej sztucznej inteligencji, koncentrując swoje wysiłki na OpenAI

Czy mogę zobaczyć prywatne historie bez dodawania kogoś?

Nie, nie możesz zobaczyć prywatnej historii Snapchata bez dodania tej osoby jako znajomego. Ale możesz użyć telefonu znajomego, aby obejrzeć historię. Zawsze możesz zdecydować się na utworzenie kolejnego konta Snapchat i dodać ich jako znajomych, aby zobaczyć ich prywatną historię.

Czy istnieje aplikacja do przeglądania historii Snapchata bez bycia przyjaciółmi?

Nie, nie ma aplikacji do przeglądania historii Snapchata bez bycia przyjaciółmi. Wiele aplikacji twierdzi, że ci w tym pomaga, ale zalecamy skorzystanie z jednego z powyższych rozwiązań, a Snapchat nie lubi aplikacji innych firm.

Jak sprawdzić, ile razy ktoś wyświetlił Twoją relację?

Nie możesz sprawdzić, ile razy ktoś wyświetlił Twój profil ani uzyskać całkowitej liczby. Nie jest to możliwe, możesz otrzymywać powiadomienia tylko o zrzutach ekranu i zobaczyć, kto ogląda Twoją historię.

Jak anonimowo wyświetlić historię Snapchata?

Możesz użyć innego konta, aby wyświetlić historię, jeśli konto jest prywatne, wyszukać ich nazwę użytkownika i przeglądać ich historie Snapchata bez dodawania ich jako znajomych lub korzystania z telefonu znajomego.

Oglądaj historie Snapchata anonimowo online

Aby oglądać Snapchat Stories, możesz użyć innego konta do wyświetlenia historii, poprosić znajomego o nagranie osobistej historii i wysłanie jej do Ciebie lub możesz użyć telefonu znajomego.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie