Jak odblokować Snapchata na dowolnym monitorowanym urządzeniu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak odblokować Snapchata na dowolnym monitorowanym urządzeniu

Twoja szkoła lub miejsce pracy zablokowało Snapchata na Chromebooku lub komputerze i jesteś sfrustrowany.

Oczywiście wiesz, że zainstalowanie VPN może zapewnić dostęp do dowolnej strony internetowej. Ale dosłownie używasz monitorowanego urządzenia. Więc to nawet nie wchodzi w grę.

Czy zrezygnować z odblokowywania Snapchata i dalej słuchać swojego nudnego nauczyciela lub szefa? A może istnieje sztuczka, aby uzyskać dostęp do Snapchata na dowolnym monitorowanym komputerze bez potrzeby korzystania z VPN?

Cóż, dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień, ponieważ pozbędziemy się kontroli i regulacji!

Oto jak odblokować Snapchata — i każdą inną witrynę z ograniczeniami — na szkolnym lub służbowym laptopie, Chromebooku i komputerze w dwóch niewiarygodnie łatwych krokach.

Krok 1: Znajdź narzędzie proxy online.

Kilka narzędzi online zmienia serwer proxy bez instalowania dodatku lub sieci VPN na urządzeniu. Weźmy na przykład HideMyAss.

Iść do www.HideMyAss.comustawienia serwera do kraju poza Stanami Zjednoczonymi i zaznacz wszystkie pola w ustawieniach plików cookie i prywatności.

Wskazówka: Możesz także zainstalować dodatek do zmiany proxy w swojej przeglądarce. Ale władzom byłoby łatwiej wyśledzić twoje dodatki.

Krok 2: Odblokuj Snapchata w swojej przeglądarce.

Wprowadź adres Snapchata w polu z napisem „Witryna, do której chcesz uzyskać dostęp” i przewiń w dół, aby kliknąć Zgadzam się i połącz.

Otóż ​​to; HMA zmieni dla Ciebie serwer proxy i odblokuje Snapchata.

Jak odblokować Snapchata na telefonie z Androidem lub iOS?

Szkoły ani miejsca pracy nie mogą zmusić Cię do odinstalowania VPN. Jeśli więc chcesz odblokować Snapchata na swoim telefonie, po prostu zainstaluj niezawodną aplikację VPN i korzystaj z danych komórkowych zamiast dostarczonego Wi-Fi.

Czy odblokowanie Snapchata można śledzić na monitorowanych urządzeniach?

Tak, Twoja szkoła lub miejsce pracy nadal będzie mogło monitorować Twoją historię wyszukiwania, nawet jeśli korzystasz z internetowego narzędzia proxy.

🔥 Zalecana:  Co to jest tryb zarządzania energią Nvidia?

Wszystkie Twoje działania można śledzić, o ile masz połączenie z siecią Wi-Fi w szkole/miejscu pracy. Dzięki temu będą mogli zobaczyć, że odblokowałeś Snapchata, nawet jeśli jesteś incognito.

Czy mogą zobaczyć, co oglądałeś na Snapchacie?

Nie, nie będą mogli monitorować treści, które oglądałeś. To dlatego, że Snapchat.com jest zabezpieczony przez HTTPS. Jeśli jednak odwiedzisz dowolny niezabezpieczony adres URL, będąc podłączonym do Wi-Fi w szkole lub miejscu pracy, władze prawdopodobnie będą w stanie śledzić, co oglądałeś, słuchałeś lub czytałeś.

Jakie jest ryzyko?

Narzędzia proxy i sieci VPN mogą monitorować ruch online. Dlatego używanie ich do odblokowywania Snapchata jest ryzykowne, chyba że masz 100% pewności, że narzędzie lub aplikacja jest autentyczna.

Czy możesz wysyłać wiadomości po odblokowaniu Snapchata na Chromebooku?

Nie, wszystko, co możesz robić po odblokowaniu Snapchata, to oglądać historie innych. Innymi słowy, nie będziesz mieć dostępu do swojego konta i osobistego kanału, ponieważ Snapchat nie ma przeglądarki online ani aplikacji komputerowej.

Jedynym sposobem uzyskania dostępu do Snapchata na laptopie lub komputerze PC jest zainstalowanie emulatora systemu Android lub iOS oraz aplikacji mobilnej.

Oto szybkie podsumowanie

  • Aby odblokować Snapchata na monitorowanym urządzeniu, użyj internetowego narzędzia proxy, takiego jak HideMyAss.
  • Pamiętaj, że osoby monitorujące Twoje urządzenie nadal będą mogły śledzić Twoją historię wyszukiwania, nawet jeśli korzystasz z narzędzi proxy.
  • Aby uzyskać dostęp do Snapchata na zablokowanym lub monitorowanym telefonie, użyj zaufanej sieci VPN.
  • Przejście w tryb incognito nie ukryje Twojej historii wyszukiwania podczas odblokowywania Snapchata.
  • Nie możesz uzyskać dostępu do własnego konta Snapchat po odblokowaniu go na komputerze PC lub laptopie.
  • Aby zobaczyć swoje wiadomości Snapchata i wchodzić w interakcje ze znajomymi, musisz zainstalować emulator Androida lub iOS na swoim komputerze.