Jak odblokować osobę na Snapchacie?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak odblokować osobę na Snapchacie?

Snapchat to jedna z najlepszych aplikacji społecznościowych na telefony komórkowe, które mają unikalne możliwości. Możesz zablokować niektóre osoby w tej sieci. Ale jeśli chcesz kogoś zablokować, a następnie odblokować, jak możesz to zrobić w Snapchacie?

Czy Snapchat powiadamia kogoś, jeśli go odblokuję?

Snapchat nie powiadamia nikogo po odblokowaniu, ale może dowiedzieć się, wyszukując Twoje imię i nazwisko, że może Cię ponownie zobaczyć w sieci. Tak długo, jak cię nie szukają, nie zauważą, że są odblokowani. Jeśli wyślesz im zaproszenie do znajomych, dowiedzą się o tym wcześniej.

Jak odblokować osobę na Snapchacie

Bo blokowanie ludzi Snapchat spowoduje, że Twoje konto nie będzie już im wyświetlane, a oni będą dla Ciebie niewidoczni, nie będziesz mógł wyszukać ich imion i Odblokować w Snapchacie. Ale możesz to zrobić w sekcji ustawień. W dalszej części przyjrzymy się tej metodzie.

  1. Najpierw otwórz aplikację Snapchat i kliknij BitMoji lub swoją nazwę użytkownika w lewym górnym rogu.
  2. Kliknij opcję koła zębatego w prawym górnym rogu, aby uzyskać dostęp do ustawień.
  3. Przesuń w górę, aby zobaczyć Działania na koncie i Zablokowane.
  1. Ta sekcja zawiera listę wszystkich osób, które zablokowałeś w Snapchacie. Wybierając opcję X obok nazwy każdego użytkownika, możesz go odblokować.
  2. Następnie Snapchat pyta, czy na pewno chcesz odblokować tę osobę. W swojej odpowiedzi kliknij Tak.
  1. Po odblokowaniu tej osoby Twój profil wyświetla się dla niej i możesz ją zobaczyć.

Co się stanie, gdy odblokujesz kogoś na Snapchacie?

Zablokowanie osoby powoduje zamknięcie całej komunikacji między Tobą a tą osobą. Ponadto utracone zostanie nawet zaproszenie do znajomych. Po odblokowaniu musisz ponownie zalogować się do profilu danej osoby i wysłać jej zaproszenie do znajomych.

🔥 Zalecana:  Jak napisać książkę D&D (najlepszy przewodnik dla początkujących)

Aby to zrobić, wpisz nazwisko osoby w polu wyszukiwania, a następnie kliknij opcję Dodaj w prawej części zdjęcia osoby i nazwy użytkownika. Jeśli strona profilu osoby nie jest publiczna, będziesz musiał poczekać na zatwierdzenie zaproszenia do grona znajomych.

Jak długo trwa dodanie kogoś po odblokowaniu na Snapchacie?

Snapchat nakłada na użytkowników pewne ograniczenia po zablokowaniu i odblokowaniu. Na przykład, jeśli najpierw kogoś zablokujesz, a następnie odblokujesz i chcesz dodać go do listy znajomych, będziesz musiał poczekać ponad 24 godziny, aby to zrobić.

Jak długo trwa dodanie kogoś po odblokowaniu na Snapchacie?

Lepsza opcja zamiast blokowania na Snapchacie

Jedną z opcji, której możesz użyć zamiast blokowania użytkownika, jest opcja Cicha. W ten sposób nie będziesz już otrzymywać żadnych powiadomień, gdy dotrą do Ciebie osobiste wiadomości lub snapy. Oczywiście w tym przypadku twoje wiadomości i przyjaźń nie zostaną utracone.

Aby móc uciszyć osobę zamiast ją blokować, najpierw wejdź do profilu użytkownika Snapchata tej osoby i dotknij obrazu obok jej imienia i nazwiska. W prawej górnej części wybierz opcję trzech pozycji menu, zobacz opcję Powiadomienia o wiadomościach i wybierz opcję Cichy.

Odbędzie się to bez zauważenia drugiej osoby. W każdej chwili możesz go włączyć lub wyłączyć.

Wniosek

W większości sieci społecznościowych istnieje blokowanie lub odblokowywanie, aby uniemożliwić danej osobie wysyłanie wiadomości. To samo dotyczy Snapchata i możesz blokować lub odblokowywać ludzi. Jeśli masz jakieś pytania na ten temat, możesz wysłać je w sekcji komentarzy.

Jeśli chcesz poznać nowe wskazówki dotyczące Snapchata, możesz śledzić blog Instamber. Poniżej znajdziesz kilka blogów na temat tego serwisu społecznościowego:

1- Znaczenie wyniku Snap

2- Co zrobić, gdy passa Snapchata została utracona

3- Kompletny przewodnik po emotikonach Snapchata

4- Co oznacza oczekiwanie na Snapchacie