Jak odblokować kogoś w Duo

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak odblokować kogoś w Duo

Ostatnio zablokowałeś niektóre kontakty Google Duo na swoim telefonie, ponieważ trochę za bardzo Ci przeszkadzały. Jeśli jednak jesteś tutaj teraz, wydaje się jasne, że zmieniłeś zdanie i chciałbyś wiedzieć, jak odblokować kogoś w Duo.

Więc zróbmy to! Za kilka minut pokażę Ci, jak odblokować kogoś w Duo. Ach, prawie zapomniałem… oczywiście odblokowując kogoś w Duo, nie dostaniesz żadnych informacji o połączeniach i wiadomościach, które mógł wcześniej wysłać ten ostatni, ani nie zostanie powiadomiony o odblokowaniu kontaktu.

Więc proszę, weź to pod uwagę w przypadku, gdy będziesz musiał skontaktować się z „obraźliwym” numerem, aby mogli wiedzieć, że są poza klatką. W dalszej części przewodnika wyjaśnię, jak zablokować i odblokować osobę. Czytaj dalej!

Jak wyświetlić zablokowane numery w Duo

 1. Aby zobaczyć listę wszystkich numerów telefonów, które zablokowałeś w Duo, przejdź do głównego menu aplikacji.
 2. Kliknij ikonę z trzema pionowymi kropkami. Znajduje się w prawym górnym rogu.
 3. Otworzy się menu rozwijane. Następnie naciśnij element Ustawienia.
 4. Na stronie ustawień Google Duo wybierz Zablokowane numery. Następny ekran wyświetla listę twoich kontaktów zablokowanych w Google Duo. Lista zawiera również osobę, którą właśnie zablokowałeś.

Jak dodać więcej osób do zablokowanych numerów

Aby dodać inne osoby do listy zablokowanych, naciśnij ikonę plusa (+) w prawym górnym rogu tego ekranu. Następnie wybierz nazwę kontaktu, aby dodać go do listy.

Jak odblokować kogoś w Duo

Aby odblokować numer telefonu, który wcześniej zablokowałeś w Google Duo, musisz przejść do listy zablokowanych kontaktów.

 1. Aby zobaczyć listę wszystkich zablokowanych kontaktów w Duo, przejdź do głównego menu aplikacji.
 2. Kliknij ikonę z trzema pionowymi kropkami w prawym górnym rogu.
 3. Następnie naciśnij element Ustawienia z menu rozwijanego, które zostanie otwarte.
 4. Na stronie ustawień Google Duo wybierz Zablokowane numery.
 5. Następny ekran pokaże listę kontaktów, które zablokowałeś w Google Duo. Lista zawiera również osobę, którą właśnie zablokowałeś.
 6. Następnie dotknij kontaktu, który chcesz odblokować przez kilka sekund. Otworzy się okno. Wybierz Odblokować element, aby usunąć osobę z zablokowanych numerów.
🔥 Zalecana:  Jak zarobić 50 000 $ miesięcznie – 8 realistycznych pomysłów do wypróbowania!

Usunąłeś kontakt z listy zablokowanych numerów. Nazwa kontaktu zniknie z listy. Ta osoba może zadzwonić do Ciebie ponownie i wysłać Ci powiadomienia w Google Duo.

Jak zablokować kogoś w Google Duo na iPhonie?

 1. Otwórz aplikację Google Duo na swoim iPhonie i wyszukaj osobę, którą chcesz zablokować w swoich kontaktach.
 2. Stuknij nazwę kontaktu, który chcesz zablokować, przez kilka sekund, aż pojawi się menu. Nie podnoś palca. W przeciwnym razie szybkie naciśnięcie spowoduje rozpoczęcie połączenia wideo.
 3. Otworzy się menu z niektórymi pozycjami. Aby zablokować tę osobę, stuknij Blok użytkownik.

Właśnie dodałeś kontakt do swojej listy zablokowanych numerów w Duo. Nie będziesz otrzymywać żadnych dalszych połączeń, połączeń telefonicznych ani powiadomień od tej osoby za pośrednictwem aplikacji.

Przeczytaj także: Czy ktoś może zdalnie usuwać wiadomości z Twojego telefonu

Jak zgłosić użytkownika po zablokowaniu go w Google Duo

Możesz zgłosić osobę, blokując ją, zgłaszając nadużycie.

 1. Aby to zrobić, kliknij Zablokować użytkownika
 2. Stuknij w Zgłoś jako spam skrzynka
 3. Następnie dotknij Zgłoś nadużycie i zablokuj.
 4. Na koniec określ, dlaczego blokujesz je z listy opcji. Tymi typami nadużyć mogą być spam, oszustwa lub wyłudzanie informacji, złośliwe oprogramowanie, nękanie lub treści szerzące nienawiść.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś mnie zablokował w Google Duo

Nie ma bezpośredniego sposobu, aby dowiedzieć się, kto zablokował Cię w Google Duo. Aplikacja Duo nie wysyła żadnych komunikatów ani powiadomień o blokadzie. Jednak możesz zobaczyć Niedostępne przed nazwą kontaktu. Jednak niedostępność nie zawsze oznacza, że ​​kontakt Cię zablokował.

System nie dostarczy Twojej wiadomości do osoby, gdy wyślesz wiadomość do tej osoby. W przeciwieństwie do Hangouts, gdzie możesz otrzymać wiadomość typu „Wiadomość nie została dostarczona, ponieważ inna osoba Cię zablokowała”, możesz nie wiedzieć, czy ktoś Cię zablokował.

🔥 Zalecana:  Ceremonia zawarcia umowy partnerskiej między The Sandbox a Arabią Saudyjską

Nie zdasz sobie sprawy, że zostałeś zablokowany. Gdy spróbujesz zadzwonić do kontaktu, zobaczy on tylko komunikat „Kontakt nieosiągalny”. Nie możesz też udostępnić linku do rozmowy wideo w Google Meet.

Możesz spróbować dodać tę osobę do grupy społecznościowej w Duo. Jeśli jednak dana osoba Cię zablokowała, nie będziesz mógł jej dodać.

Czy widzisz zablokowane wiadomości w Duo?

Nie, gdy kogoś zablokujesz, nie możesz pomyślnie wysłać do niego wiadomości. Dzieje się tak dlatego, że zablokowana osoba nie będzie otrzymywać ani widzieć Twoich wiadomości, nawet po jej odblokowaniu. Ale gdy dana osoba zostanie odblokowana, może teraz zacząć widzieć Twoje wiadomości.

Przeczytaj także: Wiadomości Samsung kontra Wiadomości Google

Co to znaczy, że ktoś jest niedostępny w Google Duo?

Oznacza to, że nie są jeszcze zalogowani na swoim koncie Google. Jeśli jednak widzisz Niedostępne obok kontaktu w Duo i nigdy nie jest on zawsze dostępny, być może Cię zablokował.

Wniosek

Czy otrzymujesz niechciane lub irytujące wiadomości od kogoś w Google Duo? Co oznacza zablokowanie osoby? Kiedy blokujesz kontakt, umieszczasz go na osobistej liście zablokowanych i nie możesz już wysyłać wiadomości ani prowadzić rozmów wideo na swój numer telefonu za pomocą Google Duo.

Do napisania tego samouczka użyłem smartfona z systemem operacyjnym Android. Instrukcje są jednak takie same na wszystkich tabletach/smartfonach z systemem Android oraz na urządzeniach Apple iPhone/iPad z systemem iOS.

Przeczytaj także: Dlaczego ludzie obsesyjnie używają WhatsApp?