Jak odblokować kogoś na Snapchacie 2023 (przewodnik krok po kroku)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak odblokować kogoś na Snapchacie 2023 (przewodnik krok po kroku)

Zablokowałeś kogoś na Snapchacie, a teraz szukasz sposobu odblokować osobę w aplikacji, napisaliśmy dla niego szczegółowy przewodnik krok po kroku.

Jeśli wcześniej zablokowałeś kogoś na Snapchacie, a teraz rozważałeś przywrócenie go, ale nie wiesz, jak odblokować tę osobę, oto jak to zrobić.

Snapchat ułatwia odblokowanie kogoś w aplikacji. Wystarczy przejść do ustawień aplikacji i usunąć osobę z listy zablokowanych.

W tym artykule dowiesz się jak odblokować kogoś na Snapchacie. Jeśli wcześniej dokonałeś blokady, możesz skorzystać z poniższego przewodnika, aby odblokować tę osobę.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „inni użytkownicy Snapchata” na Snapchacie?

Jak odblokować ludzi na Snapchacie

Gdy odblokujesz kogoś na Snapchacie, będzie on mógł wysyłać Ci wiadomości i przeglądać Twoją historię, jeśli jest publiczna. Będą musieli wysłać Ci zaproszenie do znajomych, aby ponownie zostać Twoim znajomym.

Jest tylko jeden sposób na odblokowanie ludzi na Snapchacie. Możesz to zrobić w ustawieniach aplikacji.

Otwórz Snapchata > Stuknij swoje Bitmoji w lewym górnym rogu > Stuknij Ustawienia [gear icon] > Przewiń w dół do opcji Zablokowane > Stuknij ikonę X obok nazwy, aby odblokować tego Snapchattera.

Krok 1: Otwórz Snapchata

Otwórz aplikację Snapchat na swoim telefonie komórkowym. Następnie dotknij swojego Bitmoji w lewym górnym rogu ekranu.

Krok 2: Stuknij Ustawienia

Na stronie profilu stuknij w Ustawienia [gear icon] w prawym górnym rogu i przewiń w dół do sekcji „Akcje na koncie”. Stuknij w Zablokowane.

Krok 3: Stuknij Zablokowane

Na stronie Ustawienia u dołu stuknij w Zablokowane, a będziesz zobacz wszystkich Snapchatów które zablokowałeś na swoim koncie.

Aby odblokować kogoś z listy zablokowanych, dotknij ikony X obok jego imienia i nazwiska.

Zobaczysz monity, które pozwolą ci potwierdzić, że chcesz odblokować osobę. Stuknij w Tak. Po potwierdzeniu zostaną usunięte z listy zablokowanych.

🔥 Zalecana:  Aktywność NFT rośnie, ale liczba pobrań aplikacji NFT Marketplace spadła o 90%

Gdy to zrobisz, ich konta zostaną odblokowane i będą mogli ponownie wysyłać Ci wiadomości, wysyłać snapy, przeglądać historię i ponownie dodawać Cię jako znajomych.

PRZECZYTAJ TEŻ: Utracono passę na Snapchacie? Jak odzyskać passę

Zrób to po odblokowaniu kogoś na Snapchacie

Gdy zablokujesz kogoś na Snapchacie, ta osoba nie będzie już Twoim znajomym, gdy ją odblokujesz. Nawet jeśli dana osoba jest Twoim znajomym w aplikacji, zanim klikniesz zablokowany przycisk.

Po ich odblokowaniu będziesz musiał ponownie dodać tę osobę jako znajomego na Snapchacie. Dzieje się tak, ponieważ kiedy blokujesz, wydaje się, że zrywasz wszystkie połączenia, które masz z tą osobą.

Po prostu wyszukaj nazwę użytkownika danej osoby i dodaj ją jako znajomego w aplikacji. Gdy zaakceptują prośbę, będziecie ponownie przyjaciółmi na Snapchacie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak skontaktować się z pomocą techniczną Snapchata

Wniosek

Odblokowanie kogoś na Snapchacie jest bezpośrednie i nie trzeba niczego upychać, wystarczy przejść do ustawień aplikacji, dotknąć Zablokowane i usunąć osobę z listy.

Jeśli rozgniewałeś się na tę osobę i zablokowałeś ją, możesz ją łatwo odblokować za pomocą tego przewodnika.

Snapchat nie podaje innych sposobów odblokowania konta w aplikacji. To sprawa jednokierunkowa, co jest bardzo proste.

Jeśli chcesz odblokować kogoś na Snapchacie, nie zapomnij ponownie dodać tej osoby jako znajomego, jeśli chcesz.

Zablokowanie użytkownika w aplikacji powoduje zerwanie więzi z Tobą, a po odblokowaniu musisz przywrócić to połączenie, dodając go jako znajomego.

Jeśli nie chcesz, aby dana osoba była ponownie Twoim znajomym w aplikacji, możesz po prostu ją zignorować i pozwolić tej osobie iść swoją drogą.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak ukryć wynik Snap na Snapchacie

Często Zadawane Pytania

Czy ludzie wiedzą, kiedy je odblokowujesz?

Nie, osoby, które wcześniej zablokowałeś, nie otrzymają powiadomienia, gdy odblokujesz ich profil na swoim koncie Snapchat. Nie otrzymają żadnego powiadomienia, chyba że wyślesz im zaproszenie do grona znajomych.

🔥 Zalecana:  Jak utworzyć ankietę w Telegramie

Co się stanie, jeśli zablokujesz kogoś na Snapchacie, a następnie go odblokujesz?

Musisz ponownie dodać tę osobę jako znajomego na Snapchacie. Kiedy zablokujesz kogoś na Snapchacie, zostanie on usunięty z Twojej listy znajomych, a kiedy odblokujesz tę osobę, przestaniesz się z nią przyjaźnić.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie