Jak nawiązać połączenie audio i wideo z kimś na Instagramie 2023 (krok po kroku)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak nawiązać połączenie audio i wideo z kimś na Instagramie 2023 (krok po kroku)

Aby nawiązać połączenie głosowe lub wideo z kimś na Instagramie, otwórz aplikację Instagram i dotknij ikony Messengera (DM) w prawym górnym rogu. Otwórz rozmowę z osobą, do której chcesz zadzwonić, a następnie stuknij ikonę głosu lub wideo, aby nawiązać połączenie na Instagramie. Dowiedz się więcej poniżej.

Szukasz sposobu, aby zadzwonić do kogoś na Instagramie, możesz skorzystać z funkcji połączeń wideo i audio w rozmowie. Jeśli chcesz zadzwonić na Instagramie, ale nie wiesz, jak nawiązać połączenie wideo lub audio na Instagramie, mamy dla Ciebie przewodnik krok po kroku.

Ponieważ Instagram staje się popularną aplikacją do udostępniania zdjęć online i zwiększania wpływów, jest to jedno z najlepszych miejsc do zaangażowania. Ale to nie problem, jeśli nie wiesz, jak nawiązać połączenie głosowe lub wideo na Instagramie, mamy cię.

W tym artykule dowiesz się jak nawiązać połączenie wideo i audio z kimś na Instagramie. Nawet jeśli nie masz numeru telefonu tej osoby lub ta osoba nie obserwuje Cię w aplikacji, możesz do niej zadzwonić.

Czy możesz zadzwonić do kogoś na Instagramie?

Tak, możesz na Instagramie, tak jak na WhatsApp i Messengerze.

Nawet jeśli nie masz numeru telefonu tej osoby, możesz się z nią skontaktować za pośrednictwem Instagram Direct Message.

Direct Message ma funkcję na Instagramie, która umożliwia łatwe rozmowy wideo z kimkolwiek w aplikacji, nawet jeśli dana osoba cię nie obserwuje.

Wszystko, czego potrzeba, to osoba odpowiedzą na Twoją wiadomość, a następnie możesz do nich zadzwonić wideo lub audio.

Jeśli spróbujesz zadzwonić do nich przed wysłaniem wiadomości, nie otrzymają żadnego powiadomienia, że ​​dzwonisz. Telefon tej osoby nie zadzwoni.

Jeśli oboje obserwujecie się nawzajem w aplikacji lub jesteście jedyną osobą, która obserwuje tę osobę.

Wysyłasz im wiadomość, a oni akceptują rozmowę od Ciebie, możesz prowadzić zarówno rozmowy audio, jak i wideo na Instagramie.

Co to jest rozmowa na Instagramie

Meta aplikacje społecznościowe świetnie nadają się do komunikacji zarówno biznesowej, jak i osobistej.

Na przykład WhatsApp to świetna aplikacja do komunikowania się z przyjaciółmi i rodziną, a także do prowadzenia rozmów wideo i głosowych.

Teraz Instagram umożliwia prowadzenie tych samych rozmów audio i wideo ze znajomymi i osobami, które obserwujesz.

Instagram udostępnia funkcje swojej aplikacji, odkąd Facebook przejął firmę, a od tego czasu aplikacja do udostępniania zdjęć znacznie się rozwinęła.

Dzięki dodanym funkcjom firma nie zapomniała o połączeniach audio i wideo.

W 2018 roku Instagram udostępnił funkcję umożliwiającą użytkownikom dzwonienie do każdego, kogo obserwują.

Dzięki rozmowie na Instagramie możesz prowadzić wideorozmowy ze znajomymi, obserwowanymi i obserwującymi za pośrednictwem bezpośredniej wiadomości na Instagramie.

I z opcją łatwego przełączania między rozmowami głosowymi i wideo.

Jeśli konto jest prywatne, będziesz musiał najpierw obserwować osobę, a następnie wiadomość, zanim uzyskasz funkcję rozmowy na Instagramie w rozmowie.

Powinieneś również wziąć pod uwagę fakt, że dzwonienie na Instagramie nie jest bezpieczne, jak dzwonienie przez WhatsApp lub Messenger.

Instagram nie wprowadził kompleksowego bezpiecznego połączenia do połączeń wideo lub audio w aplikacji.

Messenger prowadzi tajną rozmowę od końca do końca, a WhatsApp jest również całkowicie bezpieczny. Osoby trzecie mogą zobaczyć, o czym mówisz.

Jeśli prowadzisz tylko swobodną rozmowę ze znajomymi, możesz skorzystać z połączenia na Instagramie, ale jeśli chodzi o coś więcej, możesz skorzystać z innych opcji, takich jak WhatsApp i Messenger.

Jak prowadzić rozmowy wideo i głosowe na Instagramie? (Android, iPhone i iPad)

Instagram ułatwia każdemu nawiązywanie połączeń audio lub wideo z kimś, mogą to być Twoi znajomi lub ktoś, kim jesteś zainteresowany.

Wszystko, co musisz zrobić, to mieć konto, jestem prawie pewien, że już je masz.

Aby nawiązać połączenie audio lub wideo z kimś na Instagramie, musisz najpierw wysłać wiadomość do tej osoby w aplikacji.

Notatka: Jeśli używasz Twórca Instagrama lub Konto biznesowe nie będzie można nawiązać połączenia głosowego. Tylko pojedyncze osoby mogą wykonywać połączenia głosowe.

🔥 Zalecana:  Jak wzbogacić się z niczego: 20 sposobów na wzbogacenie się w 2023 r

Osoba, którą obserwujesz, również powinna być z Tobą w kontakcie lub zaakceptować Twoją prośbę o wiadomość.

Jeśli nie, nie będziesz mógł wykonać połączenia na Instagramie. W każdym razie tutaj jak wideo i połączenie audio na Instagramie.

Krok 1: Otwórz aplikację Instagram

Jeśli używasz telefonu z Androidem, iPhone’a lub iPada, ten przewodnik jest taki sam. Nie potrzebujesz specjalnego przewodnika krok po kroku dla każdego urządzenia.

Najpierw musisz otworzyć aplikację Instagram na swoim urządzeniu. Spowoduje to wyświetlenie Twojego kanału głównego na Instagramie.

Krok 2: Przejdź do Instagram Direct

Na kanale głównym Instagram stuknij ikonę Wiadomość (Instagram Direct Message) w prawym górnym rogu ekranu.

Krok 3: Otwórz rozmowę profilową, aby nawiązać połączenie

W sekcji Wiadomość znajdź profil, do którego chcesz zadzwonić. Jeśli osoby nie ma na liście, możesz utworzyć nowy czat.

Aby rozpocząć nową rozmowę, dotknij ikony „+” w prawym górnym rogu i wybierz osobę, do której chcesz zadzwonić. Następnie dotknij Czat w prawym górnym rogu.

Krok 4: Stuknij ikonę telefonu lub wideo

Po otwarciu rozmowy z osobą, a oni mają przyjęty możesz teraz dzwonić do nich podczas rozmowy audio i wideo.

Aby nawiązać połączenie głosowe na Instagramie, dotknij ikony telefonu. I dotknij ikony wideo, aby nawiązać połączenie wideo na Instagramie w prawym górnym rogu.

Jeśli dana osoba jest na Instagramie lub jej połączenie internetowe jest włączone, jej telefon zadzwoni. Mogą zdecydować, czy odebrać połączenie, czy nie.

Aby zadzwonić na Instagram, otwórz aplikację na swoim Androidzie, iPhonie lub iPadzie > Następnie stuknij ikonę Messenger (Wiadomość bezpośrednia) > Znajdź osobę, do której chcesz zadzwonić lub rozpocznij nowy czat > Stuknij ikonę telefonu, aby wydać głos połączenie i ikona wideo dla połączenia wideo w prawym górnym rogu.

Jak prowadzić rozmowy wideo i audio na Instagramie na PC?

Rozmowy głosowe i wideo na Instagramie za pomocą komputera są łatwe. Możesz użyć aplikacji Instagram na komputerze PC lub skorzystać z Instagrama w sieci.

Możesz także użyć emulatora Androida, Bluestack, aby pobrać Instagram i korzystać z aplikacji na swoim komputerze.

1. Korzystanie z Internetu lub aplikacji Instagram

Instagram ma aplikację dla użytkowników systemu Windows, dostępną od systemu Windows 10 i nowszych.

Jeśli Twoja wersja na komputer to Windows 10, możesz pobrać aplikację Instagram ze sklepu Microsoft Store.

Możesz także skorzystać z tego przewodnika krok po kroku w serwisie Instagram Web.

Krok 1: Otwórz aplikację Instagram na komputer

Raz ty pobierz aplikację Instagrama na swoim komputerze, otwórz aplikację i zaloguj się na swoje konto.

Jeśli nie masz komputera z systemem Windows 10, możesz korzystać z Instagrama w Internecie. Idź do nich strona w przeglądarce internetowej komputera i zaloguj się na swoje konto.

Krok 2: Otwórz wiadomość bezpośrednią

W kanale na Instagramie dotknij Instagram Direct, czyli ikony wiadomości (ikona samolotu) w prawym górnym rogu ekranu, po ikonie ekranu głównego.

Zwykle różni się to od aplikacji Instagram, będziesz mieć wszystkie zakładki u góry strony Instagram.

Bezpośrednia wiadomość na Instagramie znajduje się tuż za ikoną strony głównej.

Krok 3: Wybierz Czat

Na stronie Direct Message zobaczysz wszystkie swoje czaty, dotknij profilu, z którym chcesz nawiązać połączenie głosowe lub wideo.

Jeśli jeszcze nie wysłałeś wiadomości do tej osoby, możesz rozpocząć nową rozmowę w aplikacji. Stuknij ikonę pióra i wybierz osobę, z którą chcesz nawiązać połączenie.

Krok 4: Stuknij ikonę telefonu lub wideo

Po wejściu na czat na Instagramie wybierz ikonę telefonu, aby rozpocząć rozmowę telefoniczną z daną osobą, lub dotknij ikony wideo, aby rozpocząć czat wideo na komputerze.

2. Korzystanie z emulatora Androida: Bluestack

Możesz także użyć emulatora Androida, aby korzystać z funkcji połączeń Instagram na swoim laptopie.

Musisz pobrać emulator Androida, taki jak Bluestack, a następnie uruchomić aplikację na komputerze PC lub Mac.

🔥 Zalecana:  Moledao: Wzmacnianie społeczności Web 3.0 poprzez edukację i hackathony

Bluestack to emulator Androida, który pozwala użytkownikom uruchamiać aplikacje na Androida na komputerach PC i Mac. Więc jeśli używasz komputera Mac lub PC, ta aplikacja może działać dla Ciebie.

Krok 1: Pobierz Bluestack

Pobierz Bluestacka oprogramowanie z oficjalnej strony internetowej i zainstaluj program na komputerze PC lub Mac.

Następnie otwórz oprogramowanie i wyszukaj aplikację Instagram z górnego paska i zainstaluj ją. Następnie uruchom ponownie komputer.

Krok 2: Otwórz aplikację Instagram

Po pobraniu aplikacji Instagram na Bluestack otwórz aplikację Instagram na stronie głównej, a następnie zaloguj się na swoje konto.

W kanale na Instagramie dotknij wiadomości Instagram Direct, która jest ikoną samolotu lub komunikatora w prawym górnym rogu ekranu.

Krok 3: Wybierz Czat

Na stronie Direct Message zobaczysz wszystkie swoje czaty, dotknij profilu, z którym chcesz nawiązać połączenie głosowe lub wideo.

Jeśli jeszcze nie wysłałeś wiadomości do tej osoby, możesz rozpocząć nową rozmowę w aplikacji.

Stuknij ikonę „+” i wybierz osobę, z którą chcesz nawiązać połączenie.

Krok 4: Stuknij ikonę telefonu lub wideo

Po wejściu na czat na Instagramie wybierz ikonę telefonu, aby rozpocząć połączenie głosowe, lub ikonę wideo, aby rozpocząć czat wideo na komputerze Mac lub PC.

Dlaczego połączenie wideo i połączenie głosowe na Instagramie nie działa?

Jeśli połączenie na Instagramie nie działa, przyczyny mogą być różne.

Mamy też różne pisemne przewodniki rozwiązywania problemów, które pomogą Ci rozwiązać problem.

Problemem może być Twoje połączenie internetowe lub aplikacja nie działa prawidłowo. A aplikacja może być również przestarzała i może wymagać tylko aktualizacji.

Sprawdź swoje połączenie z internetem

Jeśli połączenia na Instagramie nie działają, sprawdź połączenie internetowe.

Jeśli masz słabe połączenie z Internetem, nie będziesz mógł wykonać żadnego połączenia w aplikacji.

Użyj silnego połączenia Wi-Fi lub komórkowej transmisji danych, jeśli Wi-Fi nie jest w tej chwili stabilne.

Iść do fast.com i sprawdź prędkość sieci.

Uruchom ponownie aplikację Instagram

Możesz spróbować zamknąć i ponownie otworzyć aplikację Instagram na swoim urządzeniu. Samo to może rozwiązać problem.

Po prostu przejdź do przełącznika aplikacji, usuń Instagram, przesuwając palcem w górę i ponownie otwórz aplikację.

Wyczyść pamięć podręczną Instagrama

Jeśli używasz urządzenia z Androidem, możesz spróbować wyczyścić pamięć podręczną na Instagramie.

Spowoduje to usunięcie tymczasowych danych przechowywanych w aplikacji. A kiedy ponownie otworzysz aplikację, wszystko ponownie się załaduje.

Zaktualizuj aplikację Instagram

Czasami problem może dotyczyć samej aplikacji Instagram.

Jeśli nie aktualizowałeś aplikacji Instagram przez długi czas, może wystąpić usterka w aplikacji. A aktualizacja to najlepsza opcja.

Przejdź do Apple App Store lub Google Play Store i sprawdź, czy jest dostępna nowa aktualizacja Instagrama.

Uruchom ponownie swoje urządzenie

Jeśli połączenia na Instagramie nadal nie działają, możesz ponownie uruchomić telefon. Spowoduje to ponowne uruchomienie całej aplikacji i systemu operacyjnego. W razie potrzeby możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie iPhone’a.

Osoba nie jest online

Jeśli próbujesz do kogoś zadzwonić, a połączenie na Instagramie dzwoni bez odpowiedzi.

Może to oznaczać, że dana osoba nie jest online i dlatego nie będzie mogła odebrać połączenia głosowego ani wideo.

Wniosek

łatwo Zadzwoń do kogoś na Instagramie, gdy wyślesz do nich wiadomość z prośbą o rozpoczęcie rozmowy, a oni ją zaakceptują. Będziesz mógł nawiązać połączenie wideo lub audio.

  • Aby nawiązać połączenie głosowe lub wideo na Instagramie
  • Otwórz aplikację Instagram
  • Stuknij w ikonę Messengera w prawym górnym rogu
  • Znajdź czaty, do których chcesz zadzwonić
  • Wybierz połączenie głosowe lub wideo

Jeśli chcesz zadzwonić z komputera, możesz użyć aplikacji Instagram w systemie Windows, użyć wersji internetowej lub użyć emulatora Androida, takiego jak Bluestack, aby zainstalować Instagram i używać go na komputerze.

Aby wykonać połączenie grupowe na Instagramie, przejdź do wiadomości w usłudze Instagram Direct i dotknij ikony znak plusa w prawym górnym rogu.

Wybierz profil chcesz dodać do rozmowy grupowej i stuknij w Czat.

🔥 Zalecana:  Jak wyświetlić czyjąś historię na Instagramie bez ich wiedzy (6 sposobów)

Następnie dotknij ikony telefonu, aby wykonaj grupowy telefonlub czat wideo, dotykając ikony wideo.

Często Zadawane Pytania

Czy możesz zadzwonić do kogoś na Instagramie?

Tak, możesz zadzwonić do kogoś na Instagramie. Wszystko, co musisz zrobić, to śledzić osobę i wysłać jej wiadomość. Jeśli zaakceptują Twoją wiadomość, będziesz mógł do nich zadzwonić.

Czy możesz rozmawiać głosowo na Instagramie?

Tak, możesz wykonać połączenie głosowe w aplikacji Instagram i na komputerze. Ale najpierw będziesz musiał wysłać wiadomość do tej osoby, zanim będziesz mógł do niej zadzwonić w trybie audio lub wideo.

Czy mogę czatować podczas rozmowy na Instagramie?

Tak, możesz rozmawiać podczas rozmowy na Instagramie. Stuknij strzałkę w dół, aby rozmowa wideo pojawiła się w małej ramce na urządzeniu. Możesz nadal korzystać z Instagrama w normalny sposób. Po prostu wrócić.

Jak zadzwonić do kogoś na Instagramie na PC?

Aby przeprowadzić rozmowę wideo na Instagramie na komputerze, pobierz aplikację Instagram ze sklepu Microsoft Store > Otwórz aplikację Instagram i zaloguj się > Stuknij ikonę samolotu, po ikonie ekranu głównego w prawym górnym rogu > Znajdź czat, z którym chcesz się połączyć, lub rozpocznij nową rozmowę, dotykając ikony pióra > Następnie nawiąż połączenie głosowe lub wideo.

Jak nawiązać połączenie grupowe na Instagramie?

Aby nawiązać połączenie grupowe na Instagramie, przejdź do wiadomości bezpośredniej na Instagramie i sprawdź, czy należysz do jakiejś grupy. Otwórz grupę i dotknij ikony wideo lub audio.

Możesz także rozpocząć rozmowę wideo, dotykając znaku plus w prawym górnym rogu. Wybierz profil, który chcesz dodać do połączenia grupowego i stuknij w Czat. Następnie dotknij ikony telefonu, aby nawiązać grupowe połączenie telefoniczne lub czat wideo, dotykając ikony wideo.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś prowadzi inną rozmowę na Instagramie?

Nie możesz wiedzieć, czy ktoś prowadzi rozmowę wideo lub głosową na Instagramie z inną osobą. Żadna funkcja nie pozwala wiedzieć. Jeśli do kogoś zadzwonisz, to tylko zadzwoni, a jeśli nie odbierze, to się skończy.

Czy mogę zadzwonić do kogoś na Instagramie bez obserwowania go?

Nie, nie możesz zadzwonić do nikogo na Instagramie, jeśli go nie obserwujesz. Ikona wideo nie będzie wyświetlana, aby umożliwić połączenie. Najpierw będziesz musiał obserwować osobę i wiadomość, a jeśli zaakceptują wiadomość, będziesz mógł teraz prowadzić rozmowy głosowe lub wideo na Instagramie.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie