Jak naprawić „Wystąpił problem podczas logowania do Instagrama. Spróbuj ponownie wkrótce.”

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak naprawić „Wystąpił problem podczas logowania do Instagrama. Spróbuj ponownie wkrótce.”

Czy chcesz zalogować się na swoje konto na Instagramie i pojawia się błąd „Wystąpił problem z zalogowaniem Cię do Instagrama”?

W takim przypadku Instagram chce, abyś wkrótce spróbował ponownie.

Dlaczego występuje ten błąd?

Ten błąd nie wynika z nieprawidłowego wpisania nazwy użytkownika lub hasła i wskazuje, że problem ma inną przyczynę. Ten błąd może wystąpić w trzech sytuacjach:

 • Instagram zawiesił Twoje konto
 • Niedawno dezaktywowałeś swoje konto na Instagramie i chcesz ponownie zalogować się na swoje konto.
 • Serwery Instagrama nie działają i powinieneś poczekać i spróbować zalogować się ponownie po chwili, aż eksperci to naprawią. Instagram naprawi ten błąd w ciągu około 24 do 48 godzin.
 • Jeśli spróbujesz zalogować się na Instagram kilka razy, pojawi się ten błąd z powodu wielu prób logowania.

W tym artykule podpowiemy, jak naprawić komunikat „Wystąpił problem z zalogowaniem się do Instagrama. Spróbuj ponownie wkrótce” błąd.

Dlaczego widzę komunikat „Wystąpił problem podczas logowania do Instagrama. Spróbuj ponownie wkrótce.”

Pierwszą rzeczą do zrobienia, aby naprawić błąd „Wystąpił problem z zalogowaniem się na Instagram”, jest upewnienie się, że usługa Instagram nie jest wyłączona. Aby to zrobić, możesz wejść na stronę DownDetector.com i dowiedzieć się o serwerach Instagrama, wpisując Instagram w odpowiednim polu.

Jeśli nie ma problemu z serwerem, powinieneś spróbować sposobów, takich jak aktualizacja Instagrama, sprawdzenie sieci lub jej przełączenie. Jeśli żadna z tych metod nie działa, należy odczekać od 24 do 48 godzin na rozwiązanie problemu.

# 1 Naruszyłeś warunki Instagrama

Jeśli ostatnio logowałeś się na swoje konto lub łączyłeś je z aplikacjami innych firm, Instagram może zawiesić Twoje konto. W większości przypadków nie można tego naprawić.

🔥 Zalecana:  Misja Elona Muska polegająca na ograniczeniu fałszywych kont na Twitterze trwa!

# 2 Instagram nie działa

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś sprawdzić po otrzymaniu tego błędu, jest to, że serwer Instagrama nie jest wyłączony. Status serwera możesz sprawdzić na dwa sposoby:

Wejdź na stronę downdetector.com i wyszukaj Instagram. Jeśli widzisz wiele raportów lub skok na wykresie, problem dotyczy serwera Instagrama. Musisz więc poczekać, aż rozwiążą ten problem.

Drugim sposobem jest skorzystanie z pomocy Twittera. Przejdź do Twittera i wyszukaj komunikat o błędzie lub „Instagram nie działa”. Sprawdź najpopularniejsze i najnowsze tweety, aby zobaczyć, czy inni napotkali ten sam błąd.

Jeśli wiele osób tweetuje w tej sprawie, oznacza to, że aplikacja Instagram nie działa i nic nie możesz zrobić, aby rozwiązać ten problem.

#3 Twoje połączenie sieciowe jest słabe

Jeśli nie powiodło Ci się wiele prób zalogowania się do Instagrama, Instagram mógł tymczasowo zablokować Twój adres IP.

Aby rozwiązać ten problem, należy zalogować się na Instagramie przy użyciu innego adresu IP, aby ta aplikacja nie unikała logowania.

Jeśli więc łączyłeś się z siecią Wi-Fi, możesz połączyć się z inną siecią Wi-Fi lub korzystać z komórkowej transmisji danych. Lub, jeśli korzystałeś z komórkowej transmisji danych i napotkałeś ten błąd, aby zalogować się na Instagramie, spróbuj zalogować się, łącząc się z siecią Wi-Fi.

Innym sposobem jest połączenie się z VPN przed zalogowaniem. VPN zmienia Twój adres IP, a jeśli przyczyna Twojego problemu jest związana z blokowaniem Twojego adresu IP.

#4 Coś jest nie tak z Twoją przeglądarką

W większości przypadków problemy z aplikacjami można rozwiązać, czyszcząc pamięć podręczną.

Jeśli masz pewność, że Instagram nie jest rozłączony i wiesz, że problem dotyczy Twojej aplikacji, wyczyść pamięć podręczną z następującej ścieżki:

Jeśli masz telefon z Androidem:

 1. Iść do ustawienia
 2. Wybierać Aplikacje
 3. Przewiń w dół, aby znaleźć Instagram
 4. Stuknij w Wyczyść pamięć podręczną
🔥 Zalecana:  Naprawiono: Kontroler PS4 nie wyświetlał się w Menedżerze urządzeń

Jeśli używasz iPhone’a:

 1. Idź do swojego telefonu ustawienia
 2. Wybierać ogólny
 3. dotknij Pamięć iPhone’a
 4. Znajdź i dotknij Instagram
 5. Kliknij Aplikacja Offload przycisk
 6. Zainstaluj ponownie Instagrama

Teraz możesz sprawdzić, czy błąd nadal występuje, czy nie.

# 5 Aplikacja Instagram nie jest aktualizowana

Niektóre wersje Instagrama mają błędy. Jeśli Instagram zauważy te błędy, opublikuje kolejną aktualizację, aby je naprawić.

Aby dowiedzieć się, czy używasz najnowszej wersji aplikacji Instagram, Jeśli masz telefon z systemem Android, przejdź do sklepu Google Play, a jeśli masz iPhone’a, przejdź do sklepu Apple. Przeszukaj Instagram, a jeśli jest przycisk aktualizacji, pobierz nową wersję, aby rozwiązać problem.

#6 Coś jest nie tak z twoim urządzeniem

Zaloguj się na swoje konto na Instagramie za pomocą innego telefonu, aby sprawdzić, czy błąd „Wystąpił problem z zalogowaniem się do Instagrama” nadal występuje. Jeśli możesz pomyślnie zalogować się na swoje konto, problem jest związany z Twoim adresem IP lub zostanie rozwiązany przez aktualizację aplikacji lub usunięcie pamięci podręcznej Instagrama.