Jak naprawić „Wybrany numer nie jest rozpoznawany” (rozwiązany)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak naprawić „Wybrany numer nie jest rozpoznawany” (rozwiązany)

Kilka problemów leżało wokół i wciąż się powtarzają dla innych ludzi. Kiedy dzwonisz do przyjaciela lub współmałżonka, możesz usłyszeć „numer nie rozpoznany” i rozmowa telefoniczna zostanie zakończona.

Niektórzy mogą powiedzieć, że „wybrany numer nie jest rozpoznawany.” Ale jeśli dana osoba ma pocztę głosową, połączenie telefoniczne może zostać przekierowane.

Jeśli ludzie otrzymują te wiadomości na swój numer telefonu podczas próby połączenia się z Tobą, mogą pomyśleć, że tak jest je zablokowałeś lub używasz sfałszowanego numeru. A jeśli nie skonfigurujesz poczty głosowej, połączenie zostanie zakończone.

Jest źle, nawet jeśli spodziewasz się telefonu, a na koniec zastanawiasz się, dlaczego dana osoba nie wykonała telefonu. A najgorsze jest to, że nawet nie wiesz co powoduje problem.

Jeśli nie znasz tej osoby, a numer telefonu otrzymałeś z SMS-a lub nieodebrane połączenie na urządzeniu, numer telefonu może być fałszywy, bo większość z nich jest.

Kiedy dzwonią ci spamerzy lub telemarketerzy, nie możesz do nich oddzwonić.

W tym artykule dowiesz się co oznacza „numer nierozpoznany”. I dlaczego otrzymujesz tę wiadomość jeśli spróbujesz zadzwonić.

Co oznacza „numer, na który dzwonisz, nie jest rozpoznawany”?

Komunikat o nierozpoznanym numerze podczas rozmowy telefonicznej oznacza wiele rzeczy, coś jest nie tak z numerem telefonu.

Jeśli próbujesz zadzwonić na linię, a ta wciąż wyświetla wiadomość, będziesz musiał zrezygnować i pozwolić osobie rozwiązać swoje problemy.

Jeśli od dłuższego czasu używasz numeru telefonu do dzwonienia do tej samej osoby i nagle zaczyna on dawać wybrany numer nie został rozpoznanyalbo numer nie rozpoznany.

Oznacza to, że mogą blokować numer telefonu przed przyjmowaniem połączeń od kogokolwiek, może to być niewielka sieć operatora. Większość użytkowników podobno skarżył się na te problemy.

🔥 Zalecana:  Unikalne sposoby, w jakie Finlandia wpływa na branżę kasyn online

Jeśli w życiu nie widziałeś numeru telefonu, a właśnie dostałeś z nim SMS-a lub nieodebrane połączenie, numer jest fałszywy i nie jest powiązany z osobą ani kartą SIM.

Linia telefoniczna jest sfałszowanaco pozwala im wykonywać połączenia, ale nie możesz dzwonić, nie mogą odbierać połączeń od nikogo.

Dlaczego otrzymuję komunikat „Wybrany numer nie został rozpoznany” podczas dzwonienia?

Ponieważ numer telefonu jest sfałszowany i nie widziałeś tego numeru wcześniej.

A jeśli dzwonisz do kogoś z numerem przez długi czas, może to oznaczać, że ta osoba ma problem z siecią komórkową lub numer telefonu jest nieaktywny.

Istnieją tylko dwa wyjaśnienia tego, jeśli nie możesz dotrzeć do liczby, oznacza to, że tak jest sfałszowany numerktórego nie możesz wywołać, lub a nieaktywny numer telefonulub z małym problemem z siecią (czasami tak się dzieje)

Fałszywy numer telefonu komórkowego

Najważniejsze jest to, że dzwonił do ciebie fałszywy numer telefonupróbując grać z Tobą w gry, sprzedawać Ci rzeczy lub uzyskiwać Twoje dane osobowe.

Istnieje wiele powodów, nawet telemarketer tego używa. I znowu, oszuści używają tego, aby ukryć się, kiedy dzwonią, więc nie możesz do nich oddzwonić, podając numer telefonu.

Numer telefonu nieaktywny (rozłączony)

Jeśli ich numer telefonu wciąż wyświetla komunikat, że numer nie został rozpoznany lub numer, który wybrałeś, nie istnieje, może to oznaczać, że numer telefonu jest już nieaktywny. I osoba przestała używać linii.

Może to również stanowić problem, jeśli osoba po prostu zmienili operatora telefonicznego i nadal korzysta z tego samego numeru. Może zająć trochę czasu, zanim to się uspokoi.

Może się to zdarzyć z wielu powodów

  • Osoba poprosiła o zmianę numeru telefonu, ponieważ ktoś ją prześladuje lub nęka.
  • Osoba nie potrzebuje już numeru telefonu i została odłączona.
  • Przewoźnik zdecydował o wycofaniu numeru telefonu.
  • Jak sprawić, by Twój numer nie mówił, że nie został rozpoznany, jeśli działa
🔥 Zalecana:  Żaden język nie został w tyle – w stronę sztucznej inteligencji

Wniosek

Do powstrzymaj swój numer telefonu przed wysłaniem fałszywej wiadomości że Twój numer nie jest rozpoznawany, będziesz musiał to zrobić wymień kartę SIM na inny telefona następnie zadzwoń pod numer telefonu.

Oby to przeszło. Włóż kartę SIM z powrotem do telefonu, problem zniknie, komunikat się zatrzyma.

W większości przypadków może to być po prostu a drobny problem z siecią, a wszystko, co musisz zrobić, to czekać i upłynął czas.

Mam nadzieję, że ten przewodnik pomógł ci dowiedzieć się, dlaczego numer telefonu nie jest rozpoznawany.

Często zadawane pytania

Kiedy oddzwaniasz na numer i nie jest on rozpoznawany?

Kiedy oddzwaniasz na numer po odebraniu nieodebranego połączenia, jest to numer, którego nie rozpoznajesz. A potem decydujesz się oddzwonić: mówi, że nie rozpoznano. Może to być oszust lub ktoś, kto próbuje ci coś sprzedać.

Co to znaczy, gdy dzwoni do ciebie numer, a ty oddzwaniasz i jest rozłączony?

Gdy dzwonisz pod numer telefonu i wyświetla się informacja o rozłączeniu, oznacza to, że jest to automatyczne połączenie. Oznacza to, że nie możesz zadzwonić, ale oni mogą. Numer telefonu jest sfałszowany i uniemożliwia oddzwonienie od kogokolwiek, do kogo jest kierowany. Mogą to być telemarketerzy lub oszuści.

Co oznacza nierozpoznany numer?

Nierozpoznany numer oznacza, że ​​numer nie istnieje i nie jest używany. Stanie się tak, jeśli zadzwonisz pod fałszywy numer lub numer telefonu z drobnym problemem. Jeśli numer nie jest nieaktywny,

Co to znaczy, gdy mówi, że numer, na który dzwonisz, nie jest numerem roboczym?

Oznacza to, że wpisany numer telefonu jest nieprawidłowy lub używasz niewłaściwego obszaru kodu. Wybrany numer nie jest numerem roboczym, który można naprawić, ponownie sprawdzając numer i upewniając się, że używasz właściwego.

🔥 Zalecana:  Fundacja Nelsona Mandeli ogłasza nadchodzącą kolekcję NFT

Czy numer nierozpoznany oznacza, że ​​zostałeś zablokowany?

Nie, numer nierozpoznany nie oznacza, że ​​Twój numer telefonu został zablokowany. Numery bloków są różne do odebrania, dostajesz dzwonek raz przed przekierowaniem do poczty głosowej.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie