Jak naprawić „Ten dźwięk nie jest licencjonowany do użytku komercyjnego” na TikTok

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak naprawić „Ten dźwięk nie jest licencjonowany do użytku komercyjnego” na TikTok

Jeśli próbowałeś użyć muzyki w aplikacji TikTok i pojawia się komunikat „Ten dźwięk nie jest objęty licencją do użytku komercyjnego”, oznacza to, że nie można go używać do komercyjnych filmów wideo. Więc jak się masz napraw komunikat, aby przestał się wyświetlać?

To dlatego, że muzyka nie jest dostępna w komercyjnej bibliotece muzycznej TikTok. Wielu użytkowników TikTok boryka się z tym problemem i nie mogą zrozumieć, dlaczego w ogóle otrzymują komunikat o błędzie.

Jeśli mogłeś używać dźwięku w przeszłości, ale nie możesz go używać teraz, ponieważ dźwięk nie jest objęty licencją do użytku komercyjnegolub masz konto firmowe.

W tym przewodniku dowiesz się dlaczego TikTok wyświetla komunikat „Ten dźwięk nie jest objęty licencją do użytku komercyjnego” komunikat o błędzie, co to oznacza na platformie i jak możesz rozwiązać problem, abyś mógł go użyć w swoim filmie TikTok.

Co oznacza „Ten dźwięk nie jest licencjonowany do użytku komercyjnego”?

Otrzymanie wiadomości na TikTok podczas próby stworzenia filmu oznacza jedno nie możesz użyć muzyki do swojego filmu TikTok.

Ta wiadomość pojawia się, ponieważ TikTok nie mógł uzyskać licencji utworu w swojej komercyjnej bibliotece muzycznej, a ponieważ nie jest ona tam dostępna, nie będziesz mógł nagrać z nią filmu.

Ale komunikat pojawia się tylko wtedy, gdy używasz a Konto firmowe TikTokzweryfikowane lub nie.

Konto firmowe oznacza po prostu, że prowadzisz działalność na TikTok, a muzyka nie jest dostępna do użytku komercyjnego, nawet jeśli chcesz dołączyć do wyzwania.

Jeśli masz konto osobiste, możesz używaj dźwięków za darmo. Zmień konto, jeśli chcesz desperacko korzystać z toru. Jeśli nie, zawsze możesz użyć innych, z wyjątkiem muzyki mainstreamowej.

🔥 Zalecana:  Chris Brown oficjalnie ogłasza nowy projekt NFT, daje zajawkę

Dlaczego TikTok mówi „Ten dźwięk nie jest licencjonowany do użytku komercyjnego?”

Jak wyjaśniono, konto firmowe TikTok jest jedynym kontem, które może wyświetlać te komunikaty o błędach.

Ale jest powód, dla którego TikTok stworzył komercyjną bibliotekę muzyczną i zaczął ograniczanie ścieżek dla konta biznesowegoTS.

TikTok został podobno pozwany za muzykę chronioną prawem autorskim, co doprowadziło do rozwoju Komercyjna biblioteka muzyczna TikTok w 2020 roku.

Umożliwi to kontu firmowemu korzystanie z dowolnej ścieżki w bibliotece, jeśli nie ma tam dźwięków, nie będzie można ich użyć.

Dlaczego to nie dotyczy konta osobistego, pozostaje organizacje, firmy i firmy z kontem biznesowym TikTokT.

Konto firmowe nie może korzystać z muzyki głównego nurtu, a w swoich treściach z Biblioteki muzycznej wykorzystywać wyłącznie muzykę nieodpłatną.

Jak naprawić błąd „Ten dźwięk nie jest licencjonowany do użytku komercyjnego” w TikTok

Najlepszym sposobem na naprawienie „ten dźwięk nie jest licencjonowany do użytku komercyjnego” na koncie TikTok jest przejść na konto osobiste. Umożliwi to użycie wszystkich dźwięków, które chcesz.

Zawsze możesz się zdecydować zmienić tor będziesz używać do tworzenia TikTok. Albo możesz stwórz swój dźwięk i prześlij go.

Zmień konto firmowe na konto osobiste na TikTok

Żadnej muzyki, której nie ma w komercyjnej bibliotece muzycznej TikTok, nie będziesz mógł używać na koncie biznesowym TikTok, więc najlepszą opcją, jaką masz, jest przejść na konto osobiste.

1. Otwórz aplikację TikTok na swoim telefonie i przejdź do strony swojego profilu. Następnie dotknij trzech poziomych linii w prawym górnym rogu ekranu.

2. W menu poniżej dotknij Ustawienia i prywatność. Z listy opcji pod KONTOkliknij Zarządzaj kontem.

3. Na stronie Zarządzaj kontem zobaczysz Informacje o koncie i Kontrola konta. W obszarze Kontrola konta stuknij w „Przełącz na konto osobiste”. Potwierdź przełącznik, dotykając opcji Przełącz mimo to.

🔥 Zalecana:  Jak zapłacić rachunek Verizon innej osoby: krótki przewodnik

Po przejściu na osobiste konto TikTok będziesz mógł używaj ograniczonego dźwięku i innej muzyki głównego nurtu na Twoim filmie TikTok.

Wybierz inny dźwięk

Innym sposobem na naprawienie błędu „Ten dźwięk nie jest przeznaczony do użytku komercyjnego” jest: użyj innego dźwięku do swojego filmu TikTok.

Jeśli chcesz zachować swoje dane analityczne i link w bio. Korzystanie z innego utworu będzie najlepszym rozwiązaniem niż przejście na konto osobiste.

Użyj własnego dźwięku

Możesz również użyj swojego dźwięku też twórz i przesyłaj do TikTok i używaj go w swoim filmie.

Jakich dźwięków możesz używać na TikTok?

Możesz używać dowolnych dźwięków na TikToknawet popularne utwory, gdy korzystasz z konta osobistego.

Ale tak nie jest w przypadku konta firmowego. Konto firmowe może używać tylko dźwięków licencjonowanych do użytku komercyjnego.

Należą do nich firmy i firmy. Jeśli muzyka nie jest dostępna w bibliotece muzyki komercyjnej, nie możesz użyć dźwięków w swoim filmie. Tylko bezpłatna muzyka dla kont firmowych.

Co ograniczenia dotyczące muzyki oznaczają dla firm?

Więc nie będą trendować na Dla Ciebie stronę z mainstreamową muzyką i zyskać popularność, to takie proste.

Jeśli używasz dźwięków z głównego nurtu i dołączasz do wyzwania lub czegokolwiek innego, na stronie Dla Ciebie może pojawić się więcej osób.

Aby więc zyskać popularność w aplikacji, musisz wyświetlać reklamy i być twórczy a nie poprzez korzystanie z popularnej muzyki i dołączanie do wyzwań.

Wniosek

TikTok sprawił, że mainstreamowe piosenki stały się niedostępne dla firm, więc nie mogą one podążać za innymi?

Aby firmy mogły zdobywać trendy, a nawet docierać do większej liczby osób, muszą wyświetlać reklamy lub wykazać się kreatywnością.

Ale możesz to pokonać, przechodząc na konto osobiste. Będzie to możliwe po możliwości konta wstawiaj linki i zdobywaj wiedzęt za pomocą narzędzia analitycznego

Mamy nadzieję, że dzięki temu przewodnikowi będziesz teraz w stanie to zrobić naprawić błąd „Ten dźwięk nie jest objęty licencją do użytku komercyjnego”, gdy próbowałeś dodać dźwięk do swojego filmu.

🔥 Zalecana:  Jak szybko zarobić 500 $ (nawet w jeden dzień!)

Często Zadawane Pytania

Otwórz aplikację TikTok i dotknij paska wyszukiwania w prawym górnym rogu ekranu. Szukaj wirusowych dźwięków. Po wyświetleniu wyników przejdź do zakładki Dźwięki. Możesz także skorzystać z zakładki hashtagi, aby zobaczyć, jakie popularne hashtagi związane z dźwiękami są używane.

Jak wyświetlić listę komercyjnych bibliotek muzycznych TikTok

Aby zobaczyć listę komercyjnych bibliotek muzycznych TikTok, dotknij „+”, aby utworzyć nowy TikTok. Na środku u góry dotknij Dodaj dźwięk. Na stronie dotknij Dźwięki u góry i wybierz Dźwięki komercyjne

Biznes TikTok a muzyka z konta twórcy

Z kont firmowych TikTok można korzystać tylko muzykę bez tantiem w komercyjnej bibliotece muzycznej. A twórca może korzystać z całej muzyki głównego nurtu bez żadnych problemów z prawami autorskimi.

Dlaczego nie mogę używać dźwięków w TikTok

Ponieważ jesteś przy użyciu konta firmowego TikTokspowoduje to ograniczenie dźwięków, których możesz użyć w swoim filmie.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie