Jak naprawić „Ta osoba jest niedostępna w Messengerze”

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak naprawić „Ta osoba jest niedostępna w Messengerze”

Głównym powodem, dla którego widzisz Ta osoba jest niedostępna w Messengerze, jest zablokowali cię na Facebooku lub usunęli lub dezaktywowali swoje konto na Facebooku. Powstrzymuje Cię przed wysyłaniem wiadomości do tej konkretnej osoby.

Tutaj poznasz starą metodę, której niektórzy użytkownicy używali do odblokowania się w Messengerze i kontynuowania rozmowy.

Ta osoba jest niedostępna w Messengerze (dlaczego widzę?)

Wielu użytkowników Facebooka zgłasza, że ​​widzi komunikat „ta osoba jest niedostępna na Messengerze”, ale nie są blokowani. Oto możliwe ogólne powody, dla których widzisz, że ta osoba jest niedostępna w Messengerze.

Jeśli widzisz stan Aktywny, powinieneś odczekać kilka godzin, ponieważ czasami dane są przechowywane w pamięci podręcznej. Więc lepiej sprawdź to kilka godzin później, aby zobaczyć, czy nadal widzisz status aktywny, czy nie.

1. Zostałeś zablokowany na Messengerze

Jeśli ktoś zablokuje Cię w Messengerze na Facebooku, zobaczysz komunikat Ta osoba jest niedostępna w Messengerze. Możesz zrobić dla niego wszystko, chyba że osoba cię odblokuje. Możesz zobaczyć swoją historię czatów, multimedia itp., Ale nie możesz wysłać do nich wiadomości. Nawet jeśli wyślesz im wiadomość, nie zobaczą jej.

2. Dezaktywowali swojego Posłańca

Facebook nie wysyła powiadomień do znajomych, gdy usuwają lub dezaktywują swoje konto. Jednak usunięcie lub dezaktywacja konta to jeden z najczęstszych powodów, dla których pojawia się komunikat „Ta osoba jest niedostępna w Messengerze”.

Wskazówka: jednym ze sposobów upewnienia się, że konto zostało usunięte, jest poproszenie o pomoc wspólnych znajomych. Jeśli nie możesz znaleźć tego konkretnego użytkownika na Facebooku lub w Messengerze, prawdopodobnie usunął on lub dezaktywował swoje konto. W przeciwnym razie zostaniesz zablokowany.

🔥 Zalecana:  Jak zobaczyć czyichś ukrytych przyjaciół na Facebooku (co robić)

Jeszcze jedną oznaką jest to, że jeśli ktoś dezaktywuje swoje konta, nadal możesz zobaczyć jego profil na liście znajomych na Facebooku. Jednak nie byłoby na to żadnego obrazu, a zobaczysz powiadomienie, że dezaktywowali swoje konta.

3. Usunęli swoją aplikację Messenger (jeśli widzisz zdjęcie profilowe)

Jeśli ktoś usunie aplikację Messenger z Twojego telefonu, Facebook rozpozna ją i pokaże, że nie jest już dostępny.

4. Zmienili ustawienia Facebooka

Możliwe, że zmienili ustawienia na swoim Facebooku, więc nie każdy może się z nimi skontaktować przez Messengera.

5. Ich konto zostało zawieszone przez Facebook

Możesz zostać trwale zablokowany na Facebooku z wielu powodów, takich jak nagość, spamerskie posty, udostępnianie fałszywych wiadomości lub ogólne ignorowanie warunków. Jednym z powodów, dla których możesz zobaczyć komunikat „Ta osoba jest niedostępna w Messengerze”, jest zawieszenie konta. Może to być jednak tymczasowe. Facebook czasami blokuje użytkowników na 30 dni, jeśli ich naruszenia są niewielkie.

Jak upewnić się, że „Ta osoba jest niedostępna w Messengerze” nie jest blokadą

Jeśli nie jesteś pewien, czy jesteś zablokowany, powinieneś poszukać innych znaków. Jeśli widzisz profil tej osoby na Facebooku, oznacza to, że nie jesteś zablokowany.

# Wyszukaj je na pulpicie Facebooka

Najprawdopodobniej jesteś zablokowany, jeśli nie możesz ich znaleźć.

 • Spróbuj oznaczyć je na zdjęciu. (Imiona nie pojawią się podczas wyszukiwania uchwytu).
 • Zaproś ich do grupy lub wydarzenia. (Ich nazwa użytkownika nie będzie dostępna, gdy zostaniesz zablokowany).

# Tworzenie czatu grupowego, aby upewnić się, że nie jesteś zablokowany w Messengerze

Zaloguj się na inne konto w Facebook Lite. (Powinieneś użyć konta, którego dana osoba nie zablokowała).

 1. Wyszukaj nazwę użytkownika i wyślij mu wiadomość.
 2. Stuknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu.
 3. Wybierz „Utwórz grupę z [user’s name]’
 4. W zakładce „Dodaj uczestników” wyszukaj swoje zablokowane konto i dodaj je również do czatu grupowego.
 5. Stuknij w „Utwórz grupę”.
 6. Wyślij wiadomość na czacie grupowym.
 7. Teraz otwórz zablokowane konto i kontynuuj rozmowę.
🔥 Zalecana:  Aerospike 6 na AWS Graviton2 zapewnia 1,6-krotny wzrost stosunku ceny do wydajności

Wypróbuj te metody, jeśli poprzednie rozwiązanie nie rozwiązało problemu.

# Skontaktuj się z osobą.

Użytkownicy mogą przypadkowo zablokować konta innych osób. W takim przypadku skontaktuj się z tą osobą za pośrednictwem innych aplikacji (takich jak WhatsApp lub Snapchat), aby poinformować ją o sytuacji. Zawsze mogą cię odblokować i rozwiązać problem.

Uwaga: szanuj prywatność innych osób na Facebooku

Każdy użytkownik ma prawo blokować innych z dowolnego powodu. Jeśli komunikat o błędzie komunikatora jest spowodowany tym, że osoba Cię zablokowała, najlepiej unikać kontaktowania się z nią. Zawsze należy szanować prywatność innych użytkowników i akceptować ich decyzje.

Wiadomości spamowe, zastraszanie lub widmo użytkownika FB naruszają warunki korzystania z aplikacji. I mogą doprowadzić do trwałego zablokowania konta. Pamiętaj, że takie zawieszenia są nieodwracalne i bez względu na wszystko nie będziesz mieć dostępu do swojego konta.

Zamykanie rzeczy

 • Komunikat Ta osoba jest niedostępna w Messengerze wskazuje, że ta osoba Cię zablokowała lub usunęła/dezaktywowała własne konto.
 • Jedynym obejściem jest utworzenie czatu grupowego z osobą na Facebooku Lite i zablokowanym kontem do czatu. Ale jest mało prawdopodobne, aby zadziałało, ponieważ FB zajął się tym w najnowszych aktualizacjach.
 • Czasami nie widzisz żadnych błędów, ale wiadomości nie mogą zostać dostarczone do określonego użytkownika. Może to być spowodowane tym, że jesteś zablokowany.
 • Możesz zobaczyć błąd Ta osoba jest niedostępna, ponieważ konto, na które próbujesz się połączyć, zostało zablokowane lub zawieszone przez Facebooka.

Table of Contents