Jak naprawić problem z białym ekranem na Instagramie (aktualizacja 2023)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak naprawić problem z białym ekranem na Instagramie (aktualizacja 2023)

Czy Twój Instagram dostroił się do pustego białego ekranu i nie możesz korzystać z aplikacji? To takie frustrujące, prawda? Cóż, wielu użytkowników Instagrama ma ten sam problem i nie jesteś sam.

Dlaczego widzę biały ekran na Instagramie?

Głównym powodem, dla którego napotykasz problem z białym ekranem na Instagramie, jest serwer Instagram. Aby się upewnić, powinieneś sprawdzić serwer Instagrama w niektórych narzędziach internetowych, takich jak downdetector.com. Chociaż istnieją inne powody, które mogą wpłynąć na Twój Instagram i zmienić go w pusty biały ekran, ale nie ma się czym martwić.

 1. Serwer Instagrama nie działa
 2. Twoja aplikacja nie jest zaktualizowana
 3. Nie masz stabilnego połączenia internetowego
 4. Powinieneś zmienić swoją sieć (z mobilnej transmisji danych na Wi-Fi i odwrotnie)
 5. Powinieneś wyczyścić pamięć podręczną
 6. Należy wyczyścić pamięć telefonu

Jeśli zmagasz się z tym problemem i nie możesz go naprawić, przeczytaj ten artykuł i wypróbuj metodę, którą ci tutaj pokażę, i miejmy nadzieję, że rozwiąże problem.

Jak naprawić problem z pustym białym ekranem na Instagramie?

Pusty biały ekran zwykle występuje, gdy serwer Instagram jest wyłączony lub nie masz wolnego miejsca w telefonie. Wielu użytkowników zgłasza ten problem, gdy Instagram nie działa. Jednak mogą być też inne przyczyny.

Najpierw przeprowadzę cię przez kilka prostych metod, które naprawią wiele problemów związanych z Instagramem, w tym również problem z białym ekranem.

1. Sprawdź, czy serwer Instagrama nie działa

Pusty biały ekran na Instagramie może być spowodowany głównie błędami serwera. Dlatego lepiej odczekać kilka godzin i spróbować ponownie. Możesz to sprawdzić przez downdetector.comjeśli widzisz jakiś wykres, oznacza to, że Instagram nie działa.

2. Uruchom ponownie urządzenie

Jest to pierwsza rzecz, którą powinieneś spróbować i sprawdzić, czy możesz pozbyć się problemu. Ta prosta procedura usunie niepotrzebne dane przechowywane w pamięci RAM telefonu iPhone lub telefonu z systemem Android.

🔥 Zalecana:  Jak zostać opiekunem zwierząt i opiekować się zwierzętami w domu

W rezultacie niektóre usterki w aplikacji zostaną po prostu naprawione i być może pozbędziesz się problemu.

3. Przełączaj się między Wi-Fi i mobilnymi sieciami danych

Mam nadzieję, że pierwsza metoda pomogła ci pozbyć się problemu. Jeśli jednak nadal masz ten problem, przełączanie się między Wi-Fi a mobilnymi sieciami danych może bardzo pomóc.

Jeśli więc korzystasz z połączenia Wi-Fi, możesz przełączyć się na mobilną sieć danych i odwrotnie.

Upewnij się również, że masz silne i stabilne połączenie, niezależnie od tego, czy korzystasz z Wi-Fi, czy mobilnej sieci danych. Aby to zrobić, możesz wykonać poniższe czynności.

 • Otwórz przeglądarkę i wpisz test prędkości.
 • Wybierz pierwszą wyskakującą stronę internetową.
 • Następnie przejdź do tej witryny i dotknij Iść.
 • Tutaj możesz zobaczyć prędkość swojego połączenia. Musi wynosić co najmniej 5 Mb/s lub więcej. Jeśli prędkość połączenia jest mniejsza, oznacza to, że połączenie nie jest wystarczająco szybkie. Może to być powód, dla którego widzisz pusty biały ekran na Instagramie.

4. Zaktualizuj swój Instagram

Jeśli używasz przestarzałej wersji Instagrama, istnieje duże prawdopodobieństwo napotkania problemu z pustym białym ekranem. Ponadto na Instagramie może występować błąd, który powoduje ten problem.

Aktualizacja Instagrama może rozwiązać ten problem. Upewnij się więc, że Twój Instagram jest zaktualizowany. Możesz pobrać najnowszą wersję Instagrama z Google Play, jeśli masz urządzenie z Androidem. Jeśli masz iPhone’a, możesz go pobrać z App Store.

Nigdy nie pobieraj Instagrama ani innych aplikacji z innych źródeł, ponieważ Twoje urządzenie może być zagrożone, więc po prostu pobierz je z tych dwóch źródeł lub innego autentycznego źródła, jeśli takie znasz.

5. Odinstaluj i ponownie zainstaluj swój Instagram

Po prostu usuń swój Instagram, a następnie zainstaluj go ponownie. Ta prosta metoda może również pomóc w rozwiązaniu problemu. Prawdopodobnie wiesz, jak usunąć swój Instagram i nie jest to coś trudnego.

🔥 Zalecana:  Wyselekcjonowana lista ważnych koncepcji prognozowania szeregów czasowych — w kierunku sztucznej inteligencji

Mam nadzieję, że do tej pory rozwiązałeś problem. Jeśli jednak nadal masz z tym problem, pokażę ci kilka innych metod, które możesz wypróbować i, miejmy nadzieję, rozwiązać problem.

6. Wyczyść pamięć podręczną i dane

Jeśli jeszcze nie rozwiązałeś tego problemu, powinieneś rozważyć wyczyszczenie pamięci podręcznej i danych na Instagramie. Aby to zrobić, wykonaj krok.

 • Idź do Ustawienia.
 • Znajdować Aplikacje i dotknij go.
 • Następnie wśród aplikacji znajdź Instagram i dotknij go.
 • Rzeczy wyglądają trochę inaczej w różnych urządzeniach, jednak są do siebie bardzo podobne. Więc to, czego teraz potrzebujesz, to iść do składowanie a następnie Wyczyść Pamięć podręczna i dane.
 • Jeśli masz iPhone’a, tutaj musisz dotknąć Odciąż aplikację aby wyczyścić pamięć podręczną i dane Instagrama.

7. Użyj pulpitu Instagrama (lub odwrotnie)

Jeśli nadal masz problem, możesz przez chwilę korzystać z Instagrama na swoim komputerze. Możesz to zrobić na dwa sposoby. Możesz po prostu korzystać z Instagrama w przeglądarce internetowej lub pobrać jego wersję na komputer.

Aby pobrać wersję na komputer, musisz przejść do witryny firmy Microsoft i pobrać ją stamtąd.

 • Więc przejdź do witryny Microsoft.
 • Kliknij wyszukiwanie i po prostu wpisz Instagram i kliknij Enter.
 • Następnie kliknij pierwszą opcję.
 • Teraz kliknij Pobierz aplikację w sklepie.
 • Następnie kliknij pobierz.

8. Użyj starej wersji (Jeśli możesz)

Wiemy, że gdy coś idzie nie tak z Instagramem i gdy pojawia się błąd w aplikacji, próbują to naprawić za pomocą nowej aktualizacji. Jednak, o ile mi wiadomo, zdarzało się, że aktualizowałem Instagrama do nowej wersji, a potem niektóre funkcje przestały działać poprawnie.

Tak, wiem, że to może zabrzmieć szalenie, ale to właśnie widziałem i doświadczałem wiele razy. Być może również tego doświadczyłeś. Na szczęście, gdy takie problemy pojawiają się w aplikacji, natychmiast je naprawiają za pomocą nowej aktualizacji. Dlatego zawsze widzimy, że jest nowa aktualizacja Instagrama, jeśli sprawdzamy nasze konto Google Play lub App Store.

🔥 Zalecana:  Jak szybko zarobić 5 dolarów – 19 darmowych i łatwych metod, które działają!

Więc jeśli wykonałeś wszystkie metody i nadal masz problem i nie chcesz używać Instagrama w przeglądarce internetowej ani w wersji na komputer, po prostu pobierz starą wersję Instagrama. Mogę zapewnić, że Twój problem zostanie rozwiązany. Nie pobieraj jednak bardzo starej wersji, ponieważ Instagram może nie działać.

Ponadto po kilku tygodniach możesz zaktualizować swój Instagram i nigdy więcej nie napotkasz tego problemu.

Wniosek

Głównym powodem występowania tego problemu są problemy z połączeniem i serwerami Instagrama. Jednak są też inne powody i o nich mówiłem. Mamy nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny i rozwiązał problem.