Jak naprawić PayPal, który nie wysyła SMS-a z kodem weryfikacyjnym

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak naprawić PayPal, który nie wysyła SMS-a z kodem weryfikacyjnym

Aby otrzymać kod weryfikacyjny PayPal, musisz podać numer telefonu, na który zostanie wysłane łącze z kodem weryfikacyjnym i będziesz mógł potwierdzić swoją tożsamość. Jeśli dodasz swój numer telefonu i poprosisz o przesłanie kodu weryfikacyjnego, ale nie otrzymasz żadnych wiadomości tekstowych od PayPal, jest to irytujące. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci, dlaczego nie otrzymałeś SMS-a z PayPal i jak rozwiązać ten problem.

Sprawdź swój numer telefonu lub dodaj nowy

Jeśli kod weryfikacyjny nie zostanie do Ciebie wysłany, upewnij się, że wprowadzony numer jest prawidłowy. Jeśli wprowadzony numer był poprawny, ale kod nadal nie został do Ciebie wysłany, możesz dodać nowy numer do swojego PayPala, aby kod weryfikacyjny został wysłany na niego. Jeśli dodałeś kilka numerów do swojego konta PayPal, możesz zmienić numer, na który wysyłany jest kod, aby rozwiązać problem z otrzymaniem kodu.

Jak dodać nowy numer do PayPal za pośrednictwem jego strony internetowej

 1. Zaloguj się do PayPal i przejdź do Ustawień.
 2. W sekcji numeru telefonu dostępne są dwie opcje do wyboru. Opcja Zmień znajduje się obok numeru telefonu, na który wysyłany jest kod, a kliknięcie w nią umożliwia zastąpienie poprzedniego numeru innym numerem. Lub możesz wpisać go ponownie, jeśli okaże się, że jest niepoprawny. Druga opcja to Dodaj nowy, która pozwala dodać kolejny numer do swojego PayPala oprócz istniejących numerów.
 3. Następnie wprowadź swój numer telefonu w żądanym polu.
 4. Kliknij dodaj numer telefonu, aby dodać nowy numer.
 5. Określ sposób wysłania kodu weryfikacyjnego. Możesz zadzwonić, aby potwierdzić lub wysłać SMS-em kod, który zostanie do Ciebie dostarczony.
 6. Wpisz otrzymany kod w wybranym miejscu i kliknij Zatwierdź.
🔥 Zalecana:  Naukowcy z Oksfordu stworzyli wbudowany procesor optyczny, który może wykrywać podobieństwa w zbiorach danych nawet 1000 razy szybciej niż tradycyjne algorytmy uczenia maszynowego

Jak dodać nowy numer lub zmienić istniejący numer za pomocą aplikacji PayPal

 1. Stuknij przycisk Ustawienia w prawym górnym rogu.
 2. Stuknij Informacje osobiste.
 3. Stuknij w numer telefonu.
 4. Stuknij w przycisk Ustawienia u góry ekranu.
 5. Następnie wybierz Dane osobowe.
 6. Stuknij w numery telefonów.

Sprawdź swoje połączenie z internetem

Jeśli masz połączenie ze słabą siecią internetową, prośba o przesłanie kodu nie dotrze do serwerów PayPal, w wyniku czego kod nie zostanie do Ciebie wysłany.

Sprawdź zasięg sieci

Jeśli sygnał Twojej sieci nie jest dobry, wiadomość SMS nie zostanie do Ciebie dostarczona. Aby sprawdzić poziom sygnału telefonu, przejdź do następującej ścieżki:

Ustawienia > Informacje o telefonie > Stan > Stan karty SIM > Siła sygnału

Jeśli siła sygnału jest słaba, należy zmienić lokalizację na miejsce o silniejszym sygnale. Lub uruchom ponownie telefon, aby rozwiązać problem.