Jak naprawić nieotrzymany tekst kodu weryfikacyjnego TikTok?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak naprawić nieotrzymany tekst kodu weryfikacyjnego TikTok?

TikTok to jedna z najpopularniejszych platform wśród użytkowników na całym świecie. W tych mediach społecznościowych jest około 800 milionów aktywnych użytkowników, których liczba codziennie rośnie. Użytkownicy udostępniają krótkie filmy na tej platformie mediów społecznościowych. Niektórzy użytkownicy używają tej aplikacji tylko do przeglądania postów innych osób. Tacy użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do treści TikTok po utworzeniu konta lub nawet bez posiadania konta.

Ale jeśli jesteś wśród tych, którzy chcą udostępniać swoje filmy innym, musisz mieć konto TikTok. Kod weryfikacyjny zostanie wysłany na Twój telefon komórkowy w procesie tworzenia konta. Ta operacja jest wykonywana w celu zachowania bezpieczeństwa użytkowników. Czy jesteś wśród tych, którzy mają problemy z otrzymaniem tego kodu? Jak naprawić nieotrzymany kod weryfikacyjny?

Dlaczego otrzymałem kod weryfikacyjny, o który nie prosiłem TikTok?

Istnieją dwa powody, dla których otrzymałeś ten kod:

 1. Ktoś chce zalogować się na Twoje konto. Jakie jest rozwiązanie? Najlepszym sposobem jest zmiana hasła do konta TikTok i próba wybrania silnego i unikalnego hasła.
 2. Ta wiadomość jest fałszywą weryfikacją TikTok i została wysłana do Ciebie wiadomość tekstowa o oszustwie, której treść ma na celu zweryfikowanie Twojego konta TikTok. Oszuści wysyłają te wiadomości, aby Cię oszukać i próbują ukraść Twoją tożsamość lub wejść na Twoje konto. Nigdy nie należy klikać łączy w tych wiadomościach

Dlaczego musimy zweryfikować numer telefonu w TikTok?

 • Weryfikacja użytkowników na etapie rejestracji

Aby zweryfikować tożsamość użytkowników, TikTok pobiera ich numer telefonu, gdy chcą się zarejestrować i potwierdza to, wysyłając kod weryfikacyjny.

 • Utrzymanie bezpieczeństwa kont użytkowników

Jeśli utracisz dostęp do swojego konta, możesz odzyskać dostęp, korzystając z numeru telefonu użytego do rejestracji na TikTok.

🔥 Zalecana:  Snapchat ciągle się zawiesza? Oto jak naprawić w 2023 r

Boty nie mogą przeprowadzić procesu weryfikacji. Dlatego potwierdzenie numeru telefonu komórkowego zapobiegnie atakom botów i złośliwym operacjom na Twoim koncie.

 • Weryfikacja autentyczności użytkownika

TikTok staje się bezpieczniejszą i lepszą społecznością dzięki uwierzytelnianiu wszystkich użytkowników.

Jak naprawić nieotrzymany kod weryfikacyjny

Jak wspomniano, wielu użytkowników korzysta z TikTok. TikTok stosuje pojęcie użytkownika i specjalne procedury bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim użytkownikom. Wysłanie kodu weryfikacyjnego jest jedną z tych procedur potwierdzających tożsamość i autentyczność użytkownika. Każdy użytkownik, który tworzy konto TikTok po raz pierwszy, powinien wpisać otrzymany kod w żądane pole, aby potwierdzić swoją autentyczność. Ten kod składa się z 6 cyfr, które zostaną wysłane do Ciebie SMS-em.

Ten proces należy wykonać, aby zapobiec atakom botów na platformy mediów społecznościowych.

Czasami ludzie wprowadzają swój numer, ale nie otrzymują kodu. Jest to problem, który może wystąpić u niektórych użytkowników i można go rozwiązać, wykonując następujące czynności:

 1. Przejdź do ustawień telefonu komórkowego.
 2. Stuknij w opcję „Aplikacja i uprawnienia”.
 3. Znajdź TikTok na liście aplikacji dostępnych w telefonie komórkowym.
 4. Wyczyść pamięć podręczną i dane.
 5. Włącz wszystkie uprawnienia i ponownie wejdź do aplikacji.
 6. Po wykonaniu tych kroków wejdź do aplikacji i wprowadź swój numer telefonu. Zobaczysz wiadomość zawierającą 6-cyfrowy kod, który zostanie wysłany na Twój telefon.