Jak naprawić niedziałającą aplikację Kik (8 poprawek roboczych)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak naprawić niedziałającą aplikację Kik (8 poprawek roboczych)

Aby naprawić niedziałającą aplikację Kik. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to ponownie uruchomić urządzenie, wyczyścić pamięć podręczną, odinstalować i ponownie zainstalować aplikację itp. Są inne rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę.

Kik to popularna anonimowa aplikacja do przesyłania wiadomości społecznościowych. Ale ludzie narzekają, że aplikacja Kik nie działa. I nie tylko Ty masz problemi mamy poprawkę.

W tym artykule dowiesz się jak naprawić aplikację Kik, która nie działa na Twoim Androidzie lub iPhonie. I rozmawiamy też o dlaczego problem dzieje się na Twoim urządzeniu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak wysłać fałszywe zdjęcie na żywo w Kik 2022 (krok po kroku)

Co zrobić, gdy aplikacja Kik nie działa?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, gdy aplikacja Kik nie ładuje się poprawnie, jest sprawdzenie serwera Kik i sprawdzenie, czy inne osoby w pobliżu mają ten sam problem.

Jeśli nie jesteś jedyną osobą, która ma problem, musisz poczekać, aż zespół Kik wymyśli poprawkę, a następnie zaktualizować aplikację Kik w App Store lub Play Store.

Jeśli tylko Ty masz problem i czytasz ten przewodnik, oznacza to, że Twoje połączenie internetowe działa dobrze, a problem powinien pochodzić z Twojego telefonu.

Będziesz chciał ponownie uruchomić urządzenie, w razie potrzeby odciążyć aplikację (iPhone) lub odinstalować i ponownie pobrać ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

W przypadku niektórych osób aktualizacja aplikacji rozwiązuje problem. Dzieje się tak, ponieważ korzystali ze starszej wersji aplikacji, a aktualizacja to naprawiła.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak naprawić Kik Captcha nie działa

Dlaczego aplikacja Kik nie działa?

Istnieją różne powody, dla których aplikacja Kik nie działa na Twoim urządzeniu. Może to być problem związany z serwerem lub aplikacja nie działa dobrze na Twoim telefonie.

Może to być pamięć podręczna i mogła zepsuć aplikację Kik lub dostawca Internetu jest po prostu zły w świadczeniu swoich usług. Ale oto wszystkie powody, dla których Kik nie działa.

  • Problem techniczny
  • Nowa wersja ma błąd
  • Twoje urządzenie ma błąd
  • Dostawca internetu ma problem
  • Serwer wyłączony w twoim regionie
  • Nadmierna pamięć podręczna

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak transmitować na żywo w Kik (krok po kroku)

Jak naprawić niedziałającą aplikację Kik?

Wypróbowaliśmy różne rozwiązania i przeprowadziliśmy wiele badań dotyczących problemów z ładowaniem aplikacji Kik. I napisałeś poprawkę, która pomoże ci rozwiązać problem.

Więc jeśli masz czas na pracę, oto jak naprawić problem z niedziałającą aplikacją Kik na twoim urządzeniu.

Poprawka 1: poczekaj, aż problem zostanie rozwiązany

Jeśli aplikacja Kik nie działa na Twoim urządzeniu, może to być problem techniczny, a cokolwiek zrobisz, nie rozwiąże to problemu.

Jeśli występuje ten problem, może to dotyczyć określonego regionu, w którym serwer nie działa. I nie będziesz w stanie nic zrobić, aby to naprawić.

To, co musisz zrobić, to poczekać, aż zespół Kik rozwiąże problem i wyda nową aktualizację aplikacji.

Poprawka 2: Zmień dostawcę Internetu

Innym problemem, który może powodować, że aplikacja się nie ładuje, jest dostawca Internetu. Być może doświadczają przerwy w zasięgu sieci.

🔥 Zalecana:  Ataki DDoS i przejście na IPv6 utrudniają dostęp szerokopasmowy na obszarach wiejskich

Najlepszą rzeczą, jaką musisz zrobić, to zmienić sieć komórkową. Przełącz się na inną sieć i sprawdź, czy aplikacja Kik będzie działać dobrze.

Możesz także zmienić połączenie na Wi-Fi, jeśli w urządzeniu nie ma innego operatora sieci. Możesz otrzymać nową kartę SIM.

Jeśli wcześniej korzystałeś z Wi-Fi jako połączenia internetowego, zmień je na swoją sieć komórkową, a to powinno naprawić aplikację Kik, która nie działa na twoim urządzeniu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Kik nie wysyła wiadomości? 9 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Poprawka 3: Uruchom ponownie urządzenie

Jeśli aplikacja nie działa, pierwszą rzeczą, którą możesz wypróbować, jest ponowne uruchomienie telefonu. Po ponownym uruchomieniu urządzenia i otwarciu aplikacji Kik problem zostanie rozwiązany.

Aplikacja Kik może mieć po prostu drobną usterkę, która powoduje nieprawidłowe działanie aplikacji i nie działa zgodnie z oczekiwaniami.

Ponowne uruchomienie iPhone’a lub urządzenia z Androidem to pierwsza rzecz, którą musisz zrobić, aby rozwiązać problem.

Aby ponownie uruchomić Androida lub iPhone’a:

Stuknij przycisk zasilania w prawym rogu ekranu, a następnie stuknij opcję Uruchom ponownie. Możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

Na iPhonie możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie urządzenia. Spowoduje to usunięcie usterki i zatrzymanie uruchamiania aplikacji w tle.

Poprawka 4: Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Kik

Jednym z najlepszych sposobów rozwiązania dowolnego problemu z aplikacjami jest wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji. Jeśli używasz urządzenia z Androidem i napotykasz problem, możesz wyczyścić pamięć podręczną Kik.

W przypadku użytkowników iPhone’a nie można bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w ustawieniach aplikacji na iPhone’a.

Ta funkcja nie jest dostępna na urządzeniu, jedyne, co możesz tutaj zrobić, to odciążyć aplikację.

Aby rozwiązać problem z aplikacją Kik na swoim urządzeniu, musisz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji Kik.

W przypadku urządzenia z Androidem: otwórz Ustawienia Androida> Stuknij w Aplikacje i powiadomienia> Stuknij w Informacje o aplikacji> A następnie znajdź aplikację Kik> Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna> Stuknij w Wyczyść pamięć podręczną.

Możesz także uzyskać dostęp do aplikacji z poziomu ustawień Android Storage. Otwórz Ustawienia> Pamięć> Inne aplikacje lub Aplikacje> Stuknij w Kik> Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna> Stuknij Wyczyść pamięć podręczną.

Ponieważ nie możesz bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w aplikacji Kik lub w ustawieniach aplikacji na iPhone’a, musisz odciążyć aplikację.

Otwórz Ustawienia iPhone’a > A następnie stuknij Ogólne > Stuknij Pamięć iPhone’a > Następnie znajdź aplikację Kik i otwórz ją > I stuknij przycisk Odciąż aplikację.

Po wyładowaniu aplikacji z iPhone’a musisz ponownie zainstalować ją z App Store, dotykając ikony aplikacji na ekranie głównym.

Następnie sprawdź aplikację Kik po wyczyszczeniu pamięci podręcznej i powinieneś móc korzystać z aplikacji Kik.

PRZECZYTAJ TEŻ: Kik nie wysyła wiadomości? Jak to naprawić

Poprawka 5: Wyczyść dane aplikacji Kik na Androida

W przypadku użytkowników Androida wyczyszczenie danych aplikacji może rozwiązać każdy problem bez odinstalowywania aplikacji z urządzenia.

Jeśli posiadasz telefon z Androidem, a Kik nie działa, możesz wyczyścić dane i wszystko, w tym Twoje konto, zostanie usunięte z aplikacji.

🔥 Zalecana:  9 Łatwa poprawka dla „Aktualizuj ustawienia Apple ID” na iPhonie i iPadzie

Musisz ponownie zalogować się na swoje konto, aby sprawdzić, czy aplikacja została w pełni przywrócona i czy teraz działa.

Aby rozwiązać problem z aplikacją Kik na swoim urządzeniu, musisz wyczyścić dane aplikacji Kik.

W przypadku urządzenia z Androidem: otwórz Ustawienia Androida> Stuknij w Aplikacje i powiadomienia> Stuknij w Informacje o aplikacji> A następnie znajdź aplikację Kik> Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna> A następnie stuknij w Wyczyść pamięć.

Poprawka 6: Zainstaluj starą wersję aplikacji Kik

Jeśli niedawno zaktualizowałeś aplikację, a problem zaczął powodować, że aplikacja Kik nie działa poprawnie, być może nowa wersja zawiera błąd.

To, co musisz zrobić, to wrócić do poprzedniej aktualizacji. W przypadku urządzeń z systemem Android możesz przejść do jednego ze sklepów z aplikacjami innych firm, aby zobaczyć wszystkie poprzednie wersje aplikacji.

Możesz zobaczyć poprzednią wersję aplikacji na Androida w sklepach innych firm, takich jak Z góry na dół.

Jeśli to zrobisz, aplikacja Kik zacznie ponownie działać. Teraz musisz poczekać na stabilną aktualizację.

Poprawka 7: Zaktualizuj aplikację Kik

Jeśli nie aktualizowałeś swojej aplikacji od dłuższego czasu, aktualizacja aplikacji teraz to dobry moment na rozwiązanie wszystkich problemów z aplikacją.

Stara wersja aplikacji może teraz nie działać poprawnie, w zależności od używanego urządzenia.

Aby zaktualizować aplikację Kik na swoim urządzeniu, przejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store, gdy zobaczysz aktualizację, kliknij ją, aby zaktualizować.

Ta aktualizacja naprawiająca usterki i błędy w poprzedniej wersji aplikacji oraz pozbycie się starej wersji aplikacji pozwoli dobrze korzystać z aplikacji.

Poprawka 8: Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację Kik

Jeśli próbowałeś zaktualizować aplikację, a Kik nadal nie działa zgodnie z oczekiwaniami, musisz usunąć aplikację ze swojego urządzenia i odczekać około 5 minut przed jej ponowną instalacją.

To naprawia aplikację Kik, która nie działa, i będziesz mógł ponownie używać aplikacji do wysyłania wiadomości do osób znalezionych w aplikacji.

Odinstalowywanie aplikacji z Androida i iPhone’a nie różni się zbytnio. Jeśli nie wiesz jak.

Dotknij i przytrzymaj aplikację, a zobaczysz opcję Odinstaluj u góry, przeciągnij i upuść aplikację, aby usunąć ją z telefonu z Androidem.

W przypadku iPhone’a: ​​dotknij i przytrzymaj aplikację Kik, a następnie w małym wyskakującym menu dotknij opcji Usuń aplikację. Aplikacja zostanie usunięta z Twojego urządzenia.

Po usunięciu aplikacji z telefonu musisz odczekać około 3 do 7 minut, a następnie ponownie uruchomić telefon przed ponowną instalacją aplikacji.

Wniosek

Niedziałająca aplikacja Kik jest prawdopodobnie spowodowana przez serwer lub aplikacja nie działa poprawnie. Czasami Twój dostawca sieci może mieć pewne problemy.

Może to być problem techniczny dotyczący całej aplikacji, który powoduje, że aplikacja Kik nie działa, i będziesz musiał poczekać na aktualizację poprawki.

Aby rozwiązać problem, możesz odinstalować aplikację i zainstalować ją ponownie z Apple App Store lub Google Play Store

Większość aplikacji po prostu przestaje działać bez powodu, a Ty nie jesteś problemem. To aplikacja lub serwer płata ci figle.

Aby znów działało, musisz poczekać, aż aplikacja się zrestartuje.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego nie mogę dołączyć do grup Kik? Zobacz, jak to naprawić

🔥 Zalecana:  VRJAM ogłasza pierwszą ofertę wymiany swojej rewolucyjnej waluty Metaverse, Vrjam Coin

Często Zadawane Pytania

Dlaczego Kik jest taki wolny?

Jeśli aplikacja Kik działa wolno na Twoim urządzeniu, powodem jest to, że Twoje urządzenie ma mało pamięci RAM do pracy. Może to być również spowodowane słabym połączeniem internetowym.

Dlaczego Kik się nie łączy?

Jeśli Kik nie łączy się, oznacza to, że masz słabego dostawcę Internetu lub wystąpiła usterka techniczna w aplikacji. Powinieneś rozważyć zmianę dostawcy sieci tylko po to, aby się połączyć.

Dlaczego Kik nie pracuje nad mobilną transmisją danych?

Jeśli masz komórkową transmisję danych na karcie SIM, a aplikacja Kik nadal nie działa, oznacza to, że aplikacja ma problem techniczny lub Twój dostawca internetu ma naprawdę zły dzień z aplikacją. Aby rozwiązać problem, sprawdź dostępność nowej aktualizacji w App Store.

Dlaczego Kik przestał działać?

Kik przestał działać z powodu problemów technicznych z aplikacją. Może to być również spowodowane przez serwer lub aplikację, która właśnie zdecydowała się źle działać w tym momencie. Możesz odinstalować i ponownie zainstalować aplikację, aby ją naprawić.

Czy możesz używać Kik bez WI-FI?

Tak, możesz korzystać z aplikacji Kik bez łączenia się z siecią Wi-Fi. Aby korzystać z aplikacji, musisz jednak korzystać z komórkowej transmisji danych.

Dlaczego Kik nie działa z Wi-Fi?

Jeśli masz dobre połączenie Wi-Fi, a aplikacja Kik nie działa, oznacza to, że wystąpił problem techniczny. Aby rozwiązać problem, sprawdź dostępność nowej aktualizacji w App Store. Może się również zdarzyć, że połączenie internetowe jest powolne, aby załadować aplikację.

Dlaczego moje wiadomości nie są wysyłane na Kik?

Jeśli Twoja wiadomość nie została wysłana na Kik, oznacza to, że aplikacja ma problem techniczny lub masz problem z siecią, zwłaszcza z urządzeniem. Spróbuj zmienić dostawcę internetu, aby sprawdzić, czy wiadomość zostanie wysłana.

Czy Kik jest offline?

Widziałem to jako mylące. W większości przypadków aplikacja nie będzie działać, a serwer nadal będzie działał. Może to zależeć od regionu, w którym się znajdujesz. Sprawdź więc osoby w pobliżu, czy mają ten sam problem.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie