Jak naprawić „Nie wyświetlają się znajomi w pobliżu” na Facebooku [Solved]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak naprawić „Nie wyświetlają się znajomi w pobliżu” na Facebooku [Solved]

Opcja Znajomi w pobliżu na Facebooku to funkcja, która umożliwia wysyłanie zaproszeń do grona znajomych do osób w pobliżu.

Oznacza to, że możesz łączyć się z użytkownikami, którzy wybrali tę samą lokalizację co Ty. Jeden z nich może być nawet Twoim najbliższym sąsiadem.

Większość użytkowników skarżyła się, że nie widzi już opcji Znajomi w pobliżu i martwią się, że Facebook wyłączył tę funkcję.

W tym artykule dowiesz się jak naprawić „nie wyświetlający się znajomi w pobliżu” na Facebooku.

Dlaczego nie widzisz już znajomych w pobliżu na Facebooku

Powodem, dla którego nie widzisz już funkcji Znajomi w pobliżu na Facebooku, jest to, że zgodnie z obawami Facebook wyłączył i pozbył się tej funkcji.

Stało się to w połowie 2022 roku i nie jest to jedyna funkcja, którą odrzucili. Pozbyli się także opcji Alerty pogodowe, Historia lokalizacji i Lokalizacja w tle.

Jak naprawić „Nie wyświetlają się znajomi w pobliżu” na Facebooku

Jest tylko jeden sposób na naprawienie tej sytuacji i jest nim pobranie wersji Facebooka, która istniała przed 2022 rokiem.

Oznacza to, że będziesz używać starszej wersji Facebooka na swoim urządzeniu mobilnym, a każda aktualizacja spowoduje zniknięcie funkcji Znajomi w pobliżu.

Krok 1: Usuń Facebooka

Ponieważ starsza wersja Facebooka, którą zamierzasz pobrać, jest oprogramowaniem innej firmy, musisz to zrobić usunąć oficjalną wersję z Twojego urządzenia mobilnego.

Aby to zrobić, naciśnij i przytrzymaj aplikację Facebook i wybierz opcję usuwania.

Będzie to działać tylko na urządzeniach z Androidem. Nie możesz pobierać aplikacji w starszych wersjach poza App Store

Krok 2: Znajdź starą wersję

Uruchom przeglądarkę internetową w telefonie i odwiedź https://google.pl.

Wyszukaj aplikację Facebook, nie klikaj linku, który prowadzi do sklepu z telefonem.

🔥 Zalecana:  Ekran ładowania Snapchata utknął po dotknięciu, aby załadować? 9 sposobów, aby to naprawić 2023 (rozwiązany)

Możesz iść do https://androidapksfree.com/facebook/com-facebook-katana/download/ i po wyświetleniu monitu wybierz wersję, która istniała przed 2022 r.

Różne strony umożliwiają pobranie starej wersji aplikacji Facebook. Znajdź ten przed majem 2022 r.

Oto jedna ze starych wersji Facebooka przesłanych 22 kwietnia.

https://androidapksfree.com/facebook/com-facebook-katana/download-old/facebook-363-0-0-30-112-apk/

Krok 3: Pobierz

Kliknij Pobierz i wybierz Pobierz mimo to, jeśli pojawi się komunikat ostrzegawczy. Po pobraniu pliku zlokalizuj go i kliknij, aby zainstalować.

Jeśli instalujesz aplikację po raz pierwszy, może pojawić się komunikat o błędzie. Aby rozwiązać ten problem, musisz zezwolić telefonowi na instalację z nieznanego źródła.

Wniosek

Wszystkie powyższe kroki są kompatybilne tylko z urządzeniem z Androidem, więc jeśli używasz iPhone’a lub iPada, nie masz szczęścia.

Podczas pobierania aplikacji upewnij się, że nie pobierasz wirusa. A nawet zainstaluj program antywirusowy na swoim urządzeniu.

Często zadawane pytania dotyczące tego, jak naprawić „Nie wyświetlają się znajomi w pobliżu” na Facebooku

Dalsza lektura

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie