Jak naprawić: liczba wyświetleń historii na Instagramie spadła w 2023 r. (zyskaj więcej wyświetleń)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak naprawić: liczba wyświetleń historii na Instagramie spadła w 2023 r. (zyskaj więcej wyświetleń)

Wiodąca sieć reklam push, która dba o Twój zwrot z inwestycji! Zareklamuj dowolną ofertę i uzyskaj wysokie wyniki w ponad 185 GEO! CPC zaczyna się od 0,001 USD

Dołącz do Push House już teraz!

Czy widzowie Twojej historii na Instagramie są odrzucani z dnia na dzień? Ale nie martw się, nikt na Instagramie obserwuje duży spadek liczby wyświetleń swoich historii na Instagramie.

Mogą istnieć pewne powody, dla których porzucasz wyświetlenia historii na Instagramie;

  • Ponieważ na Twoim profilu są fałszywi obserwujący, Instagram nie rozpowszechnia tego wśród odbiorców.
  • Twoje posty nie zawierają odpowiednich treści, z którymi odwiedzający mogliby się połączyć.
  • Nadal nie zrozumiałeś niesamowitej mocy historii na Instagramie.

    W rezultacie nie wykorzystujesz ich na swoją korzyść.

  • Zawsze, gdy Twoi odbiorcy nie znajdują się na stronie, Twoje treści są nieaktywne.

Jak uzyskać więcej wyświetleń w relacjach na Instagramie:

1.

Dodaj wartościowe hashtagi i lokalizacje

Używanie hashtagów i tagów lokalizacji jest kluczem do zwiększenia liczby wyświetleń Twojej historii na Instagramie.

Jeśli nie dodasz tych hashtagów, zapomnisz o wyświetleniach na stories.

Powinieneś zacząć dodawać hashtagi do swoich historii już teraz. ponieważ Instagram Stories ma teraz swoje określone miejsce na górze hashtagu lub strony lokalizacji wyników wyszukiwania.

Dodanie lokalizacji pomaga zwiększyć liczbę wyświetleń w sposób, w jaki ludzie szukają lokalizacji, mogą też czytać historie związane z tymi obszarami.

Ta technika działa lepiej, jeśli Twoje treści dotyczą podróży lub kuchni, ponieważ ludzie prawdopodobnie będą chcieli odkryć miejsce docelowe na Instagramie przed podróżą.

Każda relacja na Instagramie może nadal zawierać do 10 hashtagów, w tym 1 aktywną naklejkę z hashtagiem.

Te hashtagi muszą być zawsze powiązane z treścią i docelowym odbiorcą.

Przeanalizuj temat swojej historii, słowa kluczowe, których prawdopodobnie będą szukać osoby z Twojej grupy docelowej, oraz liczbę postów dla każdego hashtagu podczas wybierania najlepszych hashtagów dla Twojej historii.

Nie używaj hashtagów, które otrzymały ponad milion postów, ponieważ Twoje historie zostaną szybko pogrzebane przez nowe treści, co zmniejszy Twoją widoczność.

Zamiast tego wybierz hashtagi z postami od 10 do 50 tys.

Powinien również pokazywać, że istnieje pewne zaangażowanie hashtagowe, ale niewystarczające, aby szybko zdominować Twoje treści.

2.

Oceń swoje analizy

Zrozumienie statystyk na Instagramie jest najważniejszą częścią zwiększania liczby obserwujących na Instagramie i to samo dotyczy relacji.

Wypróbowanie różnych rodzajów treści i funkcji Instagram Stories może pomóc Ci dostrzec wzorce, rejestrować „wygrane” i opracować spersonalizowany plan Instagram Stories, który wchodzi w interakcję z odbiorcami, ponieważ tak wiele czynników może wpływać na Twoje codzienne wyniki.

Aby dowiedzieć się, czy obserwujesz stopniowy spadek liczby wyświetleń lub zasięgu, najpierw sprawdź swoje statystyki Instagram Stories.

Kiedy masz pełne zrozumienie form treści, które działają najlepiej, możesz bardziej się na nich skoncentrować, jednocześnie minimalizując liczbę mniej skutecznych metod, co pozwoli Ci zwiększyć liczbę wyświetleń i zadowolić odbiorców.

Możesz użyć narzędzia analitycznego Instagrama, takiego jak Później, aby pomóc Ci śledzić wszystkie swoje dane i zobaczyć długoterminowe trendy, ponieważ Instagram zapisuje statystyki Twojej historii tylko przez dwa tygodnie w aplikacji.

Funkcja analizy Instagram Stories w serwisie Później jest dostępna we wszystkich subskrypcjach premium i zapewnia dane z 3 miesięcy.

3.

Często publikuj relacje na Instagramie

Jeśli chcesz uzyskać więcej wyświetleń i zaangażowania w swojej historii na Instagramie, musisz wziąć pod uwagę częste publikowanie.

Im częściej przesyłasz Instagram Stories, tym bardziej prawdopodobne jest, że Twoi odbiorcy będą je oglądać podczas przeglądania swojego kanału w ciągu dnia.

Z każdą nową historią będziesz awansować w kanałach informacyjnych obserwujących, zwiększając widoczność swoich materiałów w pozytywnym efekcie kuli śnieżnej.

Nawet najbardziej skomplikowane historie mogą zostać opublikowane w ciągu kilku sekund, ponieważ cały przygotowany tekst i linki czekają na Ciebie w aplikacji Później, gdy nadejdzie czas publikacji.

4.

Ustanowić przejęcie influencera

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zwiększenie liczby wyświetleń historii na Instagramie jest poproszenie influencera lub firmy partnerskiej o przejęcie Twojego konta.

Wzrost liczby firm dokonujących cotygodniowych przejęć na Instagramie, takich jak kultowa firma produkująca maski na twarz Summer Fridays:

Aby zwiększyć interakcję, poproś swojego partnera ds.

przejęcia, aby rozpowszechnił informacje i wzbudził emocje związane z przejęciem na jego koncie.

To przyciągnie zupełnie nowe pokolenie fanów do Twoich relacji na Instagramie.

Poza tym jest to fantastyczna okazja, aby wnieść do Twojego kanału godną zaufania perspektywę z zewnątrz, szczególnie w przypadku recenzji produktów lub samouczków.

5.

Zaangażuj odbiorców za pomocą naklejek

Naklejki Instagram Stories to doskonała technika zwiększania udziału odbiorców.

Istnieje wiele naklejek na Instagramie, ale ankieta, suwak emoji i naklejki z pytaniami należą do najskuteczniejszych w zwiększaniu zaangażowania.

Chcesz zwiększyć zaangażowanie jednym kliknięciem? Naklejki z ankietami to jeden z najlepszych sposobów na zwiększenie zaangażowania jednym kliknięciem.

Możesz łatwo uzyskać szybką informację zwrotną na temat swoich produktów i treści.

Firma odzieżowa Lucy & Yak Brighton często dostarcza zabawne naklejki z ankietami, aby przyciągnąć swoich fanów, rozwinąć poczucie wspólnoty i uzyskać opinie.

Kolejną szybką i prostą korzyścią dla interakcji są naklejki z suwakiem emoji, które mogą być również niezwykle elastyczne.

Możesz zaprojektować ruchomą skalę dla prawie wszystkiego, zmieniając emotikony, a nawet przeprowadzając nieformalną ankietę.

Naklejki z pytaniami mogą wymagać trochę więcej czasu, ale mogą być równie skuteczne w promowaniu szczerej interakcji z publicznością.

Dodatkowo są świetną metodą oceny preferencji odbiorców, co może być niezwykle strategicznym sposobem kierowania strategią content marketingu.

6.

Podziel się historiami swojego kanału z innymi

Zawsze możesz reklamować swoje historie na Instagramie za pomocą standardowych aktualizacji kanałów, aby zmaksymalizować liczbę wyświetleń.

Posty na Instagramie mogą nie mieć wszystkich dodatkowych funkcji Instagram Stories, ale teraz z maksymalnie 30 hashtagami na post, oferują doskonałą okazję do dotarcia do znacznie większej liczby odbiorców.

Często zadawane pytania (FAQ)

1.

Dlaczego liczba wyświetleń mojej relacji na Instagramie ogranicza się do 1000?

Wydaje się, że platforma ogranicza liczbę wyświetleń historii do 1000, chociaż nadal nie jesteśmy w stanie określić, dlaczego tak się dzieje.

Tymczasem niektórzy użytkownicy twierdzą, że jest to jedynie ograniczenie wizualne i że ponad 1000 osób widziało ich historie.

2.

Dlaczego niektóre historie na Instagramie są oglądane częściej niż inne?

Ze względu na ich interakcję i wysoką wartość kilka relacji na Instagramie uzyskuje więcej wyświetleń.

Mogą być używane odpowiednie hashtagi lub mogą mieć funkcje i możliwości Instagrama.

Rynek docelowy jest do nich niezwykle przyciągany z jakiegoś powodu.

3.

Dlaczego w mojej relacji na Instagramie jest więcej widzów niż w rzeczywistości?

Lista przeglądających Instagram Story zawiera również nazwy użytkowników każdej osoby, która obejrzała Twoją historię.

Możesz zaobserwować więcej wyświetleń niż nazw użytkowników, ponieważ całkowita liczba odwiedzin na tej liście obejmuje powtórzenia.

4.

Czy powtarzające się wyświetlenia relacji na Instagramie liczą się jako wyświetlenia?

Nie pojawi się jako widok, jeśli odtwarzasz historie na Instagramie.

Bez względu na to, ile razy oglądasz wideo, widok każdej osoby jest rozpoznawany tylko raz.

Wniosek:

Bez wątpienia wykorzystanie historii pomoże Ci zwiększyć zaangażowanie konta.

Bardziej prawdopodobne jest, że rozszerzysz swoje konto, gdy więcej osób obejrzy Twoją historię.

Aby umożliwić Ci stopniowe zwiększanie liczby wyświetleń relacji, w tym poście na blogu wspomnieliśmy o kilku świetnych sugestiach.

🔥 Zalecana:  Jak sprawić, by Twoje pieniądze pracowały dla Ciebie – ponad 10 najlepszych metod