Jak naprawić jakość aparatu Snapchata (co musisz zrobić)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak naprawić jakość aparatu Snapchata (co musisz zrobić)

Próbujesz zrobić zdjęcie na Snapchacie, ale jakość aparatu jest zła i teraz się zastanawiasz dlaczego mój aparat Snapchata jest rozmazany.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak naprawić złą jakość Snapchata jako zapalony użytkownik aplikacji, który świetnie się bawi, musisz znać przyczynę, zanim będziesz mógł to naprawić.

Czasami jest to po prostu niepokojące, gdy nie możesz używać aplikacji Snapchat do robienia dobrych zdjęć pomimo filtrów i obiektywów, z którymi jest dostarczana aplikacja.

W tym artykule dowiesz się jak naprawić złą jakość aparatu Snapchata na urządzeniu z Androidem lub iPhonie. Dowiesz się również, dlaczego masz niewyraźny aparat na Snapchacie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza WTM na Snapchacie? 2023 (wszystkie media społecznościowe)

Co robić, gdy kamera Snapchata jest rozmyta

Jeśli twój aparat Snapchata jest rozmyty a jakość jest zła, są to pewne rzeczy, które możesz zrobić w innych, aby rozwiązać problem na swoim urządzeniu.

Cóż, na początek zmiana połączenia internetowego nie sprawi, że twój aparat Snapchata będzie dobry. I w większości przypadków większość przewodników w Internecie nie działa. Oto, co musisz zrobić.

Zaktualizuj aplikację Snapchata ze sklepu Google Play czy Apple App Store, to choćby jakość aparatu jest do bani dla aplikacji Snapchat.

Jeśli wydaje ci się, że nic nie działa, usuń aplikację Snapchat, ponownie uruchomić swój telefon i ponownie zainstaluj aplikację na urządzeniu z systemem Android lub telefonie iPhone.

Jeśli używasz niskobudżetowego urządzenia z systemem Android, możesz napotkać ten problem. Zalecamy zakup zaawansowanego lub średniego urządzenia z Androidem.

W przypadku użytkowników iPhone’a, u których występuje ten problem, jeśli nadal używasz starszej wersji systemu iOS, po prostu zaktualizuj system iOS do najnowszej wersji.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co to jest szybkie dodawanie na Snapchacie?

Dlaczego mój Snapchat ma niską jakość aparatu

Możesz potrzebować dobrej jakości aparatu do zdjęć i filmów Snapchat i zastanawiasz się dlaczego twój Snapchat ma niską jakość aparatu.

Jeśli chcesz naprawić aparat o złej jakości Snapchata, musisz najpierw wiedzieć, dlaczego aparat jest rozmyty. Mogą to być różne przyczyny.

Być może masz słabą jakość aparatu na Snapchacie z powodu ostatniej aktualizacji Snapchata. Może to być również spowodowane nową aktualizacją iOS dla użytkowników iPhone’a / iPada.

Jeśli jakość aparatu w telefonie jest zła, możesz również napotkać ten problem, prawdopodobnie dotyczy to użytkowników urządzeń z Androidem z niższej półki.

🔥 Zalecana:  Podatki od aplikacji gotówkowych: jak uzyskać jak najwięcej ze swojego zeznania podatkowego

W aparacie telefonu jest brud lub masz na nim ręce, aparat może być rozmyty i nie będziesz w stanie dobrze korzystać z aparatu Snapchata.

Masz pewność, że jakość Twojego aparatu jest dobra w aplikacji aparatu, oznacza to, że problem dotyczy aplikacji Snapchat i wystarczy zrobić trochę rzeczy, aby to zmienić.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zrobić czat grupowy na Snapchacie

Jak naprawić złą jakość Snapchata

Jeśli jesteś użytkownikiem Snapchata, a jakość aparatu jest zła, cóż, aplikacja jest dla Ciebie równie martwa. Aby w pełni wykorzystać potencjał Snapchata, potrzebujesz aparatu i obiektywów.

Poprawka 1: Uruchom ponownie aplikację

Jeśli jakość aparatu Snapchata jest zła, możesz ponownie uruchomić aplikację, wymuszając jej zatrzymanie lub odświeżając tło.

Jeśli używasz urządzenia z systemem Android, możesz wymusić zatrzymanie aplikacji, co spowoduje zatrzymanie jej działania w tle. Następnie ponownie otwórz aplikację.

Aplikacja Snapchat musi być otwarta, abyś mógł nacisnąć przycisk Wymuś zatrzymanie na swoim Androidzie.

Dla Android: Przejdź do ustawień telefonu > Stuknij Aplikacje i powiadomienia > Stuknij Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > Następnie znajdź aplikację Snapchat > ​​A następnie stuknij w Wymuś zatrzymanie.

Możesz odświeżyć aplikację Snapchat na swoim iPhonie, wystarczy odświeżyć aplikację w tle.

Dla iphone: Przejdź do ustawień telefonu > Znajdź aplikację Snapchat > ​​Stuknij w Odświeżanie aplikacji w tle > Przełącz, aby włączyć odświeżanie w tle.

Następnie będziesz chciał zamknąć aplikację Snapchat na swoim Androidzie i iPhonie.

Przesuń palcem w górę od dołu ekranu urządzenia i przesuń kartę Snapchata poza ekran.

Poczekaj kilka sekund, a następnie ponownie uruchom aplikację, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

Poprawka 2: Wyczyść pamięć podręczną Snapchata

Jednym z najlepszych sposobów rozwiązania dowolnego problemu z aplikacjami jest wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji Snapchat bez konieczności wylogowywania się.

Jeśli masz problem z aparatem Snapchata na swoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem, musisz wyczyścić pamięć podręczną.

Aby naprawić złą jakość aparatu Snapchata, musisz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji z aplikacji. Jeśli używasz Androida lub iPhone’a, możesz to zrobić w ustawieniach aplikacji.

Otwórz aplikację Snapchat na swoim Androidzie lub iPhonie i stuknij w swoje Bitmoji > Stuknij w Ustawienia [gear icon] > Przewiń w dół i dotknij opcji Wyczyść pamięć podręczną w obszarze Działania na koncie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak usunąć wiadomości Snapchata i wyczyścić czat

Poprawka 3: Wyczyść dane Snapchata [Android]

W przypadku użytkowników Androida wyczyszczenie danych aplikacji może rozwiązać każdy problem bez odinstalowywania aplikacji z telefonu.

Jeśli posiadasz urządzenie z Androidem i masz problem z jakością aparatu Snapchata, możesz wyczyścić dane, a wszystko, w tym Twoje konto, zostanie usunięte z aplikacji.

🔥 Zalecana:  Bybit współpracuje z Mastercard i Moorwand w celu wypuszczenia kryptowalutowych kart debetowych

Musisz ponownie zalogować się na swoje konto, aby móc ponownie korzystać z aplikacji.

Dla Android: Przejdź do ustawień telefonu > Stuknij Aplikacje i powiadomienia > Stuknij Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > A następnie znajdź aplikację Snapchat > ​​Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna > Stuknij w Wyczyść pamięć.

Poprawka 4: Uruchom ponownie urządzenie

Możesz łatwo rozwiązać problem z aparatem Snapchata, po prostu ponownie uruchamiając telefon. Jeśli nie możesz korzystać z aparatu Snapchata, możesz ponownie uruchomić urządzenie.

Po ponownym uruchomieniu urządzenia i otwarciu aplikacji Snapchat problem zostanie rozwiązany i będziesz mógł robić wysokiej jakości zdjęcia aparatem.

Dla Android: Stuknij i przytrzymaj przycisk zasilania, aż pojawią się opcje zasilania, a następnie stuknij opcję Uruchom ponownie.

Możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

Dla iphone: Wybierz Ustawienia > Ogólne > Zamknij i wyłącz urządzenie. Przed upływem 60 sekund przytrzymaj przycisk zasilania, aż pojawi się logo Apple, aby ponownie włączyć telefon.

Możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie urządzenia, co usunie usterki i zatrzyma działanie aplikacji w tle.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza wyczyść pamięć podręczną na Snapchacie?

Poprawka 5: Zaktualizuj aplikację Snapchat

Jeśli od dłuższego czasu nie aktualizowałeś aplikacji Snapchat, aktualizacja aplikacji teraz to dobry moment, aby rozwiązać problem.

Stara wersja aplikacji Snapchat może nie działać poprawnie, powodując awarię aplikacji.

Aby zaktualizować aplikację Snapchat na swoim urządzeniu, przejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store. Gdy zobaczysz aktualizację, kliknij ją, aby zaktualizować.

Po zaktualizowaniu aplikacji Snapchat do najnowszej wersji konieczne będzie ponowne uruchomienie urządzenia.

Ale czasami nowa wersja może być tą, która powoduje problem. Tak więc w przypadku Androida możesz zainstalować poprzednią wersję za pośrednictwem zewnętrznego sklepu z aplikacjami.

Poprawka 6: Odinstaluj i ponownie zainstaluj Snapchata

Jeśli wyczyściłeś pamięć podręczną aplikacji i wykonałeś inne poprawki, ale jakość aparatu Snapchata jest nadal zła, następnym rozwiązaniem jest usunięcie i ponowne pobranie aplikacji.

Przed ponowną instalacją aplikacji musisz odinstalować aplikację z urządzenia i ponownie uruchomić urządzenie.

To naprawi złą jakość aparatu Snapchata i będziesz mógł ponownie robić wyraźne zdjęcia i nagrywać filmy. Aby odinstalować aplikację z telefonu;

Dla Android: Dotknij i przytrzymaj aplikację Snapchat, a zobaczysz opcję odinstalowania u góry, przeciągnij i upuść, a aplikacja zostanie usunięta na Androida.

Dla iphone: Stuknij i przytrzymaj Snapchat, a następnie w małym wyskakującym menu stuknij Usuń aplikację. Aplikacja zostanie usunięta z Twojego urządzenia.

🔥 Zalecana:  Jak uruchomić uniwersytet w Metaverse?

Po usunięciu aplikacji z telefonu konieczne będzie ponowne uruchomienie telefonu przed ponowną instalacją aplikacji ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak dodawać i usuwać kogoś z grupy Snapchat

Poprawka 7: Użyj innego urządzenia

Aby sprawdzić, czy problem dotyczy Twojego urządzenia, użyj innego telefonu i zaloguj się na swoje konto, a następnie sprawdź, czy możesz prawidłowo korzystać ze Snapchata.

Po zalogowaniu użyj Snapchata w normalny sposób i sprawdź, czy podczas korzystania z aplikacji wystąpią jakiekolwiek problemy.

Wyloguj się z konta Snapchat na swoim urządzeniu i zaloguj się na swoje konto na drugim urządzeniu, które masz. Zrób zdjęcie lub nagraj film aparatem Snapchata i porównaj jakość.

Poprawka 8: Zgłoś błąd

Jeśli nadal masz problemy z używaniem aparatu Snapchata lub innych funkcji telefonu, może to oznaczać błąd.

A teraz musisz skontaktować się z ich zespołem pomocy technicznej, aby rozwiązać problem z niedziałającą aplikacją Snapchat.

Aby zgłosić błąd do obsługi Snapchata > Stuknij w swoje Bitmoji > Stuknij w Ustawienia [gear icon] > Przewiń w dół i dotknij opcji Zauważyłem błąd w sekcji INFORMACJE ZWROTNE.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza oczekiwanie na Snapchacie? I jak to naprawić

Poprawka 9: Sprawdź kamerę swojego urządzenia

Powinieneś sprawdzić aparat swojego urządzenia, jeśli jakość twojego Snapchata jest niska. To ostatnie rozwiązanie problemu, które możesz wykonać, aby poprawić jakość swojego Snapchata.

Dlatego zalecamy skontaktowanie się z serwisem w celu sprawdzenia jakości aparatu w telefonie. Możesz także uzyskać wysokiej klasy urządzenie mobilne, aby bez problemu korzystać z aparatu Snapchata.

Wniosek

Jako zapalony użytkownik Snapchata, jeśli masz aparat Snapchata niskiej jakości, robienie zdjęć i nagrywanie filmów w aplikacji nie jest zachęcające.

Przyczyna niskiej jakości aparatu w aplikacji Snapchat może być inna, ale możesz skorzystać z tego przewodnika, aby rozwiązać problem na swoim urządzeniu.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie