Jak naprawić Geometry Dash, który nie otwiera się na iPhonie (działa)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak naprawić Geometry Dash, który nie otwiera się na iPhonie (działa)

Gra Geometry Dash nie otwiera się na iPhonie po uruchomieniu gry. Ten problem został zgłoszony przez użytkowników iPhone’a, którzy zaktualizowali system do iOS 15.

Geometry Dash zamyka się natychmiast po otwarciu. Jest to problem techniczny związany z programistą aplikacji lub aktualizacją Apple iOS.

Kiedy Apple wypuszcza aktualizację iOS 15, wprowadzono pewne zmiany, które spowodowały awarię niektórych aplikacji podczas uruchamiania, a Geometry Dash była jedną z aplikacji, których to dotyczyło.

Jeśli chcesz naprawić Geometry Dash, wszystko, co musisz zrobić, to przywrócić poprzednią wersję iOS.

Z tego przewodnika dowiesz się, jak to zrobić naprawić Awaria aplikacji Geometry Dash na iOS 15. Odkąd Apple wypuściło aktualizację iOS 15, użytkownicy narzekają i pytają, dlaczego Geometry Dash nie otwiera się na iPhone’ach?

Dlaczego Geometry Dash nie otwiera się na iPhonie

Jeśli pytasz, dlaczego Geometry Dash nie otwiera się na iOS? Istnieją dwa główne powody, dla których Geometry Dash nie otwiera się na twoim iPhonie, które mogą nigdy nie być twoim problemem, ale twórcą aplikacji i wersją iPhone’a iOS.

1. Używasz iPhone’a z przyciskiem Home

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę przed użyciem aplikacji Geometry Dash, jest to, że nie działa ona na starszych modelach iPhone’a.

Dokładnie iPhone z przyciskiem Home. Jeśli chcesz grać w grę na swoim urządzeniu, potrzebujesz iPhone’a 11 lub nowszego, aby uruchomić grę teraz.

2. W aplikacji może występować błąd

Innym powodem awarii aplikacji po jej natychmiastowym otwarciu może być twórca aplikacji, może występować błąd powodujący problem.

Może to spowodować usterkę aplikacji i uniemożliwić jej otwarcie, a aby to naprawić, musisz pobrać zaktualizowaną wersję aplikacji ze sklepu Apple App Store.

3. Nieaktualna wersja iOS

Jeśli używasz przestarzałej wersji systemu iOS, może to również uniemożliwić otwarcie aplikacji i spowodować jej zamknięcie po otwarciu.

🔥 Zalecana:  Jak zwrócić przedmioty w Roblox [Do Refund With This Option]

Jeśli nie lubisz aktualizować swojego iPhone’a, powinieneś zacząć to robić teraz, no cóż, po stabilnym.

Zaktualizowanie urządzenia zapewni, że niedziałanie Geometry Dash nie jest spowodowane aktualizacją urządzenia, ale twórcami aplikacji. Oto jak naprawić Geometry Dash, który nie otwiera się na iPhonie.

Jak naprawić Geometry Dash, który nie otwiera się na iPhonie iOS 15

Napisaliśmy, jak możesz naprawić nie otwierającą się aplikację Geometry Dash. Od ponownego uruchomienia urządzenia po aktualizację systemu iOS do wyższej wersji.

Lub powrót do poprzedniej wersji iOS, być może obecnie najlepsze rozwiązanie.

Jeśli Geometry Dash działał wcześniej i zaktualizowałeś system do iOS 15 i zaczął się błąd, możesz przywrócić.

Poprawka 1: używaj iPhone’a bez przycisku Home

Kiedy Apple wprowadził iOS 15, niektóre wprowadzone zmiany spowodowały awarię niektórych aplikacji podczas uruchamiania, a gra Geometry Dash była jedną z aplikacji, których to dotyczyło.

Aby uruchomić grę, potrzebujesz iPhone’a X, 11 lub nowszego.

Wcześniejsze modele iPhone’a 8 Plus w dół nie będą już mogły uruchomić gry.

Poprawka 2: Zamknij i ponownie otwórz aplikację Geometry Dash

Jeśli nadal występują te problemy, pierwszą rzeczą, którą powinieneś spróbować, jest zamknięcie i ponowne otwarcie aplikacji Geometry Dash. To zwykle rozwiązuje wiele innych problemów z aplikacjami.

Aby zamknąć Geometry Dash z poziomu podglądu aplikacji, przesuń palcem w górę od dołu ekranu, znajdź aplikację i przesuń palcem w górę po aplikacjach, aby zamknąć aplikację.

Poprawka 3: Zaktualizuj aplikację Geometry Dash

Jeśli problem jest spowodowany przez twórcę aplikacji, aktualizacja aplikacji do najnowszej wersji może być rozwiązaniem problemu z otwieraniem aplikacji.

Przejdź do sklepu Apple App Store i sprawdź, czy jest dostępna nowa aktualizacja aplikacji, jeśli taka istnieje, należy rozpocząć aktualizację aplikacji Geometry.

🔥 Zalecana:  Turbos przygotowuje się do Sui Mainnet z Testnet Uruchomienie swojego Concentrated Liquidity DEX

Poprawka 4: Uruchom ponownie lub wymuś ponowne uruchomienie iPhone’a

Ponowne uruchomienie iPhone’a spowoduje odświeżenie urządzenia i wyczyszczenie wszystkich uruchomionych aplikacji, więc jeśli jest jakiś mały błąd, który nie chce, aby aplikacja Geometry Dash działała, możesz go usunąć, po prostu ponownie uruchamiając iPhone’a.

Aby ponownie uruchomić iPhone’a, przejdź do Ustawienia> Ogólne, przewiń w dół i dotknij Zamknij.

Wymuszone ponowne uruchomienie urządzenia może rozwiązać problem, ponieważ kilku użytkowników używa go do usuwania błędów i usterek ze swojego urządzenia. Napisaliśmy szczegółowy przewodnik, który pomoże Ci wymusić ponowne uruchomienie iPhone’a.

Poprawka 5: Przywróć poprzednią wersję iOS

To może być najlepsza poprawka dla gry Geometry Dash, która nie otwiera się na twoim urządzeniu.

Jeśli właśnie zaktualizowałeś iPhone’a do najnowszej wersji iOS i problem się zaczął, może to być przyczyną i aby rozwiązać problem, będziesz musiał wrócić do poprzedniej wersji iOS.

Poprawka 6: Zaktualizuj swój iPhone

Jeśli na Twoim urządzeniu występuje błąd, który uniemożliwia otwarcie aplikacji Geometry Dash, musisz zaktualizować iPhone’a i iPada do najnowszej wersji.

Spowoduje to usunięcie wszystkich błędów i usterek oraz prawdopodobnie naprawi nieudaną próbę zapisania filmów z nagraniami ekranu.

Aby zaktualizować urządzenie iPhone lub iPad do najnowszej wersji systemu iOS i iPadOS. Możesz wejść w Ustawienia > Ogólne > Aktualizacja oprogramowania. Pobierz i zainstaluj, jeśli jest nowa aktualizacja.

Poprawka 7: Zresetuj wszystkie ustawienia

Następną opcją, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jest zresetowanie wszystkich ustawień iPhone’a lub iPada, nie powoduje to usunięcia danych z urządzenia, tylko ustawienia, w których dokonałeś zmian.

Aby zresetować wszystkie ustawienia, otwórz Ustawienia iPhone’a> Ogólne> Resetuj. Stuknij w Resetuj wszystkie ustawienia, ponownie stuknij Resetuj wszystkie ustawienia i potwierdź hasłem iPhone’a.

Poprawka 8: Przywracanie ustawień fabrycznych

Jeśli wypróbowałeś wszystko, co możliwe w tej poprawce i wydaje się, że nic nie działa, możesz spróbować zresetować iPhone’a.

🔥 Zalecana:  Jak znaleźć starszą wersję wtyczki WordPress

Wcześniej upewnij się, że masz kopię zapasową danych iPhone’a lub iPada. Napisaliśmy szczegółowy przewodnik na temat tworzenia kopii zapasowych iPhone’a na iCloud i iTunes.

Przejdź do ustawień iPhone’a> Ogólne> Resetuj> Wymaż całą zawartość i ustawienia.

Zostaniesz poproszony o utworzenie kopii zapasowej danych iPhone’a, jeśli nie stukniesz w Utwórz kopię zapasową, a następnie wymaż, jeśli nie, pomiń i wymaż.

Wprowadź hasło urządzenia, aby potwierdzić przywrócenie ustawień fabrycznych, a następnie stuknij OK.

Poprawka 9: Skontaktuj się z pomocą techniczną Geometry Dash

Jeśli zastosowałeś się do wszystkich poprawek tutaj i wydaje się, że nic nie działa, następną rzeczą, którą powinieneś teraz zrobić, to skontaktować się Obsługa funkcji Geometry Dash aby to naprawić lub skontaktuj się z nami Wsparcie Apple.

Wniosek

Na iPhonie lub iPadzie możesz wyświetlić błąd, który powoduje awarię gry. Przejdź do iPhone’a lub iPada Ustawienia > Prywatność > Analityka i ulepszenia > Dane analityczne.

Przewiń w dół, aż znajdziesz dziennik zaczynający się od Geometry-Jump, a następnie znajdziesz informacje o przyczynie awarii gry. I pamiętaj, że potrzebujesz teraz iPhone’a 11 lub nowszego, aby uruchomić grę.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie