Jak naprawić błąd Twitcha 2000 w 2022 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak naprawić błąd Twitcha 2000 w 2022 roku

Nie ma wątpliwości, że Twitch to jedna z najsłynniejszych platform streamingowych, z której codziennie korzystają miliony streamerów i widzów. Co ciekawe, platforma tak duża jak Twitch może powodować pewne niepożądane problemy, takie jak błąd 2000 co może być frustrujące dla użytkowników.

Jeśli ostatnio próbowałeś obejrzeć stream na Twitchu lub jesteś streamerem i natknąłeś się na błąd 2000, nie musisz się martwić. W tym artykule podałem wszystkie możliwe poprawki, które pomogą Ci raz na zawsze pozbyć się błędu 2000, więc czytaj dalej.

Co powoduje błąd Twitcha 2000?

Nie możemy powiedzieć, co powoduje Błąd Twitcha 2000 na pewno jednak może to być spowodowane błędem sieci, problemem z połączeniem lub rozszerzeniami blokującymi reklamy. Być może niektóre sieci VPN działają na Twoim urządzeniu podczas próby korzystania z Twitcha i to powoduje problem lub coś może być nie tak z Twoją przeglądarką.

Nie ma również znaczenia, czy jesteś streamerem, czy widzem, błąd 2000 może pojawić się na ekranie w dowolnym momencie, gdy coś transmitujesz lub oglądasz transmisję na Twitchu.

Zobaczmy teraz, jak możemy naprawić ten błąd 200 problemów.

 1. Wyczyść historię przeglądania Internetu

Jeśli jest zbyt dużo historii przeglądania, istnieje duże prawdopodobieństwo, że możesz natknąć się na „Błąd Twitcha 2000”. Wyczyszczenie historii przeglądania może naprawić błąd, a także przyspieszyć działanie. Wykonaj poniższe czynności, aby to zrobić.

 • Otwórz przeglądarkę Chrome i kliknij plik ikona menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu
 • Kliknij Ustawienia > Prywatność i ochrona.
 • Możesz także wykonać wszystkie te kroki, naciskając Ctrl + Shift + Usuń.
 • Następnie kliknij Wyczyść dane przeglądania > Wyczyść dane.
 • Teraz przejdź do Twitcha i sprawdź, czy błąd 2000 został naprawiony.
 1. Wyłącz tymczasowo program antywirusowy lub program Windows Defender
🔥 Zalecana:  6 najlepszych smartfonów z Androidem poniżej 300 GBP [Pounds]

Jeśli korzystasz z aplikacji antywirusowych na swoim urządzeniu, może to spowodować błąd Twitcha 2000, ponieważ w niektórych przypadkach program antywirusowy wykrywa niektóre strony internetowe lub aplikacje jako zagrożenie i blokuje je lub uniemożliwia ich otwarcie. Musisz więc wyłączyć dowolny program antywirusowy na swoim urządzeniu podczas próby korzystania z Twitcha lub możesz dodać Twitch jako wyjątek do swojej aplikacji antywirusowej.

Możesz jednak nie mieć żadnego programu antywirusowego na swoim urządzeniu, ponieważ możesz już wiedzieć, że istnieje wbudowany program antywirusowy znany jako Windows Defender, który również może powodować błąd 2000. Musisz więc dodać Twitcha jako wyjątek do Windows Defender, a jeśli to nie zadziała, wyłącz go tymczasowo, oto jak to zrobić.

 • Kliknij na Przycisk Start w lewym dolnym rogu
 • Typ Zabezpieczenia systemu Windows i kliknij na to
 • Wybierać Ochrona przed wirusami i zagrożeniami > Zarządzaj ustawieniami
 • Przewiń do końca i kliknij Dodaj lub usuń wykluczenia > Dodaj wykluczenie > Plik
 • Znajdź aplikację Twitch i wybierz ją, a następnie zostanie dodana do listy wyjątków

Jeśli nadal masz problem, powtórz ten sam proces, ale tym razem wyłącz Windows Defendera.

 • Typ Zabezpieczenia systemu Windows > Ochrona przed wirusami i zagrożeniami > Zarządzaj ustawieniami > Kliknij Ochrona w czasie rzeczywistym i wyłącz go, a następnie przejdź do witryny lub aplikacji Twitcha i sprawdź, czy problem został rozwiązany.
 1. Wyłącz lub włącz VPN

Czasami Błąd Twitcha 2000 może być spowodowane przez sieć VPN uruchomioną na urządzeniu lub w przeglądarce. Więc jeśli uważasz, że musisz użyć VPN z jakiegokolwiek powodu, po prostu upewnij się, że nie powoduje to żadnych problemów. Jeśli VPN, z którego obecnie korzystasz, powoduje jakiekolwiek problemy, powinieneś użyć innego lub po prostu tymczasowo go wyłączyć i sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

Pamiętaj też, że jeśli mieszkasz w miejscu, w którym Twitch nie działa poprawnie, możesz napotkać błąd 2000 iw tym scenariuszu musisz użyć VPN.

 1. Wyłącz programy blokujące reklamy
🔥 Zalecana:  Jaki jest najlepszy plan Bluehost dla początkujących w 2023 roku?

Jeśli w Twojej przeglądarce są uruchomione programy blokujące reklamy i rozszerzenia prywatności, które mogą powodować „kod błędu 2000 na Twitchu”. Pomyśl o tym w ten sposób: Twitch zarabia na różnych rzeczach, a jednym z nich są reklamy, więc jeśli uruchomisz blokadę reklam w przeglądarce, aby zablokować reklamy, Twitch uniemożliwi ci prawidłowe korzystanie z ich usług, w wyniku czego błąd może wystąpić 2000.

Po prostu wyłącz wszelkie programy blokujące reklamy, które możesz mieć w swojej przeglądarce, a istnieje duże prawdopodobieństwo, że kod błędu 2000 nie pojawi się już na ekranie.

 1. Różne szybkie poprawki dla „Kod błędu Twitcha 2000”

To także kilka innych sposobów, które powinieneś rozważyć i miejmy nadzieję pozbyć się „błądu 2000 na Twitchu”.

 • Zaktualizuj swoją przeglądarkę. To dobry pomysł i warto spróbować
 • Ponowne zainstalowanie i zainstalowanie przeglądarki może być dobrym rozwiązaniem problemu
 • Użyj innej przeglądarki. Istnieją różne przeglądarki internetowe, między innymi Chrome, Firefox, Safari, Opera i Edge. Dlatego zainstaluj więcej niż jedną przeglądarkę na swoim urządzeniu i przełączaj się między nimi w razie potrzeby.
 • Użyj aplikacji komputerowej Twitcha.
 • Naciśnij klawisz F5, aby odświeżyć stronę. Naciśnij go kilka razy.
 • Upewnij się, że masz mocne połączenie internetowe
 • Uruchom ponownie urządzenie i przejdź do Twitcha kilka minut później