Jak naprawić błąd Snapchata „Nie udało się wysłać” (2022)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak naprawić błąd Snapchata „Nie udało się wysłać” (2022)

Jeśli nie możesz wysłać Snapa na Snapchacie, nie ma się czym martwić, ponieważ nie jesteś jedyny. Ostatnio wielu użytkowników zgłosiło ten sam problem i to znaczy, że dostają “Nie udało się wysłać” wiadomość podczas próby wysłania Snapa. W tym artykule poznasz najlepsze rozwiązania tego problemu, więc czytaj dalej.

1. Sprawdź swoje połączenie z internetem

Przede wszystkim upewnij się, że masz stabilne połączenie internetowe. Aby to zrobić, po prostu otwórz inną aplikację lub przejdź do przeglądarki internetowej i załaduj stronę internetową lub coś takiego i sprawdź, czy twoje połączenie internetowe jest wystarczająco silne, aby się załadować, jeśli nie, rozważ przełączenie między Wi-Fi a komórkową transmisją danych.

2. Zaktualizuj swojego Snapchata

Używanie starszej wersji Snapchata może również powodować ten problem i wystarczy zaktualizować aplikację.

• Po prostu przejdź do App Store, a jeśli masz Androida, przejdź do Google Play

• Wyszukaj Snapchat i sprawdź, czy jest dostępna aktualizacja.

• Najprawdopodobniej musi być dostępna aktualizacja, więc śmiało stuknij Aktualizuj i poczekaj kilka sekund na zakończenie aktualizacji.

W wielu przypadkach aktualizacja aplikacji prawdopodobnie rozwiąże wiele problemów, w tym Przegrany wysyłać błąd również. Mamy nadzieję, że problem został już rozwiązany, jeśli nie, wypróbuj następną metodę.

3. Sprawdź, czy Snapchat nie działa

Możesz po prostu upewnić się, czy problem jest po Twojej stronie, czy nie. Można to zrobić na różne sposoby, jednak najsłynniejszym jest sprawdzenie witryny wykrywacza Downa. Po prostu przejdź do strony wykrywacza Downa, a stamtąd możesz przeczytać najnowsze komentarze, które ludzie zostawili na temat Snapchata, a także kilka innych informacji.

Innymi słowy, jeśli wiele osób na tej stronie twierdzi, że Snapchat nie działa lub występuje problem ze Snapchatem, oznacza to, że Snapchat jest tymczasowo wyłączony i nie działa poprawnie. Więc jeśli Snapchat nie działa, wszystko, co możesz zrobić, to poczekać kilka godzin, aż problem zniknie.

🔥 Zalecana:  Jak anulować premię LinkedIn

4. Sprawdź, czy nie zostałeś zablokowany

Jeśli ktoś zablokował Cię na Snapchacie, nie możesz wysłać tej konkretnej osobie żadnych Snapów i możesz je otrzymać “Nie udało się wysłać” Komunikat o błędzie.

Aby dowiedzieć się, czy zostałeś zablokowany przez osobę, możesz wykonać następujące czynności.

Szukaj Do ich nazwa użytkownika. Jeśli szukasz czyjejś nazwy użytkownika na Snapchacie, a jej nazwa się nie wyświetla, może to oznaczać, że zostałeś zablokowany przez tę osobę.

Użyj konta innego lub swojego znajomego. Możesz wyszukać ich imię i nazwisko na swoim koncie, ale ich nazwa się nie pojawi. Nie musi to jednak oznaczać, że Cię zablokowali. Jeśli jednak wyszukasz jego imię i nazwisko za pośrednictwem konta znajomego, a jego imię się pojawi, jest to dobra wskazówka, że ​​zostałeś zablokowany.

Sprawdź, czy możesz zobaczyć którąś z ich historii. W niektórych przypadkach, jeśli nie możesz zobaczyć przesłanych przez nich historii, oznacza to, że Cię zablokowali.

Wyślij Snap do innego użytkownika. Jeśli spróbujesz wysłać Snap do kogoś innego i nadal otrzymasz Nie udało się wysłać” wiadomość ta pokazuje, że nie jesteś przez nich blokowany.

5. Wyczyść pamięć podręczną Snapchata

Po wyczyszczeniu pamięci podręcznej aplikacja zaczyna działać szybciej i usuwa niektóre usterki, w wyniku czego zobaczysz różnicę. Nie usuwa to żadnych ważnych danych, po prostu usuwa niektóre dane, które zostały tymczasowo zapisane, a wykonanie tego rodzaju odświeża aplikację.

(Android)

Wykonaj poniższe czynności i wyczyść pamięć podręczną.

• Otworzyć Sustawienia > Aplikacje > Zarządzaj aplikacjami

• Znaleźć Snapchat aplikację i stuknij ją

• Uzyskiwać Przechowywanie > następnie stuknij Wyczyść dane > Wyczyść pamięć podręczną

(iPhone)

Jeśli masz iPhone’a, sprawy wyglądają trochę inaczej i musisz odciążyć aplikację.

• Otworzyć Ustawienia > Stuknij Ogólny

🔥 Zalecana:  Piękno przeciwstawiające się starzeniu: porady dotyczące pielęgnacji skóry i makijażu dla kobiet po trzydziestce

• Uzyskiwać Pamięć iPhone’a

• Znaleźć Snapchat aplikację i stuknij ją

• Uzyskiwać Odciąż aplikację a po kilku sekundach, gdy aplikacja zostanie wyładowana, stuknij Ponownie zainstaluj aplikację

6. Inne sposoby na pozbycie się błędu „nie udało się wysłać”.

Tutaj przedstawiłem kilka szybkich poprawek, które możesz wypróbować i, miejmy nadzieję, pozbyć się tego frustrującego problemu.

Wyloguj się i zaloguj ponownie na swoje konto Snapchat

Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację

• Upewnij się, że pozwolenie aplikacji jest włączony. Wybierać Ustawienia> Aplikacje> Zarządzać aplikacjami> Snapchat> Uprawnienia aplikacji

Wnioski

W tym artykule przedstawiłem niektóre z najczęstszych sposobów, które pomogą Ci naprawić „Nie udało się wysłać Błąd na Snapchacie. Więc jeśli nie możesz wysłać Snapa i otrzymasz „Nie udało się wysłać wiadomość wypróbuj wszystkie rozwiązania, których się tutaj nauczyłeś i miejmy nadzieję, że pozbędziesz się problemu