Jak naprawić błąd „Nie można załadować obrazu. Dotknij, aby spróbować ponownie” na Instagramie (9 poprawek)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak naprawić błąd „Nie można załadować obrazu. Dotknij, aby spróbować ponownie” na Instagramie (9 poprawek)

Aby naprawić błąd „Nie można załadować obrazu. Stuknij, aby spróbować ponownie” na Instagramiemożesz spróbować zmienić dostawcę internetu, wyczyścić pamięć podręczną na Instagramie lub zaktualizować aplikację w App Store lub Play Store.

Jeśli korzystałeś z aplikacji i napotkałeś ten błąd, „Nie można załadować obrazu. Stuknij, aby spróbować ponownie” podczas próby wyświetlenia obrazu, jest to spowodowane przez połączenie internetowe lub aplikacji Instagram.

W tym artykule dowiesz się jak naprawić „Nie można załadować obrazu. Stuknij, aby spróbować ponownie” na Instagramie. I ty też będziesz wiedzieć dlaczego błąd wyświetla się w aplikacji Instagram.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy połączenia z Instagrama pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Co zrobić, gdy obraz na Instagramie się nie ładuje?

Jeśli ten problem występuje na Twoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem, musisz najpierw sprawdzić, czy inne osoby też widzą ten błąd.

W większości przypadków błąd oznacza, że ​​Instagram nie mógł załadować obrazu. Najczęściej zdarzało się to, gdy zdjęcie nie ładowało się przed ich wyświetleniem (problemy z połączeniem internetowym).

Przełącz połączenie internetowe na swoim urządzeniu. Jeśli korzystasz z Wi-Fi, przełącz się na sieć komórkową lub odwrotnie.

Czasami może to być po prostu błąd aplikacji na Instagramie, a jeśli tak, musisz poczekać, aż Instagram opublikuje aktualizację aplikacji.

Jeśli jesteś jedyną osobą, która doświadcza tego błędu na Instagramie wśród ludzi, wyczyść dane aplikacji, jeśli używasz urządzenia z Androidem, a w przypadku użytkowników iPhone’a odciąż aplikację.

Następnie będziesz chciał zaktualizować aplikację w Apple App Store lub Google Play Store.

Gdy Instagram nie pozwala wyświetlić obrazu, zamiast tego możesz skorzystać z Internetu.

Pomoże Ci to ustalić, gdzie leży problem (aplikacja, serwer lub problem z Internetem).

Więc jeśli nie możesz użyć aplikacji do przeglądania obrazów i ciągle pojawia się komunikat, że nie można załadować obrazu, skorzystaj z Instagram Web.

Możesz uzyskać dostęp do Instagrama z jednej z przeglądarek internetowych na swoim urządzeniu, telefonie komórkowym lub komputerze.

Aby wyświetlić obraz, przejdź do aplikacji Instagram, a następnie skopiuj link do obrazu, który nie chce się załadować.

Aby skopiować link do obrazu, w poście > Stuknij w trzy pionowe kropki > A następnie stuknij w Link do skopiowania.

Teraz wklej skopiowany link do dowolnej ze swoich ulubionych przeglądarek, aby go wyświetlić. Będziesz mógł wyświetlić zdjęcie bez wyświetlania błędu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak nawiązać połączenie audio i wideo z kimś na Instagramie (krok po kroku)

Dlaczego pojawia się komunikat „Nie można załadować obrazu. Dotknij, aby spróbować ponownie” Błąd?

Dwa główne powody, dla których pojawia się komunikat „Nie można załadować obrazu. Stuknij, aby ponowić” są spowodowane tym, że masz plik zły dostawca sieciLub Instagram nie działa w Twojej lokalizacji.

Czy kiedykolwiek otrzymałeś komunikat o błędzie na Instagramie podczas próby wyświetlenia zdjęcia?

Cóż, problem, który napotyka podczas próby wyświetlenia obrazu, jest spowodowany słabym połączeniem internetowym, a jeśli Twoja sieć nie jest stabilna, pojawi się błąd.

Jeśli Instagram nie działa, zobaczysz ten błąd również podczas próby wyświetlenia obrazu w aplikacji Instagram.

PRZECZYTAJ TEŻ: 6 sposobów na oglądanie czyjejś historii na Instagramie bez ich wiedzy

Jak naprawić błąd „Nie można załadować obrazu. Stuknij, aby spróbować ponownie” Na Instagramie?

Ponieważ znasz powód, dla którego zdjęcia na Instagramie się nie ładują, możesz teraz to naprawić za pomocą tego przewodnika.

Jest wiele rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy naprawianiu nie ładujących się obrazów na Instagramie, głównie jeśli jest to tylko jedno zdjęcie.

🔥 Zalecana:  Dlaczego branża hazardowa rozwija się tak szybko

W sumie oto poprawka dla „Nie można załadować obrazu. Dotknij, aby spróbować ponownie” na Instagramie

Poprawka 1: poczekaj, aż problem zostanie rozwiązany

Jeśli nie możesz wyświetlać obrazów na swoim koncie na Instagramie, może to dotyczyć całej aplikacji lub tylko określonej lokalizacji.

A ponieważ jest to problem techniczny, nic nie można zrobić, aby go rozwiązać. Wszystko, co możesz zrobić, to po prostu czekać.

Jeśli występuje ten problem, może to oznaczać, że Instagram może nie działać w tym konkretnym regionie i nie będziesz w stanie nic zrobić, aby to naprawić.

Jedyne, co możesz zrobić, to poczekać, aż zespół Instagrama rozwiąże problem i opublikuje aktualizację aplikacji.

Poprawka 2: Zmień dostawcę Internetu

Inny problem, który może powodować komunikat „Nie można załadować obrazu. Stuknij, aby spróbować ponownie” na Instagramie to Twój dostawca internetu, być może ma przerwę w zasięgu sieci.

Najlepszą rzeczą, jaką musisz zrobić, to zmienić sieć komórkową. Przełącz się na inną sieć i sprawdź, czy obraz z Instagrama się załaduje.

Możesz także zmienić połączenie na Wi-Fi, jeśli w urządzeniu nie ma dostępnej innej karty SIM.

Jeśli wcześniej korzystałeś z Wi-Fi jako połączenia internetowego, zmień je na swoją sieć komórkową.

I naprawi aplikację Instagram, która nie będzie wyświetlać błędu nie można załadować obrazu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Posty na Instagramie się nie ładują? 10 sposobów rozwiązania problemu

Poprawka 3: Wyloguj się i zaloguj

Najbardziej podstawową rzeczą, jaką możesz zrobić, jeśli widzisz błąd na swoim koncie na Instagramie, jest wylogowanie się i ponowne zalogowanie na swoje konto.

Jeśli wylogujesz się z konta i zalogujesz ponownie, umożliwi to ponowne załadowanie treści z serwera Instagram zamiast z tymczasowej pamięci podręcznej.

Aby wylogować się z konta na Instagramie zarówno na Androidzie, jak i na iPhonie.

Otwórz aplikację > Stuknij ikonę swojego profilu w prawym dolnym rogu > Stuknij trzy poziome linie w prawym górnym rogu > Stuknij w Ustawienia > Przewiń w dół i stuknij Wyloguj.

Poczekaj kilka sekund, a następnie zaloguj się ponownie na swoje konto. Będziesz mógł zobaczyć ładowanie obrazów teraz bez błędów.

Poprawka 4: Uruchom ponownie urządzenie

Jeśli widzisz komunikat „Nie można załadować obrazu. Dotknij, aby spróbować ponownie” na swoim Instagramie. Możesz ponownie uruchomić telefon, aby rozwiązać problem.

Po ponownym uruchomieniu urządzenia i otwarciu aplikacji Instagram problem zostanie rozwiązany i będziesz mógł wyświetlić obraz.

Aplikacja Instagram może mieć po prostu drobną usterkę, która powoduje nieprawidłowe działanie aplikacji i nie ładowanie obrazów zgodnie z oczekiwaniami.

Ponowne uruchomienie iPhone’a lub urządzenia z Androidem może rozwiązać problem.

Możesz dotknąć przycisku zasilania i dotknąć opcji ponownego uruchomienia lub możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

Na iPhonie możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie urządzenia. Spowoduje to usunięcie usterek i zatrzymanie działających aplikacji w tle.

Poprawka 5: Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Instagram

Jednym z najlepszych sposobów rozwiązania dowolnego problemu z aplikacjami jest wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji. Jeśli używasz urządzenia z systemem Android i napotkasz problem, możesz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

W przypadku użytkowników iPhone’a nie można bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w ustawieniach aplikacji na iPhone’a, a nawet w aplikacji Instagram. Ponieważ Instagram nie obsługuje jeszcze tej funkcji.

Ta funkcja nie jest dostępna na urządzeniu, jedyne, co możesz tutaj zrobić, to odciążyć aplikację z telefonu.

Aby naprawić błąd „Nie można załadować obrazu. Stuknij, aby spróbować ponownie” na Instagramie, musisz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji Instagram.

🔥 Zalecana:  Azra Games wydaje kolekcję NFT „The Hopeful”.

W przypadku urządzenia z systemem Android: otwórz Ustawienia systemu Android > Stuknij w Aplikacje i powiadomienia > Stuknij w Informacje o aplikacji > A następnie znajdź aplikację Instagram > Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna > Stuknij w Wyczyść pamięć podręczną.

Możesz także uzyskać dostęp do aplikacji z poziomu ustawień Android Storage. Otwórz Ustawienia> Pamięć> Inne aplikacje lub Aplikacje> Stuknij na Instagramie> Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna> Stuknij Wyczyść pamięć podręczną.

Ponieważ nie można bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w aplikacji Instagram ani w ustawieniach iPhone’a, w przeciwieństwie do innych aplikacji, takich jak TikTok. Musisz odciążyć aplikację.

Otwórz ustawienia iPhone’a > A następnie stuknij Ogólne > Stuknij Pamięć iPhone’a > Następnie znajdź aplikację Instagram i otwórz ją > I stuknij przycisk Odciąż aplikację.

Po wyładowaniu aplikacji z iPhone’a musisz ponownie zainstalować ją z Apple App Store, dotykając ikony aplikacji.

Następnie sprawdź aplikację Instagram po wyczyszczeniu pamięci podręcznej, aby sprawdzić, czy możesz załadować obraz na Instagramie bez błędu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak uporządkowana jest lista obserwujących i obserwujących na Instagramie

Poprawka 6: Wyczyść dane Instagrama na Androidzie

W przypadku użytkowników Androida wyczyszczenie danych aplikacji może rozwiązać każdy problem bez odinstalowywania aplikacji z telefonu.

Jeśli masz urządzenie z Androidem, widzisz komunikat „Nie można załadować obrazu. Stuknij, aby spróbować ponownie”, możesz wyczyścić dane aplikacji Instagram i wszystko, w tym konto, zostanie usunięte.

Musisz zalogować się z powrotem na swoje konto, a następnie będziesz mógł wyświetlić obraz.

Aby naprawić błąd „Nie można załadować obrazu. Stuknij, aby spróbować ponownie” na Instagramie, musisz wyczyścić dane aplikacji Instagram.

W przypadku urządzenia z systemem Android: otwórz Ustawienia systemu Android > Stuknij w Aplikacje i powiadomienia > Stuknij w Informacje o aplikacji > A następnie znajdź aplikację Instagram > Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna > Stuknij w Wyczyść pamięć.

Poprawka 7: użyj VPN

Ponieważ głównym powodem, dla którego Instagram nie mógł załadować obrazów, jest twoje połączenie internetowe i serwer Instagrama, możesz chcieć zrobić coś podobnego.

Jeśli serwer Instagrama nie działa w Twojej lokalizacji, możesz użyć VPN, aby zmienić lokalizację, aby obraz mógł zostać załadowany na Twoje urządzenie.

Możesz użyć wirtualnej sieci prywatnej, aby naprawić „Nie można załadować obrazu, dotknij, aby spróbować ponownie” na Instagramie.

Skorzystaj z bezpłatnej usługi VPN, takiej jak Windscripe, aby zmienić swoją lokalizację i załadować obraz bez żadnych błędów.

Poprawka 8: Zaktualizuj aplikację Instagram

Jeśli nie aktualizowałeś swojej aplikacji od dłuższego czasu, aktualizacja aplikacji teraz to dobry moment, aby rozwiązać problemy.

Twoja stara wersja aplikacji może nie działać poprawnie, w zależności od używanego urządzenia.

Aby zaktualizować aplikację Instagram na swoim urządzeniu, przejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store. Gdy zobaczysz aktualizację, kliknij ją, aby od razu ją zaktualizować.

Ta aktualizacja naprawiająca usterki i błędy w poprzedniej wersji aplikacji oraz pozbycie się starej wersji aplikacji pozwoli dobrze korzystać z aplikacji.

Poprawka 9: Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację

Jeśli próbowałeś zaktualizować aplikację, a aplikacja Instagram nadal nie ładuje obrazów zgodnie z oczekiwaniami.

Musisz usunąć aplikację z urządzenia i odczekać około dziesięciu minut przed jej ponowną instalacją.

To może naprawić „nie można załadować obrazu. Stuknij, aby spróbować ponownie”. Będziesz mógł ponownie korzystać z aplikacji, aby oglądać zdjęcia w kanale na Instagramie.

Aby odinstalować aplikację z telefonu.

Dotknij i przytrzymaj aplikację Instagram, a zobaczysz opcję odinstalowania u góry, przeciągnij i upuść, a aplikacja zostanie usunięta na Androida.

W przypadku iPhone’a: ​​dotknij i przytrzymaj aplikację Instagram, a następnie w małym wyskakującym menu dotknij opcji Usuń aplikację. Aplikacja zostanie usunięta z Twojego urządzenia.

Po usunięciu aplikacji z telefonu musisz odczekać około 3 do 7 minut, a następnie ponownie uruchomić telefon przed ponowną instalacją aplikacji.

🔥 Zalecana:  Dlaczego TikTok nie pozwala mi się zalogować (jak to naprawić)

PRZECZYTAJ TEŻ: 16 najlepszych sposobów na naprawienie braku publikowania historii na Instagramie (ROZWIĄZANE)

Wniosek

Instagram ma wiele błędów, od niewyraźnych relacji na Instagramie po niemożność załadowania obrazu.

Jeśli masz komunikat „Nie można załadować obrazu. Stuknij, aby spróbować ponownie” na swoim koncie na Instagramie.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdzić swoje połączenie internetowe, Twoje dane mogły właśnie wygasnąć lub zostały zakończone.

Błąd oznacza, że ​​Instagram nie mógł załadować obrazu z powodu problemów z siecią.

Może to być również spowodowane problemem technicznym aplikacji lub problemem z serwerem.

Aby szybko rozwiązać problem, możesz zmienić dostawcę sieci i korzystać z Wi-Fi, jeśli nadal nie masz dobrego sygnału.

Za pomocą tego przewodnika możesz naprawić błąd „Nie można załadować obrazu. Dotknij, aby spróbować ponownie” na Instagramie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego moje historie na Instagramie są niewyraźne? (Jak naprawić rozmyte historie)

Często Zadawane Pytania

Dlaczego Instagram mówi, że nie może załadować obrazu?

Powodem, dla którego nie możesz załadować obrazu na Instagramie, jest problem z siecią. Aby załadować obrazy na Instagram, potrzebujesz stabilnego połączenia internetowego, aby zobaczyć obrazy. Jeśli nie, niektóre obrazy zostaną załadowane, a inne nie.

Dlaczego Instagram ciągle mówi o błędzie, spróbuj ponownie później?

Gdy Instagram wyświetla komunikat „Spróbuj ponownie później”, oznacza to, że nie można ukończyć czynności. Gdy zrobisz coś nieodpowiedniego lub wykonasz swoje działania zbyt szybko, pojawi się błąd „Spróbuj ponownie później”. Będzie to również widoczne, jeśli korzystasz z aplikacji innych firm.

Jeśli nie możesz załadować zdjęć z galerii, oznacza to, że masz wolne łącze internetowe. Ale w większości przypadków dzieje się tak dlatego, że nie zezwoliłeś Instagramowi na dostęp do Twojej galerii.

Dlaczego Instagram obniża jakość obrazu?

Tak, Instagram obniża jakość obrazu, gdy przesyłasz zdjęcie do aplikacji. Jeśli masz duży obraz, Instagram również go zmniejszy, aby pasował do ekranu, a to obniży jakość obrazu.

Dlaczego nie mogę wysyłać zdjęć na Instagramie?

Jeśli nie widzisz zdjęć na Instagramie, oznacza to, że masz słabe połączenie internetowe lub problem techniczny z aplikacją. Być może skończyły Ci się dane lub Instagram nie działa.

Dlaczego mój Instagram się nie ładuje?

Twój Instagram nie ładuje się, ponieważ masz słabe połączenie internetowe i powinieneś zmienić dostawcę internetu lub skorzystać z Wi-Fi. Instagram, brak ładowania może być również spowodowany problemem technicznym.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie