Jak naładować zegarek Apple bez ładowarki

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak naładować zegarek Apple bez ładowarki

Apple Watch to jeden z doskonałych i praktycznych produktów firmy Apple. Możesz sprawdzać i kontrolować wszystkie wydarzenia na swoim iPhonie, podłączając go do smartwatcha. Ponadto nie musisz trzymać telefonu w dłoni, aby sprawdzać wiadomości, dzwonić lub słuchać muzyki. Jednak zawsze próbuj naładować zegarek Apple Watch, aby z niego korzystać. Ale co powinieneś zrobić, jeśli byłeś poza domem i nie zabrałeś ładowarki Apple Watch?

Na tym blogu przeprowadzę Cię przez niektóre metody ładowania zegarka Apple bez ładowarki.

Jak naładować zegarek Apple za pomocą ładowarki

Zanim przejdziemy do ładowania zegarka Apple Watch bez ładowarki, porozmawiajmy o prawidłowym sposobie ładowania zegarka Apple Watch.

  1. Zdejmij zegarek z nadgarstka.
  2. Podłącz adapter ładowarki do portu USB.
  3. Umieść tylną część zegarka na zakrzywionej części ładowarki. Spróbuj prawidłowo umieścić zegarek na magnesach ładowarki.
  4. Gdy rozpocznie się ładowanie, na ekranie Apple Watch pojawi się zielony symbol błyskawicy.
  5. Po całkowitym naładowaniu zegarka wyjmij go z ładowarki.

Wszystkie modele Apple Watch mają tę samą ładowarkę. Dzięki temu można go ładować ładowarką dowolnego modelu zegarka Apple Watch.

Metody ładowania zegarka Apple bez ładowarki w 2023 roku

Jeśli jesteś poza domem lub zgubiłeś ładowarkę Apple Watch i musisz ją naładować, nie martw się. Powinieneś wiedzieć, że ładowarka Apple Watch przestaje ładować, gdy tylko zegarek jest w pełni naładowany i nie przeładowuje baterii. Jeśli korzystasz z innych metod ładowania zegarka Apple, odłącz ładowarkę po naładowaniu baterii.

Istnieje firma o nazwie Reserve Strap, która produkuje paski do bezprzewodowego ładowania zegarków. Ludzie mogliby ładować zegarek Apple Watch bez zdejmowania go za pomocą tych pasków. Ale Apple wstrzymało projekt, gdy zdało sobie sprawę, że takie produkty są produkowane. Powodem wstrzymania tego projektu była obawa, że ​​paski zniszczą ich produkty. Obawiali się, że ludzie będą narażeni na zagrożenia związane z elektrycznością podczas korzystania z tych produktów.

🔥 Zalecana:  56 000 $ rocznie to ile kosztuje godzina? Najlepsze wskazówki, jak żyć wygodnie

Nawiasem mówiąc, istnieje kilka metod, których możesz użyć, aby rozwiązać swój problem.

  • Ładowanie za pomocą ukrytych portów Apple Watch

Jeśli spojrzysz na dolny pasek zegarka Apple Watch, zobaczysz 6-stykowy port w gnieździe zapięcia. Możesz je zobaczyć, zdejmując ich czapeczkę. W przeszłości ludzie mówili o zwiększeniu żywotności baterii zegarka Apple Watch za pomocą tych otworów bez ładowarki.

  • Ładowanie zegarka Apple Watch za pomocą powerbanku

Zegarek Apple Watch można ładować za pomocą powerbanku USB. Powinieneś mieć ze sobą tylko kabel USB Lightning iPhone’a, aby podłączyć power bank do zegarka Apple Watch. Każdy zegarek Apple wymaga około 300 mAh do pełnego naładowania.

  • Ładowanie zegarka Apple Watch za pomocą ładowarki USB

Zegarek Apple Watch można ładować, podłączając ładowarkę USB do laptopa lub komputera. Jednym z aspektów tej metody jest przenośność ładowarki USB. Możesz przyczepić go do kluczy lub torby, aby zawsze mieć go przy sobie. Ta metoda jest łatwa w użyciu i stanowi alternatywną metodę ładowania zegarka Apple Watch.

  • Ładowanie zegarka Apple Watch za pomocą ładowarki słonecznej

Ładowarka solarna to jedno z praktycznych narzędzi, które możesz wykorzystać przez większość czasu (w słoneczne dni) do ładowania wszelkiego rodzaju urządzeń. Oczywiście w tej ładowarce umieszczono akumulator, dzięki czemu można magazynować energię słoneczną, aby wykorzystać ją, gdy pogoda nie jest słoneczna. Możesz ładować zegarek Apple Watch za pomocą tych ładowarek w sytuacjach awaryjnych.

  • Ładowanie zegarka Apple Watch za pomocą ręcznej ładowarki na korbkę

Ta ładowarka wytwarza prąd, obracając uchwyt, i możesz za jej pomocą ładować zegarek Apple Watch. W tej metodzie jedyne, czego potrzebujesz, to siła ramion. Ta ładowarka wytwarza około 1 ampera mocy i jest lepsza do ładowania mniejszych urządzeń, takich jak Apple Watch. Ponieważ im większe urządzenie, tym więcej potrzebuje do naładowania i tym więcej czasu potrzeba na przekręcenie rączki.

🔥 Zalecana:  Jak stworzyć aplikację do porównywania cen w handlu elektronicznym za pomocą Selenium… – W stronę sztucznej inteligencji

Wniosek

W tym artykule omówiliśmy sposób ładowania zegarka Apple Watch bez ładowarki i mamy nadzieję, że był dla Ciebie przydatny. Istnieje kilka prostych sposobów ładowania zegarka Apple. Możesz go ładować za pomocą ładowarki USB, ukrytych portów, power banku, ładowarki słonecznej i ręcznej ładowarki na korbkę. Nie musisz więc wszędzie zabierać ze sobą głównej ładowarki. Jedynym punktem, na który należy zwrócić uwagę podczas korzystania z tych metod, jest wyjęcie ładowarek po pełnym naładowaniu baterii Apple Watch, ponieważ nie przerywają one operacji ładowania po pełnym naładowaniu.