Jak korzystać z VPN na Androidzie [Best Free and Paid VPN Apps]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak korzystać z VPN na Androidzie [Best Free and Paid VPN Apps]

Im częściej przeglądasz internet, tym więcej internet zapamiętuje i przechowuje poufne informacje o Tobie. Mogą to być prywatne zdjęcia, dane logowania, zapisy rozmów i tak dalej. Chociaż łatwo to zracjonalizować, myśląc, że to nic wielkiego, ostatnie wydarzenia pokazują, że musisz chronić swoje prywatne informacje.

Wyobraź sobie swoje dane bankowe i ile szkód można wyrządzić, gdyby te informacje znalazły się w niepowołanych rękach. Nawet Twoja fizyczna lokalizacja, która jest włączona dla większości ludzi, może być łatwo śledzona. Rośnie liczba hakerów i oszustów internetowych.

Zainstalowanie dobrych aplikacji innych firm może pomóc, ale najlepszym sposobem zabezpieczenia prywatnych danych jest zainstalowanie silnej sieci VPN (Virtual Private Network). Można im zaufać, że zabezpieczą Twoje prywatne dane, zapewniając Ci luksus surfowania po Internecie bez martwienia się o bezpieczeństwo Twoich prywatnych informacji.

Tutaj krótko przyjrzymy się, jak korzystać z VPN w Androidzie. Wyróżniamy również niektóre płatne i bezpłatne strony pobierania aplikacji VPN.

Jak korzystać z VPN na Androidzie [Best Free and Paid VPN APPs]

Metoda 1: Korzystanie z wbudowanej sieci VPN telefonu z systemem Android

Najłatwiejszym sposobem korzystania z VPN w Androidzie jest użycie wbudowana sieć VPN telefonu. Wykonaj poniższe kroki, aby skorzystać z usługi

 • Na stronie menu telefonu znajdź i otwórz ustawienia
 • Znajdować Sieć i sieć bezprzewodowa i kliknij na to. Znajdź na stronie Sieć i sieć bezprzewodowa VPN i kliknij na to
 • Na stronie VPN kliknij „+” znak w prawym górnym rogu ekranu. Na niektórych urządzeniach może tak być więcej zamiast tego ‘+‘ podpisać
 • Wprowadź wymagane informacje jak adres serwera, nazwa użytkownika i hasło, aby skonfigurować VPN w telefonie. W większości przypadków informacje te zostaną dostarczone przez administratora sieci.
🔥 Zalecana:  Instacart Shopper Review: czy warto dostarczać artykuły spożywcze?

Przeczytaj także: Jak skonfigurować VPN dla małych firm

Metoda 2: Instalowanie VPN na urządzeniu z Androidem

Proste wyszukiwanie w Google da ci nazwy popularnych VPN, które są kompatybilne z twoim urządzeniem z Androidem. Niektóre są płatne, a niektóre bezpłatne. Ogólną zasadą jest wybór płatnej sieci VPN, ponieważ są one bardziej niezawodne. Niektóre są premium, ale pozwalają cieszyć się 30-45 dniami próbnymi, zanim zostaniesz obciążony opłatą za korzystanie z nich.

Krok 1

 • Zidentyfikuj VPN chcesz pobrać. Może to być aplikacja polecana lub taka, którą musisz znaleźć w Internecie
 • Idź do Aplikacja Google Play na urządzeniu z Androidem i dotknij go. Upewnij się, że połączenie internetowe jest WŁĄCZONE
 • Na pasek wyszukiwaniawpisz nazwę aplikacji VPN i stuknij ‘szukaj’. Poczekaj na wyniki wyszukiwania
 • Po znalezieniu aplikacji dotknij aplikacji i kliknij pobierać. Poczekaj, aż się pobierze i zainstalować na Twoim urządzeniu z Androidem

Krok 2

 • Iść do Twoje urządzenie strona menu i znajdź właśnie zainstalowaną aplikację. Dotknij go, aby uzyskać dostęp
 • Będziesz musiał albo Zaloguj sie Lub Zapisać się. Kliknij „Zaloguj się”, jeśli masz już konto u dostawcy VPN. Kliknij „Zarejestruj się”, jeśli korzystasz z aplikacji VPN po raz pierwszy
 • Po uzyskaniu dostępu znajdź „szybkie połączenie’ zakładka i łączyć w bezpieczne miejsce. Zawsze jest pasek wyszukiwania, za pomocą którego możesz wybierz lokalizację serwera chcesz się połączyć.

Bezpłatna sieć VPN dla Androida – bezpłatne pobieranie APK

Kiedy coś jest za darmo, to wymaga ostrożności. Niektóre bezpłatne aplikacje VPN sprzedają wszelkie przechowywane w nich informacje, takie jak historia przeglądania i rekordy, temu, kto zaoferuje najwyższą cenę. Niektórzy dostawcy VPN mają złe intencje, ale wydają się być wolni tylko po to, by mieć dostęp do prywatnych danych ludzi.

🔥 Zalecana:  Jak szybko zidentyfikować fałszywe konto Snapchat?

Jednak niewielu godnych zaufania dostawców VPN udostępniło swoje usługi za darmo. Chociaż korzystanie z nich jest bezpłatne, mogą obowiązywać pewne ograniczenia w zakresie świadczonych usług. Na przykład możesz nie być w stanie wybrać żądanej lokalizacji serwera i mogą istnieć pewne ograniczenia danych. Ponieważ nie pobierają opłat od użytkowników, zarabiają na inne sposoby, takie jak wyświetlanie reklam, które mogą wydawać się irytujące dla niektórych użytkowników za każdym razem, gdy otwierają aplikację. Jeśli nie masz nic przeciwko tym kilku ograniczeniom, oto najlepsze bezpłatne aplikacje VPN:

Wszystkie są bezpieczne i niezawodne. Są one przeznaczone do szyfrowania danych, aby hakerzy lub szpiedzy nie byli w stanie ich złamać. Chociaż mogą nie oferować takiej samej prędkości jak płatne aplikacje VPN, nadal są skuteczne.

Niektóre z tych aplikacji VPN oferują płatne usługi premium zapewniające lepsze wrażenia, ale tylko wtedy, gdy czujesz, że ich potrzebujesz. Inne oferują również bezpłatną wersję próbną i 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj także: Jak wyłączyć przeglądarkę Avast Secure Browser

Płatne VPN dla Androida

W przeciwieństwie do darmowych aplikacji VPN, te są bardziej niezawodne i bezpieczne. Niosą dodatkową gwarancję bezpieczeństwa danych. Oferują lepszą prędkość danych, przepustowość i szyfrowanie na poziomie wojskowym. Oto najlepsze płatne aplikacje VPN dla użytkowników Androida.

Wystarczy jedno dotknięcie, aby uzyskać dostęp do ponad 2500 serwerów w różnych krajach. Są wyposażone we wbudowane programy do blokowania reklam, które pomagają przeglądać Internet bez zmartwień i przy mniejszej ilości danych. Nawet jeśli musisz zapłacić za świadczone usługi, możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie.