Jak korzystać z układu siatki na Instagramie?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak korzystać z układu siatki na Instagramie?

Post na Instagramie jest jedną z najważniejszych części, których użytkownicy używają do udostępniania swoich zdjęć i filmów; Sekcja postów na Instagramie była pierwszą sekcją, z której korzystali użytkownicy! Upraszczając, Instagram był siecią dla udostępnianie zdjęć i filmów poprzez posty, które z czasem dodawały inne narzędzia, takie jak publikowanie historii. Użytkownicy chcą tworzyć najlepsze i najatrakcyjniejsze posty na Instagramie;

Ponieważ chcą uzyskać więcej polubień i komentarzy. Jednym ze sposobów, aby Twoje posty na Instagramie były bardziej przyciągające, jest użycie Układ siatki na Instagramie dla tego! Ale czym jest układ siatki na Instagramie? Na pewno widziałeś jego piękne przykłady na różnych kontach, ale możesz nie znać jego nazwy!
W tym artykule przedstawimy Styl siatki i jak używać tego stylu w poście na Instagramie. Czy jesteś gotowy, aby udekorować swoje posty na Instagramie i przyciągnąć uwagę obserwujących? Dołącz do nas z tym samouczkiem.

Jaki jest układ siatki na Instagramie?

Zanim przejdziemy do tworzenia Post na Instagramie w stylu siatki, spójrzmy najpierw na styl! Czym dokładnie jest styl Grid i do czego służy? Ten styl pomaga wyświetlać Twoje posty online; Warto wiedzieć, że ten styl nie dotyczy tylko postów na Instagramie. Możesz go również użyć do wyświetlania postów na swojej stronie internetowej. Wejdź na swój profil na Instagramie i przyjrzyj się układowi swoich postów; Wszystkie słupki ułożone są w idealnie regularny i kwadratowy sposób, czyli tzw Styl siatki. Na niektórych kontach użytkownicy zamiast wyświetlać żądane zdjęcie w jednym poście, wyświetlają je w kilku postach! Jeśli nie rozumiesz, co mamy na myśli, spójrz na poniższy obrazek:

Ten styl pokazuje Twój profil i post na Instagramie użytkownikom w bardzo atrakcyjny sposób.

Uwaga: Powinieneś zauważyć, że w miarę pojawiania się układów, powinieneś rozmieścić swoje inne posty w sposób, który nie zaszkodzi Twojemu schludnemu kanałowi. Staraj się, aby Twój kanał był w dobrej formie!

Dlaczego powinniśmy używać stylu Siatka do wyświetlania postów na Instagramie?

Być może powodem używania tego stylu jest coś więcej niż dekorowanie Twojego profilu! Instagram zawsze był wizualną platformą do udostępniania zdjęć i filmów, a im piękniej możesz wyświetlać swoje posty użytkownikom, tym więcej obserwujących i zaangażowanych będzie Twoje konto na Instagramie. w odróżnieniu Facebooka, Instagrama użytkownicy będą odnosić się do Twojego konta profilowego, jeśli zobaczą Twoje posty i coś przyciągnie ich uwagę! Użytkownicy Instagrama mają poczucie ciekawości, ale użytkownicy Facebooka szukają gotowych treści; Gdy użytkownicy widzą a Post w siatce na twoim koncie, nie zrozumieją, co masz na myśli! Ale ponieważ na Instagramie są takie posty, wiedzą, że zobaczą pełny post, gdy zobaczą Twoje konto. W rzeczywistości ten styl pomaga wyświetlić pełny obraz w kilku postach (na przykład 9 postów na Instagramie). Aby użytkownicy wiedzieli, że post Grid został przesłany na Twoje konto, wystarczy, że użyjesz relacji na Instagramie, aby poinformować użytkowników o swoim profilu i części, w której znajduje się zdjęcie. Jeśli obraz sieciowy może przyciągnąć użytkowników, będą oni śledzić Cię, aby zobaczyć poprzednie posty i posty, które prześlesz w przyszłości.

🔥 Zalecana:  Jak zarabiać na udostępnianiu linków w Internecie

Jeśli masz kilka niepowiązane obrazy i chcesz je połączyć, skorzystanie z Grid jest dobrym rozwiązaniem! Po prostu wybierz konkretny motyw i umieść kilka niepowiązanych obrazów razem z tym motywem; Innymi słowy, możesz umieścić swoje obrazy w motywie i przekształcić je w piękny post w Grid.
Obrazy drugiego i trzeciego rzędu tego obrazu nie są ze sobą powiązane, ale główny temat wszystkich tych obrazów jest taki sam; Administrator tej strony był w stanie przesłać kilka bardzo atrakcyjnych i profesjonalnych postów na swoje konto przy odrobinie kreatywności w korzystaniu z Grid. Masz takie zdjęcia? Śledź resztę artykułu, aby móc opublikować niesamowity post na Instagramie dla swoich użytkowników. Teraz, gdy zdecydowałeś się opublikować swoje posty online, co myślisz o przejrzeniu niektórych profesjonalnych narzędzi, które pomogą Ci stworzyć post na Instagramie Grid? Jeśli masz pozytywną opinię, postępuj zgodnie z następną sekcją!

Cztery narzędzia do tworzenia układu siatki na Instagramie

Potrzebujesz narzędzi do tworzenia postów sieciowych na Instagramie; W tej sekcji omówimy 4 najlepsze narzędzia do tworzenia postów sieciowych na Instagramie, abyś mógł użyć jednego z nich zgodnie ze swoimi wymaganiami:

Aplikacja Planoly

Planoly app to jedno z potężnych narzędzi do tworzenia sieciowych postów na Instagramie, które jest dostępne dla użytkowników w iOS, Android, I wersje desktopowe. Oczywiście to narzędzie służy nie tylko do tworzenia postów w siatce, ale możesz go użyć do wypróbowania innych możliwości zarządzania swoim Instagramem. Prosty interfejs użytkownika i konstrukcja tej aplikacji pomogą Ci łatwo korzystać z jej funkcji. To narzędzie zapewnia wiele funkcji, takich jak zarządzanie hashtagami, analiza Instagrama, historia na Instagramie i planowanie postówi więcej.

Oczywiście Darmowa wersja tej aplikacji ma pewne ograniczenia, ale jej możliwości są nadal bardzo przydatne. Na przykład w darmowej wersji nie możesz zaplanować więcej niż 30 zdjęć miesięcznie lub mieć dostęp do analizy różnych części swojego konta! Masz jednak możliwość tworzenia sieci postów na Instagramie i tworzenia atrakcyjnych postów na swoim koncie na Instagramie. W desktopowej wersji tego narzędzia dostępny jest kalendarz dostępu dostępny dla użytkowników, którzy mogą planować publikację Twoich postów.

Kroki tworzenia układu siatki dla postów na Instagramie:

Aby przekonwertować obrazy na obrazy siatki, zaloguj się do aplikacji, dotknij znaku + i wybierz żądany obraz:

Po wybraniu obrazu dotknij ikony sieci, którą można zobaczyć na poniższym obrazku:
W następnej części tej aplikacji poprosi Cię o podanie, jakiego modelu używasz do konwersji zdjęcia na obraz sieciowy? Wybierz typ siatki obrazu, aby uzyskać podgląd obrazu siatki:
Jeśli chcesz usunąć obrazy, po prostu kliknij ikonę krzyżyka w prawym górnym rogu każdego obrazu i usuń go z innych obrazów sieciowych. Na koniec wystarczy kliknąć Prześlij, aby przejść do sekcji publikowania zdjęć na Instagramie. Korzystając z opcji Zaplanowane, możesz łatwo zaplanować publikację żądanych obrazów w dowolnym momencie:
Jedna sugestia! Czasami twój obraz może nie mieć odpowiedniej jakości do tworzenia obrazu siatki! Sugeruję opublikowanie obrazów sieciowych na innym koncie przed wysłaniem ich na konto główne; Jeśli jakość i rodzaj obrazu sieciowego są odpowiednie, opublikuj je jako post na Instagramie na swoim głównym koncie.

🔥 Zalecana:  16 kreatywnych sposobów zarabiania pieniędzy

Podgląd aplikacji

Podgląd aplikacji to kolejne przydatne narzędzie w dziedzinie zarządzania postami na Instagramie, którego można używać do tworzenia postów w stylu Grid. To narzędzie jest dostępne zarówno w wersji darmowej, jak i płatnej, która daje większe możliwości w zakresie analizy Instagrama. W darmowej wersji możesz przesłać nieskończony obraz, aby edytować, personalizować i konwertować go do posta Grid, ale nie będziesz mieć dostępu do pełnej analizy swojego konta na Instagramie; W wersji darmowej masz dostęp tylko do podstawowej analizy swojego konta, ale jeśli Twoim celem w korzystaniu z tej aplikacji jest stworzenie wizerunku w sieci, nie ma potrzeby przygotowywania wersji komercyjnej.

Etapy tworzenia układu siatki na Instagramie

Aby korzystać z tej aplikacji, najpierw pobierz ją i zainstaluj Google Play lub App Storemi. Wchodząc do tego oprogramowania, zobaczysz jego bardzo prosty i profesjonalny interfejs użytkownika, który klikając znak + u góry, możesz wybrać obrazy, które chcesz edytować:

Po wybraniu obrazów możesz kliknąć ikonę wyświetlaną na poniższym rysunku, aby przejść do sekcji edycji obrazu:
Na tym obrazie wybierz żądany obraz i zastosuj do niego filtr; Intensywność można zmienić za pomocą podwójne dotknięcie żądany filtr. Teraz możesz przejść do sekcji publikowania postów na Instagramie, klikając ikonę komentarza:

W tej sekcji możesz napisać żądany podpis i dodać wybrane hashtagi. Jeśli chcesz zaplanować publikację posta na Instagramie, po prostu wprowadź żądany czas za pomocą Zaplanowana sekcja:
Jeśli wrócisz do strony głównej tej aplikacji, ikona kalendarza jest dla Ciebie widoczna, możesz zobaczyć zaplanowane posty w tej sekcji:
Korzystając z tego oprogramowania, możesz edytować swoje zdjęcia i automatycznie publikować posty na Instagramie, korzystając z możliwości publikowania w określonym czasie.

Aplikacja UNUM

The Aplikacja UNUM to kolejne przydatne narzędzie do edycji postów na Instagramie! Za pomocą tej aplikacji możesz także edytować żądane obrazy i tworzyć obrazy sieciowe. Ponadto, jeśli planujesz umieścić tekst w swoich postach, to narzędzie Ci to umożliwi! Za pomocą tego narzędzia będziesz mógł przesłać 500 zdjęć miesięcznie i możesz przekonwertować 18 swoich zdjęć na obrazy sieciowe. Potrzebujesz więcej funkcji? Ta aplikacja oferuje dziesiątki innych funkcji, więc Ściągnij i zainstaluj to teraz, abyśmy mogli to przejrzeć! Po otwarciu tej aplikacji wszystko, co musisz zrobić, to wybrać żądane obrazy i kliknąć przycisk + znak:

Jeśli chcesz edytować swoje obrazy, kliknij ikonę na obrazku poniżej:
Ponadto, jeśli chcesz zmienić położenie dwóch obrazów, po prostu wybierz dwa obrazy i kliknij ikonę poniżej, aby zmienić ich położenie:
Ponadto, jeśli chcesz zaplanować publikację postów, po prostu wybierz żądane obrazy i kliknij klepsydrę:
Teraz określ czas i datę publikacji posta na Instagramie i kliknij Zapisz. Jeśli musisz wybrać podpis do opublikowania na Instagramie, dotknij pełnej ikony:
Wybierz swój podpis i zapisz go.

🔥 Zalecana:  Jak studenci wpływają na rozwój technologii we współczesnym świecie

Ta aplikacja jest bardzo podobna do Planoly aplikacji pod względem interfejsu użytkownika, a jej możliwości są prawie takie same. To narzędzie umożliwia przesyłanie 30 obrazów miesięcznie, a jeśli stworzysz jej komercyjną wersję, możesz skorzystać z możliwości pełnej analizy konta na Instagramie, strategii post-publishingu i… Ta aplikacja zapewnia wspaniałe funkcje za 4 USD miesięcznie; Na przykład, analizując Twoje konto, określa najlepszy czas na publikowanie, aby uzyskać więcej interakcji ze strony użytkowników.

Czy jesteś ciekawy, jak rozwinąć konto na Instagramie?

Główny motyw i temat Instagrama posty są bardzo ważne; W rzeczywistości, kiedy publikujesz obrazy z określonym motywem, wzór Twojego konta na Instagramie zapada w pamięć użytkowników. Jeśli masz konto firmowe, sugeruję rozważenie głównego motywu wszystkich swoich postów. W rezultacie możesz pomóc promować markę swojej firmy. Na przykład, jeśli Twoja firma sprzedaje sprzęt do pływania i nurkowania, możesz użyć zdjęć plaży i pływaków jako tła posta na Instagramie. Integracja wpisów na koncie sprawi, że użytkownicy poczują się dobrze i będzie miało ogromny wpływ na Twój biznes! Również w sekcji historii możesz rozważyć atrakcyjny i zintegrowany motyw dla swoich historii, aby zwiększyć interakcję użytkownika.

Narzędzie wzrostu na Instagramie

Ludzie i właściciele kont wykonują wszystkie powyższe oraz inne sztuczki i techniki, aby rozwijać swoje konta, zwiększać liczbę obserwujących, polubień, komentarzy i bezpośrednich wiadomości. Więc ich zaangażowanie na koncie też się poprawi.
Tak więc, oprócz przechwytywania treści, w tym postów z styl siatki, automatyzacja konta w celu gromadzenia obserwujących oraz zwiększania liczby polubień i komentarzy to zawsze świetna opcja. Jak więc zautomatyzować konto?
Najlepszy sposób na automatyzację konta i przyspieszenie procesu śledź-przestań obserwować Jest Instagramowe boty. Boty przyspieszają działania na Twoim koncie i zbierają najodpowiedniejszych obserwujących na podstawie wcześniej ustawionych funkcji. Poniżej przedstawimy jedną z najskuteczniejszych usług i jej cechy, które pomogą Ci przekształcić konto firmowe w celu osiągnięcia najwyższych dochodów.

Instamberowy bot Instagrama jest najlepszy w swojej klasie Automatyzacja Instagrama aby uaktualnić swoje konto. Ma różne funkcje i filtry, aby umożliwić użytkownikom ustawienie dowolnych kont, które wolą obserwować lub polubić.

Wniosek dotyczący układu siatki na Instagramie

Twoja kolej! Jeśli zarządzasz kontem na Instagramie, czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się publikować zdjęcia sieciowe? A może używasz specjalnego motywu dla swoich postów na Instagramie? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy.