Jak korzystać z FaceTime na Chromebooku [See What To Do]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak korzystać z FaceTime na Chromebooku [See What To Do]

Czy kiedykolwiek chciałeś porozmawiać przez Facetime ze znajomym za pomocą Chromebooka, ale nie mogłeś wymyślić, jak to zrobić? Jeśli tak, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

Facetime to najlepiej oceniana aplikacja na urządzenia z systemem iOS. Ułatwia właścicielom urządzeń z systemem iOS prowadzenie rozmów wideo z przyjaciółmi i rodziną, gdy mają dobre połączenie z Internetem.

Chromebook to rodzaj laptopa, który przechowuje wszystkie informacje wprowadzane przez użytkownika do chmury.

Z tego artykułu dowiesz się, czy możesz Facetime z kimś korzystającym z Twojego Chromebooka.

Jak korzystać z FaceTime na Chromebooku

Niestety, ponieważ FaceTime jest dostępny tylko na urządzenia z systemem iOS a Chromebook nie jest urządzeniem z systemem iOS, nie można korzystać z FaceTime na Chromebooku.

To jedna wielka wada aplikacji FaceTime. Chromebook to urządzenie działające na systemie operacyjnym Google Chrome opartym na systemie Linux.

Chromebooki są zaprojektowane do użytku po podłączeniu do internetu, więc wszystkie dane wprowadzane przez użytkownika są przechowywane w chmurze.

Firma Apple miała w zanadrzu plany udostępnienia FaceTime na urządzeniach z Androidem, ale ten pomysł upadł po procesie sądowym i nie został jeszcze zrealizowany.

Do tego czasu Apple nie może przetwarzać FaceTime dostępnego na Chromebooku i innych urządzeniach z Androidem.

Jest to jeden z wielu powodów, dla których większość ludzi trzyma się produktów Apple; wolą FaceTime do rozmów wideo niż jakiekolwiek inne oprogramowanie innych firm do rozmów wideo.

Aby móc korzystać z FaceTime za pomocą Chromebooka, musisz mieć zainstalowaną na Chromebooku inną alternatywną aplikację tak dobrą jak FaceTime, której można używać do połączeń wideo.

Inne sposoby na czat wideo za pomocą Chromebooka

Ponieważ FaceTime nie może być używany na urządzeniach innych niż iOS, do nawiązywania połączeń wideo za pomocą Chromebooka, warto skorzystać z innych aplikacji do wideorozmów, które są równie wydajne i łatwe w użyciu jak Facetime. Te alternatywy dla Facetime to;

🔥 Zalecana:  Bang & Olufsen ma wypuścić swoją pierwszą kolekcję NFT

Powiększenie

Zoom to jedna z najczęściej używanych aplikacji do wideokonferencji, szczególnie używana podczas pandemii COVID-19.

Zoom umożliwia użytkownikom korzystanie z bezpłatnych lub płatnych wersji w celu uzyskania dostępu do aplikacji. Zoom pozwala na rozmowę wideo dużej liczbie osób i jest korzystną aplikacją.

Możesz także użyć go do wideorozmowy tylko z jedną osobą, co jest możliwe i dostępne zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i iOS. Do korzystania z Zoom potrzebne jest dobre połączenie internetowe.

Skype’a

Skype to kolejne oprogramowanie do połączeń wideo firmy Microsoft, które zawiera funkcje poprawiające jakość połączeń wideo.

Do rozmowy wideo Skype może dołączyć do 100 osób, a Skype jest również dostępny na urządzeniach z systemem iOS i Android. Podobnie jak Zoom, do korzystania ze Skype’a wymagane jest silne połączenie z Internetem.

Google Meet

Google Meet to także bardzo wydajna aplikacja do wideorozmów. Rozmowy wideo są bezpłatne po zarejestrowaniu konta Google.

Rozmowy wideo można również planować za pomocą Kalendarza Google. Do rozmowy wideo możesz dodać maksymalnie 250 osób.

Google hangout

Google Hangout to kolejna wieloplatformowa aplikacja do rozmów wideo, która zachęca do korzystania z emotikonów i GIF-ów. Korzystając z Google Hangout, możesz rozmawiać na czacie wideo nawet z dziesięcioma osobami.

Wniosek

FaceTime to jedna z najbardziej znanych aplikacji, jeśli chodzi o usługi połączeń wideo. Dlatego wiele osób pyta, czy mogą używać FaceTime do wideorozmów na swoim Chromebooku.

Niestety FaceTime jest niedostępny na urządzeniach innych niż iOS lub Mac OS, więc nie można używać FaceTime na Chromebooku, który jest oparty na systemie operacyjnym Google.

Nie martw się, w tym artykule opisano niektóre alternatywy dla FaceTime, których możesz użyć do rozmów wideo z rodziną i przyjaciółmi daleko od Ciebie. Te alternatywy są bardzo niezawodne i łatwe w użyciu.

🔥 Zalecana:  Społeczność NFT krytykuje prace TwelveFold firmy Yuga Labs, które wygenerowały 16,5 mln USD

Często zadawane pytania dotyczące korzystania z FaceTime na Chromebooku

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie