Jak korzystać z aplikacji Cash bez karty debetowej lub konta bankowego

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak korzystać z aplikacji Cash bez karty debetowej lub konta bankowego

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)
📋 Wprowadź kod polecający NMXPRV7
💵 Wpłać gotówkę Walmart, Walgreens, 7-Eleven…
🤝 Polecajcie znajomym Zdobądź do 30 $ za sztukę (bez ograniczeń)
🏦 Wpłata bezpośrednia Do 10 $ w darmowych bonusach

Kiedy po raz pierwszy pobrałem aplikację Cash App na smartfona, wahałem się, czy połączyć z nią moje konto bankowe. Ogólnie nie wiedziałem zbyt wiele o aplikacji, nie mówiąc już o jej zdolności do zabezpieczania informacji o mojej karcie debetowej.

Skonfigurowałem Cash App bez podawania mojej karty debetowej i działało dobrze. Mogłem wysyłać i odbierać pieniądze, inwestować w akcje i bitcoiny oraz używać aplikacji do codziennych transakcji.

Po korzystaniu z aplikacji przez tydzień zdałem sobie sprawę, że brakuje mi niektórych korzyści oferowanych przez aplikację. Poszedłem więc dalej, podłączyłem moją kartę debetową do Cash App i czekałem.

Na szczęście nic podejrzanego nie wydarzyło się na moim koncie bankowym ani w Cash App; żadne pieniądze nie zaginęły ani nie zaksięgowano nieautoryzowanych transakcji. Dziś korzystam z Cash App kilka razy w tygodniu i mam podłączone konto bankowe. Ale pamiętam to nerwowe uczucie przy pierwszym podłączeniu karty debetowej.

Jeśli więc zastanawiasz się, czy Cash App działa bez konta bankowego, to tak! Podzielę się dokładnymi funkcjami, z których możesz (i nie możesz korzystać), gdy nie podłączysz karty debetowej.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Funkcje aplikacji Cash, które działają bez podłączania karty debetowej

Łatwo jest założyć konto Cash App bez karty debetowej. Istnieje wiele funkcji, które nadal działają i zawsze możesz później zdecydować się na podłączenie konta bankowego.

🔥 Zalecana:  przypadek klastrowania – Ku sztucznej inteligencji

1. Zaproś znajomych po bonus

Dzięki Cash App możesz łatwo zarabiać za udostępnianie linku do aplikacji znajomym. Każdemu członkowi przypisany jest unikalny link i kod, aby polecić znajomym dołączenie. Tak długo, jak twój znajomy użyje kodu, połączy swoje konto bankowe i wyśle ​​innemu użytkownikowi co najmniej 5 USD, oboje możecie otrzymać darmową gotówkę na swoim koncie. Jest to prosty sposób na zasilenie aplikacji Cash App bez łączenia karty debetowej.

Zdobądź BEZPŁATNE bonusy gotówkowe z kontem Cash App

* Poproś znajomego lub członka rodziny, aby wymienił z tobą 5 $ za pośrednictwem aplikacji Cash App, aby aktywować bonus za rejestrację w wysokości 5 $.

**Zdobądź do 15 $ za każdego znajomego, który dołączy za pomocą Twojego kodu polecającego.

*** Depozyty muszą wynosić co najmniej 300 USD w ciągu 30 dni, aby aktywować doładowanie gotówkowe o wartości 100 USD.

2. Wysyłaj i odbieraj pieniądze od użytkowników aplikacji Cash App

Możesz używać Cash App bez banku, aby dokonywać transakcji z innymi posiadaczami kont Cash App. Dopóki Twoje transakcje nie wymagają użycia pieniędzy, które masz na koncie bankowym, aplikacja będzie działać i działać dobrze. Możesz zarówno wysyłać, jak i odbierać pieniądze za pomocą unikalnego $ Cashtag w aplikacji w ciągu kilku sekund.

3. Wpłata bezpośrednia

Możesz dodać pieniądze do swojego konta aplikacji Cash App, konfigurując bezpośrednią wpłatę u swojego pracodawcy. Podobnie jak w przypadku wpłacania środków na Twoje konto bankowe, zamiast tego możesz je wysłać do aplikacji Cash App. Niektórzy pracodawcy mogą współpracować z Tobą w zakresie podziału wypłaty, tak aby część kwoty trafiała do Twojego banku, a druga część do Twojej aplikacji Cash App.

Powiązany: Ponad 100 bankomatów z aplikacjami gotówkowymi

4. Wpłać pieniądze papierowe

Jeśli otrzymujesz gotówkę od swojego pracodawcy, rodziny lub przyjaciół lub jeśli masz pieniądze w kasie, możesz skorzystać z funkcji Pieniądze papierowe, aby wpłacić je na swoje konto Cash App. Aby korzystać z tej funkcji, nie trzeba łączyć konta bankowego. Skorzystaj z mapy w aplikacji Cash App, aby znaleźć sprzedawcę uczestniczącego w programie w Twojej okolicy.

Powiązany: Najlepsze gry pieniężne

5. Karta gotówkowa

Karta gotówkowa nie wymaga połączenia z kontem bankowym w celu zdobycia darmowych Doładowań gotówkowych i bonusów Bitcoin. Działa jak przedpłacona karta debetowa, która wymaga środków na koncie, aby móc z niej korzystać. Tak długo, jak zasilasz swoje konto za pomocą bezpośrednich wpłat, wpłat papierowych lub otrzymując pieniądze od innych użytkowników Cash App, będziesz mógł przesunąć kartę przy kasie.

🔥 Zalecana:  Jak napisać list z zapytaniem o zbiór opowiadań

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

6. Kup Bitcoin i Akcje

Aplikacje takie jak Cash App pozwalają użytkownikom inwestować na giełdzie i Bitcoin. Inwestowanie za pomocą Cash App nie wymaga konta bankowego, ale wymaga potwierdzenia niektórych danych osobowych i podania numeru telefonu. Będziesz potrzebował pieniędzy, aby codziennie inwestować i zarabiać pieniądze, więc rozważ dostępne metody finansowania, które nie wymagają połączenia z kontem bankowym.

Powiązany: Co to jest przerzucanie aplikacji Cash?

Funkcje aplikacji Cash, które działają bez konta bankowego

Ponieważ Cash App działa dobrze bez podłączania karty debetowej, warto wiedzieć, które funkcje działają bez karty. Jeśli miałeś nadzieję korzystać z aplikacji do tych celów, musisz dowiedzieć się, czy korzystanie z aplikacji Cash App bez konta bankowego jest dla Ciebie odpowiednie.

1. Darmowy bonus za rejestrację

Bez powiązania karty debetowej z aplikacją nie będziesz mógł wprowadzić kodu polecającego Cash App i otrzymać premię pieniężną. Aby otrzymać bonus, nowi użytkownicy muszą połączyć konto bankowe za pomocą swojej karty debetowej i wysłać co najmniej 5 USD innemu użytkownikowi Cash App. Może to być przyjaciel lub członek rodziny, który może nawet odesłać 5 USD, jeśli zorganizujesz wymianę.

Zdobądź BEZPŁATNE bonusy gotówkowe z kontem Cash App

* Poproś znajomego lub członka rodziny, aby wymienił z tobą 5 $ za pośrednictwem aplikacji Cash App, aby aktywować bonus za rejestrację w wysokości 5 $.

**Zdobądź do 15 $ za każdego znajomego, który dołączy za pomocą Twojego kodu polecającego.

*** Depozyty muszą wynosić co najmniej 300 USD w ciągu 30 dni, aby aktywować doładowanie gotówkowe o wartości 100 USD.

2. Dodaj gotówkę

Aplikacja Cash jest tak użyteczna, jak pieniądze, które trzyma. Bez konta bankowego nie będziesz mógł przesyłać pieniędzy do Cash App. Wszystkie Twoje przychodzące środki będą musiały pochodzić od innych użytkowników Cash App, bezpośrednich depozytów lub depozytów papierowych. Istnieje wiele sposobów na zdobycie darmowych pieniędzy z aplikacji Cash App, ale większość z nich będzie wymagać podłączenia karty debetowej w pewnym momencie.

3. Wypłata

Gdy masz pieniądze na koncie aplikacji Cash App, wysłanie ich na konto bankowe to jedyny sposób na wypłacenie zarobków. Możesz jednak nadal używać tych pieniędzy, aby płacić innym użytkownikom Cash App. Możesz także korzystać z bezpłatnej karty debetowej Cash App wszędzie tam, gdzie akceptowane są przedpłacone karty Visa.

🔥 Zalecana:  Jak napisać post na blogu za pomocą czatu GPT (21 łatwych kroków)

Powiązany: Jak zamienić karty podarunkowe Visa na gotówkę

4. Przelewy bankowe

Wiele banków internetowych ma możliwość połączenia z zewnętrznymi kontami płatniczymi, takimi jak Cash App. Funkcja przelewu bankowego nie jest inna. Ale jeśli zdecydujesz się korzystać z aplikacji Cash App bez konta bankowego, nie będziesz mógł dodawać środków do aplikacji tą metodą.

5. Powtarzające się depozyty

Dzienne, tygodniowe lub miesięczne wpłaty cykliczne o dowolnej kwocie nie mogą być dokonywane bez powiązania karty debetowej. Wpłaty cykliczne są najbardziej przydatne dla kont firmowych Cash App, ale mogą również służyć indywidualnym użytkownikom, którzy chcą inwestować lub dokonywać regularnych transakcji za pomocą aplikacji.

Powiązany: Najlepsze ankiety dotyczące aplikacji gotówkowych

Czy aplikacja Cash App bez konta bankowego jest tego warta?

Chociaż wiele funkcji aplikacji jest dostępnych niezależnie od tego, czy podłączysz kartę debetową, czy nie, ogranicza to płynność środków na koncie bankowym. Wysyłanie pieniędzy do innego użytkownika lub używanie karty gotówkowej do robienia zakupów i zarabiania premii pieniężnych jest ograniczone do kwoty pieniędzy, które masz na koncie. Nie możesz podjąć szybkiej decyzji o natychmiastowym przelaniu środków na konto bez powiązania konta bankowego.

Jeśli aplikacja dobrze Ci służy i masz dużo czasu na podejmowanie decyzji transakcyjnych, to tak, warto korzystać z Cash App bez konta bankowego. Jednak połączenie karty debetowej oferuje pewne korzyści, które mogą sprawić, że warto połączyć konto w późniejszym terminie.

Rozważ zalety i wady korzystania z Cash App bez karty debetowej. Udostępnianie informacji finansowych aplikacjom może być przerażające. Jeśli widzisz wartość niepowiązania konta i nadal możesz w pełni korzystać z aplikacji, skorzystaj z aplikacji Cash App bez konta bankowego.

Powiązany: Jak korzystać z aplikacji Cash dla nastolatków