Jak grać w piłkę nożną NCAA na PS4 (zobacz alternatywy)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak grać w piłkę nożną NCAA na PS4 (zobacz alternatywy)

Być może zastanawiałeś się, co stało się z grą wideo NCAA w piłkę nożną, w którą można było grać ponad dekadę temu. Teraz jesteś Zastanawiam się, czy gra w NCAA Football jest dostępna na PS4.

Mimo że gra jest dostępna od czasu jej premiery, użytkownicy mają trudności z graniem w nią na PS4. Ponieważ gra nie jest przeznaczona dla następnej generacji, nie będzie działać.

Cóż, na początek EA opracowuje obecnie nową wersję gry, ale czy NCAA będzie dostępne do grania na PS4? Nie, ponieważ będzie dostępny tylko dla nowej generacji, takiej jak PS5 i Xbox.

W tym artykule dowiesz się czy można grać w NCAA na PS4. Poznasz także alternatywy dla grania w NCAA na PS4.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak grać w Grand Theft Auto 5 na urządzeniach mobilnych z xCloud i innymi

Czy możesz grać w NCAA na PS4?

Nie, niestety nie ma możliwości grania w NCAA na PS4. Od ostatniego wydania nowe konsole nie były w stanie grać w tę grę, ponieważ nie jest ona kompatybilna.

Być może słyszałeś o zbliżającej się premierze nowej edycji NCAA Football i zastanawiasz się, czy będziesz mógł grać w tę grę na swojej konsoli.

Nie, nie będziesz mógł zagrać w nową edycję również na PS4musisz przygotować PS5 lub Xbox Series X/S przed premierą.

Gra NCAA 14 może nie być dostępna do grania na Play Station 4, ale nadal możesz grać w tę grę na Xbox 360 i PlayStation 3. Ale musisz znaleźć wersję papierową gry, aby w nią zagrać.

Jak grać w NCAA na PS4

Obecnie nie ma możliwości grania w NCAA na PS4. Będziesz po prostu musiał zdobyć konsolę do gier nowej generacji, taką jak PS5, aby grać w NCAA w przyszłości.

🔥 Zalecana:  Jak zarabiać na redagowaniu artykułów w wolnym czasie

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na konsolę nowej generacji do grania w NCAA, jedyną inną opcją byłoby zdobycie papierowej kopii wcześniejszych wersji gry i zagranie w nią na PS3.

Kopie tej gry są bardzo rzadkie a przez to bardzo trudno dostępny. Nie ma kopii cyfrowych, do których można by uzyskać dostęp, ponieważ EA nie wyprodukowało niektórych z powodów prawnych.

Możesz jednak nadal spróbować szczęścia w serwisie eBay chociaż ceny są dość wysokie. Gra wideo jest projektowana celowo z myślą o konsolach nowej generacji.

Futbolowa gra wideo NCAA

Futbolowa gra wideo NCAA, znana również jako EA Sports College Football, to seria gier wideo opracowana przez EA Sports. Ostatnia edycja NCAA [NCAA 14] został wydany w 2013 roku.

Od tego czasu nie ukazało się żadne inne wydawnictwo, dopóki menedżer EA Sports, Daryl Holt, nie ogłosił w wywiadzie, że EA Sports planuje wydać nową edycję gry wideo w lipcu 2024 r.

Po jedenastu latach nieobecności EA w końcu zdecydowało się ogłosić premierę nowej gry wideo NCAA o nazwie EA Sports College Football 24. Początkowo pojawiały się wypowiedzi, że NCAA zostanie wydany w 2023 roku.

Jednak EA Sports oświadczyło, że wszystkie te stwierdzenia są jedynie przypuszczeniami.

Uzasadnili swoje opóźnienie, mówiąc, że zespół produkcyjny potrzebuje więcej czasu, aby włożyć wszystkie niezbędne zasoby w uczynienie NCAA 14 świetnym produktem.

W przeciwieństwie do innych edycji NCAA, ta nowa odsłona zostanie zbudowana od podstaw. Tak więc dla Daryla Holta i całego zespołu produkcyjnego nie ma pośpiechu w finalizowaniu gry.

Kolejny czynnik opóźnienia ma związek z zamiarem EA Sports wykorzystania prawdziwych graczy w grze wideo.

Aby to zrobić, musieliby przejść przez uciążliwe zasady NIL. ZERO [Name, Image, and likeness] jest tym, co pozwala na przedstawienie tożsamości i podobieństwa prawdziwego gracza w grze wideo NCAA.

🔥 Zalecana:  Balmain i Space Runners przedstawiają kolekcję Unicorn Phygital Wearable

Gra wideo będzie również działać na ten sam silnik, na którym działał Madden. Kibice mają też spodziewać się w grze ponad 10 nowych formacji.

Wraz z wieloma nowymi funkcjami, które mają zostać dodane do gry, pojawia się wiele oczekiwań związanych z jej wydaniem.

Wniosek

Nie będziesz mógł grać w NCAA na PS4, ponieważ gra nie jest przeznaczona dla Play Station 4. Jeśli chcesz w nią zagrać, musisz użyć konsoli Xbox 360 lub PS3.

Musisz jednak znaleźć wersję papierową gry, aby móc w nią grać na konsoli do gier. Jeśli nie możesz się stresować, możesz poczekać do 2024 roku na wydanie NCAA 14 na konsolę nowej generacji.

Często Zadawane Pytania

Czy możesz grać w NCAA na PS4?

Nie, niestety nie ma możliwości grania w NCAA na PS4. Najlepszą opcją jest zakup PS3 i zakup wersji papierowej gry.

Czy piłka nożna NCAA wraca na PlayStation?

Tak, EA Sports zapowiedziało premierę nowej edycji NCAA [EA Sports College Football 24]. Ma zostać wydany w lipcu 2024 roku.

Jaka jest gra wideo The Last NCAA Football?

NCAA Football 14. Został wydany 9 lipca 2013 roku.

Czy nowe NCAA będzie na PS4?

Nie, EA zaprojektowało tę grę tak, aby można było w nią grać wyłącznie na konsolach do gier nowej generacji, takich jak PS5 i XBOX Series S/X.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie