Jak grać w Grand Theft Auto 5 na urządzeniach mobilnych z xCloud i innymi

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak grać w Grand Theft Auto 5 na urządzeniach mobilnych z xCloud i innymi

Nie możesz grać w GTA 5 na telefonie komórkowym za pomocą samodzielnej aplikacji, ale dzięki Xbox xCloud możesz grać w Grand Theft Auto V na swoim urządzeniu mobilnym. GTA 5 to jedna z najpopularniejszych gier stworzonych przez Rockstar Games po Red Redemption 2.

Gra obejmowała wszystko, od życia, popełniania przestępstw i wszystkich złych rzeczy, o których możesz pomyśleć. I pomimo tego, że gra została wydana osiem lat temu, nadal jest jedną z najpopularniejszych z ponad 140 milionami sprzedanych egzemplarzy.

Grand Theft Auto 5 na urządzenia mobilne to jedno z najczęściej wyszukiwanych haseł w grach, a gracze szukali sposobów grania w GTA 5 na Androida i iOS. Teraz gracze mogą grać w GTA 5 na urządzeniach mobilnych za pomocą Xbox xCloud.

GTA 5 nie jest dostępne w sklepie Google Play ani Apple App Store. Jedynym sposobem na grę w Grand Theft Auto 5 jest użycie xCloud (aplikacja Xbox), Steam Link lub PS Remote Play. Te aplikacje umożliwiają użytkownikom przesyłanie strumieniowe gry z chmury lub ekranu lustrzanego.

Grand Theft Auto 5

Xbox Game Pass (xCloud)

W 2020 roku Microsoft wydał swoją aplikację do gier w chmurze, aplikację Xbox. Aplikacja pozwala użytkownikom grać w gry w chmurze bez włączania konsoli.

Usługa xCloud jest dostępna tylko dla użytkowników posiadających subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate. Usługa xCloud jest dostępna zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS. Aby móc grać w GTA 5 na xCloud, musisz wykupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate.

Jak grać w GTA 5 z Xbox Game Pass

Aby grać w GTA 5 na urządzeniu z Androidem za pomocą usługi xCloud, musisz wykupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate. Mając to na uwadze, oto jak grać w GTA 5 z xCloud.

1. Pobierz Aplikacja Xbox ze Sklepu Google Play i zaloguj się do swojego konta Xbox Game Pass Ultimate.

🔥 Zalecana:  Jak wyciszyć kogoś na Instagramie (aktualizacja 2023)

2. Jeśli nie masz jeszcze subskrypcji, możesz przejść do strony Xbox Game Pass, aby kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate.

3. Po zalogowaniu przejdź do sekcji gier w chmurze i wybierz GTA 5. Stuknij w grę, aby rozpocząć grę.

Użytkownicy systemu iOS nie mogą pobrać aplikacji Xbox bezpośrednio z App Store, nie będą nawet używać aplikacji. Aby uzyskać dostęp do gier w chmurze Xbox, musisz przejść przez Internet.

Zdobądź kontroler do xCloud, Steam Link i PS Remote Play

Steam Link to aplikacja, która umożliwia tworzenie kopii lustrzanych gier z komputera. Dzięki Steam Link możesz grać w gry, które nie są dostępne w sklepie Google Play.

Od czasu wydania GTA 5, Steam Link był jednym ze sposobów, w jaki użytkownicy mogli grać w to na swoich urządzeniach mobilnych. GTA 5 na Steam Link różni się od streamingu GTA 5 na xCloud.

Możesz odzwierciedlić swoją rozgrywkę na swoim telefonie z systemem iOS lub Android za pomocą Steam Link. Musisz mieć komputer, aby grać w GTA 5 za pomocą Steam Link.

1. Najpierw musisz pobrać aplikację Steam Link ze strony Sklep Google Play. A jeśli używasz iOS, możesz pobrać Steam Link z Sklep z aplikacjami.

2. Otwórz aplikację i połącz ją ze swoim kontem Steam i podłączonym komputerem.

3. Kliknij przycisk „Rozpocznij grę”, a ekran zmieni się w tryb dużego obrazu i rozpocznie tworzenie kopii lustrzanej interfejsu komputera na urządzeniu mobilnym.

4. Następnie możesz wybrać gry z Biblioteki Steam, wybrać GTA 5, a następnie kliknąć na Grać przycisk, aby rozpocząć grę.

Gra zdalna PS

Play Station Remote Play to jeden z pierwszych sposobów, dzięki którym użytkownicy mogą grać w Grand Theft Auto 5.

The Gra zdalna PS jest dostępna tylko dla Play Station 4 i nowej konsoli nowej generacji — Play Station 5. Aby grać w tę grę, musisz połączyć aplikację i konsolę.

🔥 Zalecana:  Wiadomości na Instagramie nie są wysyłane? 11 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Jeśli nie masz Play Station 4 lub 5, nie możesz korzystać z Remote Play. Musisz pobrać aplikację ze sklepu Google Play i włączyć Remote Play.

Twój smartfon będzie odzwierciedlał PlayStation, więc każda gra, w którą grasz, będzie wyświetlana na twoim urządzeniu.

Jak grać w GTA 5 za pomocą PS Remote Play

Jeśli chcesz grać w Grand Theft Auto 5 za pomocą Play Station Remote Play, wykonaj poniższe czynności i nie zapomnij, że musisz mieć konsolę PS4 lub PS5.

1. Pobierz PS Remote Play z Sklep Google Play albo Sklep z aplikacjami Applea następnie otwórz aplikację na smartfonie.

2. Włącz opcję Gry zdalnej w systemie PS4 lub PS5, przechodząc do opcji Ustawienia > Ustawienia połączenia gry zdalnej > Włącz grę zdalną.

3. Po włączeniu Remote Play na Play Station zaloguj się na swoje konto w aplikacji Remote Play na smartfonie.

4. Jeśli urządzenie nie połączyło się automatycznie, możesz to zrobić ręcznie, wybierając Ustawienia > Ustawienia połączenia gry zdalnej > Dodaj urządzenie.

Po pomyślnym podłączeniu urządzenia możesz teraz grać w grę na telefonie komórkowym. Upewnij się, że masz dobre połączenie internetowe.

Czego potrzebujesz, aby grać w gry na PS Remote Play

PS Remote Play to bezpłatna funkcja na wszystkich konsolach PS4 i PS5. Wszystko czego potrzebujesz to:

  • Twoje PS5 lub PS5 Digital Edition, PS4 lub PS4 Pro podłączone do domowej przewodowej sieci szerokopasmowej.
  • Kompatybilne urządzenie – również podłączone do Twojej sieci.
  • Bezpłatna aplikacja PS Remote Play.
  • Kontroler bezprzewodowy DUALSHOCK 4 lub kontroler DualSense.
  • Internet szerokopasmowy o przepustowości co najmniej 5 Mb/s — zalecamy 15 Mb/s przez kabel LAN, aby uzyskać najlepsze wrażenia.
  • Kompatybilna gra PlayStation.

Nie możesz bezpośrednio pobrać i grać w GTA 5 na swoich urządzeniach mobilnych, ponieważ nie jest ono dostępne w sklepie Google Play ani Apple App Store.

🔥 Zalecana:  Jak napisać post na blogu za pomocą czatu GPT (21 łatwych kroków)

Jeśli zobaczysz inne aplikacje lub artykuły, które twierdzą, że istnieje samodzielna aplikacja do gry, wiedz, że jest fałszywa i nielegalna.

Rockstar Games nie wspomniało nic o dedykowanej aplikacji dla GTA 5 na iOS i Androida.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie