Jak działa Tracfone?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak działa Tracfone?

Plan komórkowy, który większość operatorów komórkowych, takich jak Verizon, AT&T i T-Mobile, oferuje nam obecnie, to plany abonamentowe, które są dość drogie. Te plany abonamentowe nie są do końca ekonomiczne, szczególnie dla osób, które rzadko korzystają z telefonów. W rezultacie użytkownicy płacą za usługi, z których rzadko korzystają.

Ale nie Tracfone. W epoce, w której ludzie w dużym stopniu polegają na swoich telefonach komórkowych, na rynku zdominowanym przez mniej ważnych konsumentów istnieje pustka. To są ludzie, których celem jest Tracfone. Tracfone oferuje klientom opłacalne i łatwe w użyciu plany.

Dzięki tej usłudze nie musisz martwić się o rachunki za telefon. Możesz kupić to, co chcesz, a nawet jeśli okres użytkowania dobiegnie końca, zawsze możesz kupić kolejną minutę, aby przewrócić poprzednią. Więc Jak działa Tracfone? W jaki sposób sprawiają, że posiadanie planu na telefon komórkowy jest opłacalne?

Co to jest Tracfone?

Tracfone to mobilny operator sieci wirtualnej (MVNO), który oferuje zarówno usługi przedpłacone, jak i abonamentowe, a także wybór markowych telefonów kompatybilnych z ich usługami.

Tracfone jest wiodącym dostawcą bezprzewodowych usług telefonicznych bez umowy. Oferuje doskonały zasięg, wykorzystując wieże sygnałowe od ponad 30 czołowych operatorów, aby zapewnić konsumentom zawsze najlepszą łączność.

Jak działa Tracfone?

Tracfone działa poprzez świadczenie usług telefonii komórkowej klientom za pośrednictwem kart czasu antenowego w zakresie od 30 do 1500 minut. Niektóre z tych kart można dostać na ich stronie internetowej lub w sklepach detalicznych.

Ponadto to ubezpieczenie nie ma umowy, więc płacisz na bieżąco, dodając minuty do swojego konta. Ponadto możesz korzystać z ich karty SIM w swoim telefonie lub kupić niestandardową kartę do ich usług.

Tracfone oferuje cztery różne opcje kart czasu antenowego:

  • Regularny
  • Tylko smartfon
  • Nieograniczone karty do smartfonów
  • Karty dodatkowe
🔥 Zalecana:  Czy zamawianie czeków online w 2023 roku jest bezpieczne? (+ Gdzie to zrobić)

Każda karta jest wyposażona w określony okres, w którym może funkcjonować, oraz ilość rozmów, wiadomości tekstowych i danych, z których można korzystać. Istnieje różnica między sposobem działania minut na zwykłych telefonach i smartfonach.

Smartfony oddzielnie śledzą minuty rozmów, SMS-ów i danych, podczas gdy minuty są dzielone między trzy usługi na zwykłych telefonach. Na przykład masz 300-minutową kartę na swój zwykły telefon; będzie to wspólne dla każdej usługi, która obejmuje 300 minut rozmowy, 300 SMS-ów i 300 MB danych.

Przeczytaj także: Czy karta SIM może się zepsuć?

Z jakiej sieci komórkowej korzysta Tracfone?

Tracfone korzysta z sieci komórkowych Verizon, AT&T i T-Mobile. Tracfone to mobilny operator sieci wirtualnej (MVNO), który nie obsługuje swojej sieci komórkowej. Zamiast tego, MVNO dzierżawią przepustowość od istniejących sieci, aby świadczyć usługi swoim klientom.

Tracfone wykorzystuje przepustowość wszystkich trzech głównych operatorów bezprzewodowych. Tak więc rodzaj używanego urządzenia określa, do której sieci trafisz. Jednak nadal będziesz mieć doskonały zasięg w większości regionów.

Jak Tracfone współpracuje z danymi?

Wyjaśniliśmy wcześniej, w jaki sposób kupowane minuty są dzielone między dane, minuty i tekst. Więc teraz odpowiadamy na zasadnicze pytanie, jak działa Tracfone w zakresie danych?

Każdy pakiet usług Tracfone zawiera określoną ilość danych. Dane nie są jednak równoznaczne z minutami rozmów i SMS-ów.

Zamiast tego telefony wykorzystują dane do wykonywania funkcji, takich jak przeglądanie stron internetowych i korzystanie z aplikacji. Trzymanie się limitu może być wyzwaniem w przypadku tych planów, więc może być konieczne zapłacenie więcej, jeśli planujesz korzystać z większej części Internetu.

Przeczytaj także: Czy mogę przełączać karty SIM między telefonami w Verizon?

Jak działa Tracfone Minutes?

Tracfone oferuje tanie usługi komórkowe i telefony, a także karty czasu antenowego ze zmiennymi wartościami minut. W ten sposób klienci mogą kupować i aktualizować swoje konta. Po załadowaniu minut telefon będzie ich używał za każdym razem, gdy wykonasz połączenie lub wyślesz SMS-a. Dodatkowo do każdej karty przypisana jest określona liczba dni obsługi (przeważnie 90 dni).

🔥 Zalecana:  Czym jest inżynieria wpływu i jak odnosi się do sztucznej inteligencji emocji?

Niektóre Tracfone plany zawierają również podwójne lub potrójne minuty dożywotnie, co oznacza, że ​​po dodaniu nowej karty otrzymujesz podwójne (lub potrójne) minuty.

Czytaj także: Czy Boost Mobile GSM czy CDMA?

Jak działa automatyczne uzupełnianie Tracfone?

To nie jest przyjemne, gdy dzwonisz i twoja minuta się kończy. Musisz przejść przez stres związany z uzyskaniem kolejnego czasu antenowego i dodaniem go do telefonu przed wykonaniem połączeń. Ale dzięki automatycznemu uzupełnianiu nie musisz się o to martwić.

Tracfone Auto-Refill oszczędza pieniądze i czas. Wystarczy się zarejestrować i gotowe. Otrzymujesz również zniżkę co miesiąc przy uzupełnianiu. Cóż, zależy to od wybranego planu, możesz uzyskać 5 lub 10% zniżki.

Klienci korzystający ze smartfonów mają do wyboru wiele planów, w tym połączenia, SMS-y i dane. Posiadacze zwykłych telefonów mogą również zaoszczędzić na planach dostosowanych do Twojego urządzenia.

Niezależnie od tego, który plan wybierzesz, otrzymasz taki sam niezrównany ogólnokrajowy zasięg, który dotrzyma Ci kroku, zasilany przez największe i najbardziej niezawodne sieci w Ameryce. Ponadto nigdy nie będziesz musiał martwić się o ukryte opłaty lub dodatkowe wydatki.

Przeczytaj także: Jeśli włożę kartę SIM do innego telefonu, co się stanie?

Jak Tracfone działa z tekstami?

Tracfone działa inaczej, jeśli chodzi o tekst. Za każdym razem, gdy wysyłasz lub odbierasz SMS-a, od całkowitej liczby SMS-ów odejmowany jest określony procent. Na przykład, gdy kupujesz przedpłaconą kartę czasu antenowego, umożliwiają one wykonywanie połączeń, wysyłanie SMS-ów i przeglądanie sieci w transmisji danych. Cóż, z Tracfone jest inaczej. Sprzedają różne karty przedpłacone (zarówno na zwykłe urządzenia, jak i smartfony), a każda karta dodaje więcej SMS-ów, danych i minut połączeń w tym samym czasie w różnych kwotach.

Tracfone oferuje teraz również kartę przedpłaconą, którą można kupić, aby dodać 1000 dodatkowych SMS-ów za 5 USD. Jest to bardzo wygodne, jeśli chcesz tylko kupić dodatkowe teksty.

🔥 Zalecana:  11 aplikacji, które płacą za działanie w tle

Przeczytaj także: Jak rozwiązać błąd „Karta SIM nie pochodzi od Verizon Wireless”.

Nieograniczone plany i ceny Tracfone

Tracfone oferuje różnorodne plany odpowiednie dla swoich klientów. I wymieniliśmy je poniżej.

Plany na smartfony:

Zaplanuj szczegóły Kwota Ważność
Nieograniczone rozmowy i SMS-y, 3 GB danych 30 $ 30 dni
Nieograniczone rozmowy i SMS-y, 2 GB danych 25 $ 30 dni
Nielimitowane SMS-y i rozmowy, 1 GB danych 20 $ 30 dni

Klasyczne plany serwisowe:

Szczegóły planu Kwota Ważność
1500 minut i 1500 SMS-ów, 1,5 GB danych 125 $ 365 dni
750 minut i 1500 SMS-ów, 2 GB danych 50 $ 90 dni
750 minut i 1000 SMS-ów, 1,5 GB danych 45 $ 90 dni
750 minut i 1000 SMS-ów, 1 GB danych 35 $ 60 dni
500 minut i 1000 SMS-ów, 500 MB danych 25 $ 60 dni
500 minut i 500 SMS-ów, 500 MB danych 15 $ 30 dni

Podstawowe plany telefoniczne

Szczegóły planu Kwota Ważność
30 minut rozmowy i SMS-a 9,99 USD 30 dni
60 minut rozmów i SMS-ów 19,99 $ 90 dni
120 minut rozmów i SMS-ów 29,99 $ 90 dni
200 minut rozmów i SMS-ów 39,99 USD 90 dni
450 minut rozmów i SMS-ów 79,99 USD 90 dni
400 minut rozmów i SMS-ów 99,99 USD 365 dni
1000 minut rozmów i SMS-ów 159,99 USD 365 dni
1500 minut rozmów i SMS-ów 199,99 USD 365 dni

Przeczytaj także: Jak długo trwa przeniesienie numeru?