Jak działa Snap Score na Snapchacie? 2023 (Oto jak)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak działa Snap Score na Snapchacie? 2023 (Oto jak)

Jeśli chcesz wiedzieć jak działa snap score na Snapchacie, prosta odpowiedź jest taka, że ​​każde wysłanie i odebranie przystawki sprawi, że Twój wynik wzrośnie [The Major Factor].

Wynik Snapchata to coś, czego ludzie używają do określenia, jak bardzo dana osoba korzysta z aplikacji, wyższy wynik oznacza, że ​​jesteś bardziej aktywny.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak obliczany jest wynik Snapchata, napisaliśmy ten szczegółowy przewodnik wyjaśniający, jak działa wynik snapa na Snapchacie.

W tym artykule dowiesz się jak działa snap score na Snapchacie, dowiesz się również wszystkiego o szybki wynik na Snapchacie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Mój Snapchat jest zablokowany? Jak odblokować swoje konto Snapchat (rozwiązane)

Co to jest wynik Snap?

Wynik Snapchata określa, jaki jest użytkownik aktywny w aplikacji, a także wysyła i odbiera snapy. Ale to coś więcej.

Przystawka ocena śledzić, jak użytkownik jest aktywny w aplikacji, dla kogoś, kto często nie korzysta z aplikacji bez wysyłania ani odbierania, jej wynik snapowania będzie równy 0.

Na przykład; Korzystałem ze Snapchata, ale niezbyt często, dostaję dużo snapów, ale tylko to liczy kiedy Otworzyłem go i nie mam czasu na oglądanie zdjęć innych ludzi.

W skrócie, otwierałem aplikację, gdy były wiadomości, które trzeba wysłać znajomym lub odpowiedzieć. Jeśli nie ma, prawie nie otwieram aplikacji.

Wynik Snapa jest określany przez supertajne, specjalne równanie, które łączy liczbę wysłanych i odebranych Snapów, opublikowane Stories oraz kilka innych czynników.

Snapchat

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „Zignorowano z powodu dodania mnie” na Snapchacie? (Wyjaśnione)

Jak działa Snap Score na Snapchacie

Jeśli zastanawiasz się, jak działa szybki wynik i jak jest obliczany, cóż, nie jesteś jedyną osobą, która zadaje to pytanie.

Szybki wynik jest obliczane przy użyciu różnych czynniki w aplikacji aktywność, która przyczynia się do zdobycia punktów.

Ale najbardziej podstawowe to wysyłanie i odbieranie snapów, ale musisz otworzyć otrzymane snapy, aby się policzyły. Tak działają wyniki Snap;

Jak to działa 1: Wysyłanie i odbieranie snapów

Pierwszą rzeczą, która ma wpływ na obliczenie wyniku Snapchata, jest wysyłanie i odbieranie snapów.

Jeśli wyślesz przystawkę do znajomych, Twoje punkty wzrosną, a kiedy otrzymasz przystawkę i ją obejrzysz, Twój wynik również wzrośnie.

Jest pierwszy czynnik, Snapchat mówi, że zwiększa twój wynik snap, zobacz inne poniżej.

Jak to działa 2: Historie, które publikujesz

Wynik Snap działa na Snapchacie, jeśli regularnie publikujesz opowiadania. Jest również opisywany przez Snapchata jako jeden z czynników.

Jeśli opublikujesz post w swojej historii Snapchata, Twój wynik również wzrośnie, jest to jeden z czynników, które składają się na wynik snapa.

Jak to działa 3: Filmy oglądane w Discover

Chociaż Snapchat nie wspomniał o tym, podobnie jak inni, ponieważ podali różne czynniki, oglądanie filmów na Discover również przyczynia się do wyniku Snap, ale nie tak bardzo, jak otrzymywanie i wysyłanie snapów.

Jak to działa 4: Utrzymywanie serii przyciągania

Jeśli dotrzymujesz kroku swoim znajomym i utrzymujesz dobrą passę oraz pstrykanie przez długi czas, wpłynie to również na Twój wynik pstrykania.

Jak to działa 5: Punkt bonusowy

Jeśli nie korzystasz ze Snapchata od jakiegoś czasu i właśnie logujesz się na swoje konto Snapchat, Twój wynik snapa wzrośnie jako punkt bonusowy za powrót do aplikacji.

Jak to działa 6: Inne różne czynniki

Przy wszystkich czynnikach i wielu innych, takich jak interakcja, treść i ogólna aktywność użytkowników, różne czynniki składają się na wynik przyciągania, który jest znany tylko im.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego Snapchat nie ładuje zdjęć ani snapów na czacie (jak to naprawić)

Jak zobaczyć wynik Snap na Snapchacie

Jeśli chcesz zobaczyć swój wynik Snapchata lub wynik znajomego, możesz to zrobić w swoim profilu konta.

Zobacz swój wynik Snap

Jeśli korzystasz ze Snapchata, będziesz mógł zobaczyć swój wynik Snapchata, jeśli dopiero zaczynasz, wynik wyniesie 0.

Krok 1: Otwórz Snapchata

Aby zobaczyć swój wynik na Snapchacie, otwórz Snapchata i dotknij swojego Bitmoji w lewym górnym rogu ekranu.

Krok 2: Zobacz swój wynik Snap

Pod kodem Snap zobaczysz snap wynik blisko do znaku zodiaku. To mała ikona Snapchata z [num]. Stuknij w to aby zobaczyć wynik.

Zobacz wynik Snap swoich znajomych

Na swojej liście możesz zobaczyć tylko szybki wynik znajomych. Jeśli nie ma ich na liście znajomych, nie będziesz mógł zobaczyć ich wyniku snapa.

Krok 1: Otwórz Snapchata

Aby zobaczyć wynik snapa znajomego, otwórz Snapchata i przesuń palcem w prawo do sekcji Czat.

Krok 2: Znajdź przyjaciela

Stuknij znajomego Bitmoji, którego chcesz sprawdzić wynik snapa.

Jeśli nie ma ich w sekcji Czat, dotknij swojego Bitmoji w lewym górnym rogu, a następnie dotknij Moi przyjaciele.

Krok 3: Zobacz ich wynik Snap

Znajdź znajomego na liście, dla którego chcesz zobaczyć jego wynik Snapchata, a następnie dotknij jego Bitmoji.

Pod ich Bitmoji zobaczysz wynik przystawki blisko znaku zodiaku. To mała ikona Snapchata z [num]. Stuknij w to aby zobaczyć całkowity wynik snapa.

PRZECZYTAJ TEŻ: Zresetuj hasło do Snapchata bez adresu e-mail lub numeru telefonu (rozwiązane)

Jak zwiększyć swój wynik na Snapchacie

Istnieją różne supertajne sposoby na zwiększenie wyniku snapa na Snapchacie, ale czy znamy je wszystkie, NIE.

Ale mamy podstawy tego, co sprawia, że ​​Twój wynik Snapchata wzrasta, jak stwierdził Snapchat.

Wysyłanie i odbieranie snapów

Pierwszym czynnikiem, który pozwala na zwiększenie wyniku snapa, jest wysyłanie i odbieranie snapów.

Jeśli otrzymasz przystawkę, musisz ją wyświetlić, aby wynik przystawki został zaliczony. Jeśli nie otworzysz przystawki, wynik będzie się liczył.

Opublikuj historie

Jeśli często publikujesz historie, zauważysz również wzrost swojego wyniku snapa. Ten i bardziej zdecydowany wzrost Twojego wyniku na Snapchacie.

Aby zwiększyć swój wynik na Snapchacie, będziesz musiał codziennie używać Snapchata, publikować posty w swojej relacji i wysyłać snapy znajomym.

Obejrzyj Odkrywaj

Jeśli lubisz oglądać filmy, Twój wynik snapa również wzrośnie. Przejdź do Snapchat Discover, aby oglądać filmy i zwiększyć swój wynik Snap.

Wysyłanie zdjęć i filmów

Wysyłanie zdjęć i filmów również się przyczynia, a także długa passa Snapchata ze znajomymi i inne interakcje. Wszystko to i inne czynniki zwiększają Twój wynik przyciągania.

Wniosek

Jeśli zastanawiasz się, jak działa wynik snap lub jak dobrze obliczany jest wynik, masz pełny wykład na temat tego, co decyduje o wyniku Snapchata, ale jest ich więcej.

Wszystko zależy od tego, jak korzystasz ze Snapchata. Wynik przyciągania jest oparty na aktywności użytkownika w aplikacji i wykonywanych czynnościach.

Im częściej korzystasz z aplikacji, tym bardziej wzrośnie Twój wynik przyciągania. Wysyłasz lub odbierasz przystawkę, a Twój wynik przystawki wzrasta.

Publikujesz historię, Twój wynik Snap wzrasta, a oglądanie filmów w Discover również się do tego przyczynia [one of the super-secret]a także Snapchat Streak.

Tak działa wynik snapa na Snapchacie, bądź aktywny i korzystaj z aplikacji tak, jak powinieneś, a wynik wzrośnie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Snapchat nie działa? 10 sposobów rozwiązania problemu

Często Zadawane Pytania

O ile wzrasta wynik snapa na wysłany lub odebrany snap?

Twój wynik snapa wzrośnie o 1 wynik za wszystko, co wyślesz snapa lub otrzymasz snapa i go obejrzysz. Wysyłając przystawkę, otrzymujesz 1 punktację, to samo dotyczy odbierania przystawki, ale musisz ją otworzyć, aby uzyskać wynik.

Co zwiększa Twój wynik Snapa?

Dwie główne funkcje, które zwiększają Twój wynik Snap, to wysyłanie i odbieranie snapów w aplikacji oraz publikowanie historii. Im więcej przystawek wysyłasz i otrzymujesz od znajomych i rodziny, tym wyższy będzie Twój wynik przystawki. Ale niektóre inne czynniki decydują o tym, jak wzrasta wynik przyciągania.

Czy otrzymujesz 1 punktację Snapa za Snapa?

Tak, otrzymujesz tylko 1 punktację za każdy wysłany lub odebrany snap. Jeśli przystawisz przystawkę do znajomego, otrzymasz jeden wynik przystawki. Jeśli otrzymasz jeden przystawkę, otrzymasz kolejny wynik przystawki.

Czy mój wynik na Snapchacie może spaść?

Nie, Twój wynik Snapchata nie może spaść, nie możesz go stracić, gdy już go masz. Wynik snapa rośnie tylko tak długo, jak długo otrzymujesz i wysyłasz snapy.

Czy mogę kupić wynik Snapchata?

Prawdopodobnie możesz kupić wynik na Snapchacie, ale nie wiem gdzie i też nie polecam, twoje konto może zostać zablokowane. I jeśli przypuszczam, prawdopodobnie wyślą ci wiele snapów, co może wyglądać podejrzanie dla Snapchata, a twoje konto prawdopodobnie zostanie zablokowane.

Jak obliczany jest wynik Snapchata?

Wynik Snap jest obliczany na podstawie różnych czynników, nie tylko wysyłania i odbierania snapów czy publikowania historii, ale istnieją główne czynniki. Wykorzystuje kilka różnych czynników, które są tajnymi rzeczami znanymi tylko Snapchatowi, ale sposób, w jaki używasz Snapchata, wpływa na sposób obliczania wyniku snapa.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie

🔥 Zalecana:  Jak odblokować Snapchata na dowolnym monitorowanym urządzeniu