Jak działa DoorDash Fast Pay? – Co kierowcy powinni wiedzieć

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak działa DoorDash Fast Pay? – Co kierowcy powinni wiedzieć

Jeśli obecnie dostarczasz towary dla DoorDash lub myślisz o rozpoczęciu, być może słyszałeś o DoorDash Fast Pay.

Dzięki DoorDash Fast Pay możesz otrzymać swoje ciężko zarobione pieniądze, wpadając na konto bankowe szybciej niż zwykle.

Ale jak działa Fast Pay na DoorDash i jakie są wymagania, aby go odblokować?

Ponadto, czy powinieneś używać tej funkcji, jeśli jesteś częstym Dasheremi jakie są zalety i wady do rozważenia?

Zanurzmy się we wszystkim, co musisz wiedzieć o tej funkcji płatności, abyś mógł zarobić więcej pieniędzy DoorDashing i zarabiać, kiedy zajdzie taka potrzeba!

Szukasz innych pomysłów na zarabianie pieniędzy? Wymeldować się:

 • Markowe ankiety: Podziel się swoją opinią i zdobądź darmowe nagrody w postaci gotówki i kart podarunkowych PayPal.
 • Uber Eats: Zacznij zarabiać na dostawach dla Uber Eats.

Co to jest szybka płatność DoorDash?

DoorDash Fast Pay pozwala amerykańskim kierowcom DoorDash wypłacić swoje dzienne zarobki zamiast czekać cały tydzień lub dłużej, aż DoorDash dokona płatności. Korzystanie z niej kosztuje 1,99 USD, a aby faktycznie wypłacić pieniądze, musisz połączyć kartę debetową z kontem DoorDash.

Powodem, dla którego potrzebujesz karty debetowej, jest to, że kiedy korzystasz z Fast Pay, DoorDash natychmiast przesyła pieniądze na powiązane konto karty debetowej, zamiast korzystać ze zwykłego systemu wpłat bezpośrednich.

Pamiętaj też, że chociaż możesz wypłacić wszystkie swoje tygodniowe zarobki za pomocą Szybkiej wypłaty, nie możesz wypłacić zarobków za Dash, w którym nadal uczestniczysz.

Na przykład, jeśli zarobiłeś:

 • 45 dolarów dostawa w poniedziałek
 • 75 $ dostawa we wtorek
 • 25 $ dostawa w środę

Możesz wypłacić całe 145 $ w środę za pomocą Fast Pay, zakładając, że twoja środowa kreska się skończyła i nie jesteś online w aplikacji.

Jak uzyskać szybką zapłatę w DoorDash – wymagania dotyczące szybkiej zapłaty

Niestety, użytkownicy DoorDashers po raz pierwszy nie będą mogli skorzystać z Fast Pay, aby natychmiast wypłacić pieniądze. To dlatego, że istnieje kilka wymagań DoorDash Fast Pay, które musisz spełnićw tym:

 • Ukończenie co najmniej 25 dożywotnich dostaw
 • Bycie na DoorDash przez co najmniej dwa tygodnie od aktywacji
 • Posiadanie prawidłowo założonego konta bankowego

Te wymagania są dość łagodne i prawdopodobnie i tak możesz ukończyć 25 dożywotnich dostaw w ciągu pierwszych dwóch tygodni DoorDashing, jeśli poświęcisz kilka godzin!

Jak korzystać z szybkiej płatności w DoorDash

Jeśli kwalifikujesz się do korzystania z Fast Pay, oto kroki, które musisz wykonać, aby natychmiast wypłacić pieniądze:

1. Zarejestruj się, aby uzyskać szybką płatność

DoorDash ma przycisk „Ustaw szybką płatność”, który można znaleźć pod przyciskiem „Zarobki” w aplikacji sterownika DoorDash.

Musisz skonfigurować informacje bankowe, aby DoorDash mógł normalnie płacić. Wprowadzasz również dane swojej karty debetowej, aby móc wypłacić pieniądze za pomocą Fast Pay.

Zdjęcie dzięki uprzejmości DoorDash.

Karta debetowa jest kluczowa, a przedpłacona karta debetowa nie wystarczy. Oznacza to, że aby się zakwalifikować, musisz użyć karty debetowej ze zwykłego banku lub banku internetowego.

2. Poczekaj 7 dni

Istnieje 7-dniowy okres oczekiwania na korzystanie z DoorDash Fast Pay, więc nie możesz po prostu zarejestrować się w usłudze i natychmiast wypłacić pieniądze. Więc zarejestruj się, gdy tylko spełnisz wymagania, aby zakończyć okres oczekiwania, abyś mógł później natychmiast wypłacić pieniądze.

🔥 Zalecana:  Regresja w formie zamkniętej i gradientowej wyjaśniona za pomocą Pythona - w kierunku sztucznej inteligencji

3. Wypłata

Jeśli poprawnie wprowadzisz informacje bankowe i odczekasz siedem dni, powinieneś kwalifikować się do korzystania z DoorDash Fast Pay, zakładając, że spełniłeś pozostałe wymagania.

Sekcja „Zarobki” w aplikacji zawiera przycisk Szybka płatność, który można nacisnąć, aby przelać bieżące tygodniowe zarobki na konto bankowe.

Ponownie, kosztuje to 1,99 USD za każdym razem, gdy go używaszi nie możesz używać Fast Pay do zarobków, które są częścią aktywnego Dash.

Możesz również obejrzeć ten film o tym, jak korzystać z DoorDash Fast Pay z Rain City Dreamer na YouTube, jeśli chcesz zapoznać się z instrukcją wypłaty w aplikacji.

Jeśli kiedykolwiek będziesz musiał zmienić informacje o swojej karcie debetowej, możesz również uzyskać do nich dostęp w sekcji zarobków i zaktualizować informacje bankowe przed skorzystaniem z Fast Pay.

Dodatkowe czytanie – ile możesz zarobić tygodniowo dzięki DoorDash?

Czy powinieneś używać DoorDash Fast Pay?

Jeśli zbliżają się pilne wydatki, takie jak rachunki, naprawa samochodu lub płatności kartą kredytową, a Twoje zarobki w DoorDash mogą pokryć wydatki, koniecznie skorzystaj z Fast Pay. Ten system ma na celu pomóc Dasherom szybciej cieszyć się zarobkami. Zasadniczo zmienia DoorDash w płatna praca tego samego dnia.

Ponadto, jeśli korzystanie z Fast Pay pomaga uniknąć płacenia odsetek od rachunku karty kredytowej lub czegoś w tym rodzaju, opłata w wysokości 1,99 USD jest absolutnie tego warta.

Naprawdę, jedynym przypadkiem, w którym nie powinieneś używać Fast Pay, jest absolutna pewność, że nie będziesz potrzebować pieniędzy DoorDash w najbliższym czasie.

Opłata w wysokości 1,99 USD może nie wydawać się dużo, ale jeśli korzystasz z Fast Pay dwa razy w tygodniu, to tak 15,92 USD miesięcznie i 191,04 USD rocznie opłat!

To nie jest mało znacząca kwota, a jak twierdzi DoorDash, czasami i tak trzeba poczekać kilka dni, w zależności od banku, aby i tak uzyskać dostęp do swoich zarobków.

Więc użyj DoorDash Fast Pay, jeśli jesteś w kryzysie i potrzebujesz szybkiej gotówki, ale spróbuj ograniczyć to do raz w tygodniu i unikaj tego, jeśli nie potrzebujesz pieniędzy na nic.

Co myślą kierowcy DoorDash?

Dobrym sposobem na sprawdzenie, czy dana funkcja jest rzeczywiście przydatna, jest sprawdzenie, co myślą prawdziwi użytkownicy. Co prawdziwi kierowcy DoorDash myślą o korzystaniu z Fast Pay w porównaniu z czekaniem na regularne płatności?

Cóż, w wątkach Reddit, takich jak tenkierowcy mają mieszane opinie:

 • bsj72380 mówi: „Jest to bardzo przydatne, jeśli mam coś uderzającego w bank, co spowoduje opłatę za debet. Opłata Fast Pay w wysokości 1,99 USD jest znacznie tańsza niż opłata za przekroczenie salda w wysokości 35 USD. W przeciwnym razie pozwoliłbym, by trafił do banku we wtorek rano.
 • stackedtothers mówi: „Szybka płatność rzadko. Podoba mi się opcja na niespodziewane wydatki. Wolę jednak nie płacić za własne pieniądze”.
 • YoureGonaGetSliced ​​mówi: „Zawsze co tydzień. Jedyny czas na skorzystanie z Fast Pay to poniedziałek lub wtorek, inaczej i tak dostanę pieniądze dopiero w następnym tygodniu. Również opłata 1,99 USD to BS. Każda inna platforma, z której korzystałem, kosztuje 0,50 lub mniej”.

Zasadniczo jest to konsensus: użyj Fast Pay, jeśli pomaga to uniknąć opłat bankowych lub spóźnienia się z rachunkami, ale nie ignoruj ​​​​opłaty 1,99 USD i używaj jej przez cały czas.

🔥 Zalecana:  Ponowne uruchamianie telefonu z Androidem – poprawki dla Samsunga i Huawei

Dodatkowa lektura – czy DoorDash jest tego wart?

Czy inne aplikacje Gig umożliwiają natychmiastową wypłatę

Istnieje wiele innych aplikacji do dostarczania jedzenia, a dobrą wiadomością jest to, że wiele z nich ma funkcje podobne do Fast Pay firmy DoorDash!

Niektóre inne prace związane z dostarczaniem żywności, które pozwalają wypłacić zarobki tego samego dnia, obejmują:

 • Grubhub – Skorzystaj z opcji Instant Cash Out za opłatą w wysokości 0,50 USD.
 • Uber Eats – Użyj Instant Pay do pięciu razy dziennie za 0,50 $ za wypłatę.
 • Wysyłka – Istnieją plany dotyczące funkcji płatności natychmiastowych za 0,50 USD za wypłatę, ale trwają one już od ponad roku.
 • Instakart – Użyj Instant Cash Out za opłatą 0,50 $, tak jak Grubhub i Uber Eats.

To miłe, że inne dostawy mają tańsze opłaty niż opłata DoorDash w wysokości 1,99 USD, ale znowu użyłbym tych funkcji tylko wtedy, gdy naprawdę potrzebujesz szybkich pieniędzy.

Dodatkowe czytanie – DoorDash kontra Uber Eats dla kierowców.

Często Zadawane Pytania

Jeśli nadal zastanawiasz się, jak działa Fast Pay w DoorDash lub niektóre z lepszych punktów stojących za tą opcją płatności, ta lista odpowiedzi na często zadawane pytania powinna pomóc!

1. Kiedy pojawiają się szybkie zarobki?

Według DrzwiDash„przelewy zwykle realizowane są w ciągu kilku minut, ale pojawienie się ich na karcie debetowej może zająć nawet kilka dni roboczych, w zależności od czasu przetwarzania przez bank”.

Tak więc, korzystając z Fast Pay, miejmy nadzieję, że otrzymasz pieniądze tak szybko, jak to możliwe, ale być może będziesz musiał poczekać dzień lub dwa, w zależności od banku.

2. Ile to kosztuje?

DoorDash Fast Pay kosztuje 1,99 USD za każdym razem, gdy go używasz.

3. Kto może korzystać z usługi DoorDash Fast Pay?

Jak wspomniano, musisz być aktywny przez co najmniej dwa tygodnie w DoorDash i mieć co najmniej 25 dożywotnich dostaw. Dodatkowo DoorDash Fast Pay jest dostępny tylko dla Dashers z USA; Kanadyjscy kierowcy dostawczy nie mogą wypłacać gotówki tą metodą.

4. Dlaczego usługa DoorDash Fast Pay nie działa?

Istnieje kilka typowych problemów, które mogą spowodować, że Fast Pay przestanie działać dla sterowników DoorDash:

 1. Nie jesteś w Stanach Zjednoczonych
 2. Nie spełniłeś wymagań
 3. Nie masz żadnych oczekujących zarobków lub Twoje jedyne zarobki są częścią aktywnego Dash
 4. Twoje konto karty debetowej ma ujemne saldo
 5. używasz Dasher Directnowa karta Visa oferowana przez DoorDash, która oferuje również różne korzyści dla kierowców dostawczych

DoorDash sugeruje również sprawdzenie, czy Twoja aplikacja Dasher jest najnowszą wersją, aby upewnić się, że nie używasz wersji z błędami.

Powinieneś również skontaktować się ze swoim bankiem, jeśli masz problemy z wypłatą za pomocą Fast Pay, ponieważ banki czasami ograniczają liczbę transakcji kartą debetową, które możesz wykonać dziennie lub miesięcznie.

Warto również zauważyć, że Twoje zarobki z DoorDash czasami pojawiają się z opóźnieniem. Jeśli więc Twoje konto pokazuje 0 USD zarobków, ale niedawno ukończyłeś Dash, bądź cierpliwy; możesz wypłacić za pomocą Fast Pay, gdy pieniądze faktycznie pojawią się na Twoim koncie!

Dodatkowe czytanie – ponad 20 aplikacji, które płacą za prowadzenie pojazdu.

5. Dlaczego moje środki nie są dostępne do szybkiej wypłaty?

Jeśli aktualnie korzystasz z funkcji Dash, Twoje środki nie będą jeszcze dostępne do wypłaty za pomocą opcji Fast Pay. Ponadto zarobki z ukończonych Dashes mogą nadal być oznaczane jako „oczekujące”, co oznacza, że ​​nie będziesz mógł ich natychmiast wypłacić, dopóki środki nie zostaną rozliczone na Twoim koncie.

🔥 Zalecana:  Zdalny wolumin Roku nie działa? Najlepsze poprawki

Możesz zobaczyć wszystkie swoje rozliczone zarobki w aplikacji Dasher, więc dokładnie wiesz, ile pieniędzy możesz wypłacić za pomocą Fast Pay.

6. Jak często mogę korzystać z Fast Pay?

Możesz skorzystać z Fast Pay kiedy tylko chcesz, ale tylko raz dziennie, ale to nie jest tak naprawdę problem, ponieważ nie chciałbyś otrzymywać zapłaty dwa razy w ciągu jednego dnia za dwa oddzielne Dashy.

Tylko pamiętaj: musisz odczekać siedem dni, kiedy po raz pierwszy się zarejestrujesz, aby z niego skorzystać!

7. Czy mogę anulować płatność?

Gdy poprosisz o płatność za pomocą Fast Pay, nie możesz jej anulować i musisz uiścić opłatę w wysokości 1,99 USD.

8. Czy usługa DoorDash Fast Pay jest dostępna w Kanadzie?

Niestety, kanadyjscy kierowcy DoorDash nie mają Fast Pay.

DoorDash oferował coś o nazwie DailyPay dla Canadian Dashers, które pozwalało im również codziennie wypłacać swoje zarobki, ale uważam, że zostało to przerwane i nie jestem pewien, czy wróci w przyszłości.

Dodatkowe czytanie – najlepsze aplikacje koncertowe do zarabiania dodatkowych pieniędzy.

9. W jaki sposób DoorDash normalnie płaci kierowcom?

Zwykle Dashers otrzymują zapłatę przelewem co tydzień za dostawy zrealizowane między poniedziałkiem a niedzielą poprzedniego tygodnia.

DoorDash stwierdza, że ​​​​płatności faktycznie docierają na twoje konto bankowe w ciągu dwóch do trzech dni roboczych, więc bez DoorDash Fast Pay prawdopodobnie będziesz otrzymywać zarobki z poprzedniego tygodnia mniej więcej w każdą środę.

Dodatkowe czytanie – ile możesz zarobić na DoorDash w ciągu jednego dnia?

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że nasz post na temat korzystania z Fast Pay w DoorDash pomoże Ci wypłacić pieniądze dzięki tej funkcji i wiedzieć, kiedy i kiedy z niej korzystać.

Myślę, że to świetne aplikacje ekonomiczne w coraz większym stopniu pozwalają pracownikom na większą elastyczność w zakresie zarobków. Ale, jak wspomniano, nie ignoruj ​​​​tej opłaty w wysokości 1,99 USD, ponieważ naprawdę może się sumować!

W każdym razie powodzenia, gdy tam jesteś Dashing!

Złapię was w następnym.

Szukasz innych pomysłów na zarabianie pieniędzy? Wymeldować się: