Jak dowiedzieć się, jakiego filtra użyłeś na Snapchacie (krok po kroku)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak dowiedzieć się, jakiego filtra użyłeś na Snapchacie (krok po kroku)

Snapchat jest wyjątkowy ze względu na swoje filtry i soczewki w porównaniu z innymi sieciami społecznościowymi. Jeśli używasz Snapchata do dodawania filtrów do swoich zdjęć, ale nie wiesz jak znaleźć filtry lub obiektyw używany do robienia zdjęćmamy przewodnik, który pokazuje, jak to zrobić.

Dzięki tysiącom obiektywów i filtrów do wyboru, możesz chcieć znaleźć ten, którego użyłeś do jednego ze swoich snapów. Więc jeśli nie wiedzieć, jakiego filtra lub obiektywu użyłeś w Snapchat, napisaliśmy szczegółowy przewodnik, aby ci pomóc. Przed tym.

Możesz dowiedzieć się, jakich filtrów użyłeś na swoim snapie. Przejdź do Snapchat Memories, a następnie stuknij przystawkę, którą chcesz zobaczyć używany filtr. Następnie dotknij przycisku Edytuj, a następnie przytrzymaj i przeciągnij, aby zobaczyć nazwę filtra w lewym górnym rogu.

Możesz dowiedzieć się, jakiego obiektywu użyłeś w swoim snapie. Przejdź do Snapchat Memories, a następnie stuknij przystawkę, w której chcesz zobaczyć używany obiektyw. Następnie spójrz na lewy dolny róg ekranu.

W tym przewodniku dowiesz się jak dowiedzieć się, jakich filtrów i obiektywów użyłeś na Snapchacie. Więc jeśli zapisałeś snapa kilka miesięcy temu i podoba ci się, ale nie znasz Len ani filtra, tutaj jest przewodnik krok po kroku.

Jak dowiedzieć się, jakiego filtra użyłeś we wspomnieniach Snapchata

Jeśli chcesz poznać filtry użyte w Snapie, mamy przewodnik, który Ci to pokaże jak możesz to zrobić z Snapchat Memories.

Znalezienie filtra Snapchata, którego użyłeś podczas robienia zdjęcia lub wideo, jest proste jeśli zapisałeś go w pamięci jeśli nie. Przykro mi to mówić, tam widać filtr.

Zanim zobaczysz filtr, którego używasz na snapie, musisz zaktualizować aplikację Snapchat do najnowszej wersji.

Oto przewodnik krok po kroku, jak znaleźć filtry, których używasz do swoich zdjęć lub filmów na Snapchacie.

Krok 1: Otwórz Snapchata

Po pierwsze, jeśli nie pobrałeś jeszcze zaktualizowanej wersji aplikacji, musisz to zrobić na swoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem.

Następnie otwórz aplikację Snapchat i przejdź do sekcji Wspomnienia Snapchata. Możesz uzyskać do niego dostęp za pomocą różnych środków.

Na ekranie głównym Snapchata dotknij Wspomnienia Snapchata, dwa pionowe prostokątne pudełka po lewej stronie przycisku aparatu.

Możesz również przesuń palcem od dołu do góry aby otworzyć sekcję Wspomnienia Snapchata. Tutaj zobaczysz zakładki, takie jak Snaps, Camera Roll, Stories i My Eyes Only.

Krok 2: Wybierz Snap

Aby dowiedzieć się, jakiego filtra używasz w Snapie. Stuknij zdjęcie lub film, dla którego chcesz poznać nazwę filtra.

Krok 3: Stuknij przycisk Edytuj

Po otwarciu przystawki, dla której chcesz sprawdzić filtry, dotknij przycisku Edytuj w lewym dolnym rogu ekranu.

🔥 Zalecana:  11 prostych wskazówek, jak być modnym z ograniczonym budżetem

Krok 4: Dotknij i narysuj

Gdy znajdziesz się na stronie Edytuj, nazwa filtra zostanie szybko wyświetlona i usunięta z ekranu. Aby zobaczyć filtry dla snapa, stuknij, przytrzymaj i rysuj w lewo lub w prawo.

Po dotknięciu zdjęcia nie przesuwaj palcem w prawo ani w lewo, po prostu rysuj tak, jakbyś chciał zmienić filtr, a wtedy pojawi się nazwa filtra.

Jak dowiedzieć się, jakiego obiektywu użyłeś we wspomnieniach Snapchata

Jeśli chcesz wiedzieć, jakiego obiektywu użyłeś do swojego Snapa, mamy przewodnik, który Ci to pokaże jak możesz to zrobić z Snapchat Memories.

Znalezienie obiektywu Snapchata, którego użyłeś podczas robienia zdjęcia lub wideo, jest proste jeśli zapisałeś go w pamięci jeśli nie. Przykro mi to mówić, tam widać filtr.

Krok 1: Otwórz Snapchata

Następnie otwórz aplikację Snapchat i przejdź do sekcji Wspomnienia Snapchata. Możesz uzyskać do niego dostęp za pomocą różnych środków.

Na ekranie głównym Snapchata dotknij Wspomnienia Snapchata, dwa pionowe prostokątne pudełka po lewej stronie przycisku aparatu.

Możesz również przesuń palcem od dołu do góry aby otworzyć sekcję Wspomnienia Snapchata. Tutaj zobaczysz zakładki, takie jak Snaps, Camera Roll, Stories i My Eyes Only.

Krok 2: Wybierz Snap

Aby dowiedzieć się, jakiego obiektywu używasz w Snap. Stuknij w przystawkę, dla której chcesz poznać nazwę filtra.

Krok 3: Znajdź soczewkę w lewym dolnym rogu

Po otwarciu przystawki, dla której chcesz sprawdzić obiektyw, zobaczysz nazwę na lewym dolnym rogu ekranu.

Jak dodać soczewki do ulubionych na Snapchacie

Jeśli nie chcesz ciągle sprawdzać zdjęć we wspomnieniach, aby poznać obiektyw, którego użyłeś, możesz to zrobić ulub je zamiast tego. Wydaje się to najlepszą opcją, jeśli dużo pstrykasz.

Krok 1: Otwórz aplikację Snapchat.

Otwórz Snapchata na urządzeniu z Androidem lub iPhone’em, a następnie stuknij ikonę uśmiechniętej buźki po prawej stronie obok przycisku aparatu.

Krok 2: Wybierz obiektyw

Aby wybrać ulubiony obiektyw, znajdź ten, którego chcesz użyć lub zrobić zdjęcie. Aby to zrobić, przesuń palcem w lewo lub w prawo, aby wyświetlić dostępne filtry i soczewki.

Gdy znajdziesz ten, którego szukasz, dotknij ikony „i” w małym kółku w lewym górnym rogu obok Bitmoji.

Nazwa filtra zostanie wyświetlona wraz z nim przy pierwszym wybraniu.

Krok 3: Ulubiony obiektyw

Po dotknięciu ikony „i” w lewym górnym rogu w pobliżu Bitmoji na dole pojawi się wyskakujące okienko.

Wyskakujące okienko pokaże nazwę filtra z innymi opcjami. Stuknij ikonę serca, aby dodać obiektyw do ulubionych na Snapchacie.

Jeśli masz wiele soczewek, których lubisz używać do przyciągania i chcesz zachować je w innych, aby mieć do nich dostęp w dowolnym momencie, możesz je również dodać do ulubionych.

🔥 Zalecana:  Poznaj Barka: rewolucyjny model sztucznej inteligencji do zamiany tekstu na mowę, który brzmi tak jak ty

Jak znaleźć ulubione soczewki na Snapchacie?

Gdy już masz ulubiony obiektyw na Snapchacie, możesz łatwo uzyskać do niego dostęp w dowolnym momencie, gdy chcesz utworzyć Snap.

Oto przewodnik krok po kroku, jak znaleźć ulubione soczewki na swoim koncie.

Krok 1: Otwórz Snapchata

Otwórz Snapchata na urządzeniu z Androidem lub iPhone’em, a następnie stuknij ikonę uśmiechniętej buźki po prawej stronie obok przycisku aparatu.

Krok 2: Stuknij Eksploruj

Ponieważ masz swój ulubiony obiektyw, zobaczysz je wszystkie w sekcji Eksploruj. Stuknij w Eksploruj w prawym dolnym rogu ekranu.

A potem zobaczysz ulubiony obiektyw Snapchata pod Dla Ciebie patka.

Możesz także przesunąć palcem w górę od dołu strony soczewek, aby wyświetlić sekcję Eksploruj.

Jak zdobyć nowy obiektyw na Snapchacie

Możesz zobaczyć nowe obiektywy Snapchata. Snapchat dodaje nowe filtry co 2 miesiące i wszyscy twórcy tak robią duży wybór soczewek.

Krok 1: Otwórz Snapchata

Otwórz aplikację Snapchat na Androidzie lub iPhonie, a następnie stuknij ikonę uśmiechniętej buźki po prawej stronie obok przycisku aparatu.

Krok 2: Stuknij w Eksploruj

Stuknij w Eksploruj w prawym dolnym rogu ekranu, a następnie wybierz różne soczewki w różnych sekcjach.

Krok 3: Wybierz obiektyw

Możesz iść do Dla Ciebie, Trendy, Twarz, Świat i Muzyka kartę i wybierz obiektyw, którego chcesz użyć na zdjęciach lub filmie.

Dlaczego soczewki Snapchata (filtry) znikają?

Jednym z głównych powodów znikania filtrów Snapchata jest programista. Soczewki mogą stracić ważność.

Ograniczają czas, do którego filtr będzie dostępny, a po tym czasie zostanie usunięty z listy.

Czasami Snapchat może zdecydować się na usunięcie obiektyw z jednego lub dwóch powodów, może to być spowodowane tym, że jest za stary lub ludzie nie używają go zbyt często lub dodają nowe.

Bez względu na przyczynę, filtry znikną.

Wniosek

Jeśli wcześniej używałeś filtra lub soczewki na jednym ze swoich Snapów, możesz znaleźć filtr lub soczewkę, której użyłeś na Snapchacie.

Wcześniej upewnij się, że masz najnowszą wersję Snapchata.

Obiektywy Snapchata to jedna z najczęściej używanych funkcji w aplikacji i nie należy ich mylić z filtrami, są różne.

Aby dowiedzieć się, jakich filtrów użyłeś na Snapchacie, przejdź do przystawki w sekcji Wspomnienia, naciśnij przycisk Edytuj pióro, dotknij, przytrzymaj i narysuj, aby wyświetlić nazwę filtra w lewym górnym rogu.

Możesz wybierać spośród wielu filtrów, których możesz użyć na swoich zdjęciach lub filmach.

Jeśli szukasz nowego filtra do wypróbowania, możesz zobaczyć, jakie filtry zyskują na popularności Badać patka.

Często Zadawane Pytania

Czy mogę znaleźć filtr, którego użyłem na Snapchacie

Tak, możesz znaleźć filtr, którego użyłeś na swoim Snapchacie z sekcji Wspomnienia. Jeśli masz starą aplikację Snapchat, nie będziesz mógł jej zobaczyć. Dlatego zaktualizuj swoją aplikację Snapchat ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

🔥 Zalecana:  Puma i Salvatore Ferragamo robią krok w kierunku NFT

Jak dowiedzieć się, jaki filtr został użyty w Snapie?

Jeśli chcesz dowiedzieć się o filtrze, którego użyłeś w swoim snapie, przejdź do Snapchat Memories i dotknij Snapa, dla którego chcesz zobaczyć filtry. Następnie naciśnij przycisk Edytuj pióro, dotknij, przytrzymaj i narysuj, aby wyświetlić nazwę filtra w lewym górnym rogu.

Czy mogę ukryć filtr, którego użyłem na Snapchacie

Tak, możesz ukryć filtr, którego użyłeś na swoim Snapie, ale kiedy to zrobisz. Zdjęcie lub film nie będzie już pstryknięciem i będzie to zwykłe zdjęcie lub film. Napisaliśmy poradnik jak ukryć filtry (soczewki) na Snapchacie.

Czy Snapchat usuwa stare filtry (obiektywów)?

Tak, Snapchat usuwa stare filtry, ale nie wszystkie. Jeśli korzystałeś ze Snapchata, wiesz, że niektóre filtry nie są już dostępne. Aplikacja usuwała filtry, a następnie od czasu do czasu dodawała nowe

Czy Snapchat pokazuje, jakiego filtra (obiektywu) używasz?

Tak, Snapchat pokazuje filtry, których używasz w aplikacji. Jeśli wysyłasz komuś snapa, udostępnij go w swojej Historii lub znajomym. Snapchat pokaże filtry, których użyłeś w Snapach.

Czy mogę użyć filtra Snapchata na istniejących zdjęciach z rolki aparatu?

Tak, możesz używać filtrów na swoich istniejących zdjęciach i filmach. Przejdź do wspomnień Snapchata i dotknij Rolka z aparatu, znajdź zdjęcia, do których chcesz dodać filtry. Stuknij trzy kropki w prawym górnym rogu i stuknij Edytuj przyciąganie. Przesuń w lewo, aby dodać filtry.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie